Liam Zachary jelentkezése SGH adminsegédnek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Márk vagyok, 16 éves. Székesfehérváron születtem, Jelenleg Székesfehévráron egy középiskola padját koptatom. Nyugodt, barátságos, segítőkész, megfontolt embernek érzem magam. Próbálok mindenbe 110%-ot beleadni, ezért egy picit maximalistának is érzem magam. Könnyedén beilleszkedek társaságokba, barátaim jó fejnek tartanak. Körülbelül 3 évet fociztam. Mivel már nem nagyon volt kedvem focizni, ezért más sportot akartam választani, innen jött a Kézilabdázás. Kettő évet Kézilabdáztam, most perpillanat nem sportolok semmit. Hobbim van kismillió, pl: biciklizés,motorozás és még reggelig sorolhatnám.

Mióta játszol a szerveren?

2020-10-30. óta játszom a szerveren.

Eddigi elért dolgok:

Rengeteg új barát.
Bizalom kiépítés.
Nagyon sok rp szituáció sikeres lebonyolítása.
Frakciókban való részvétel
Kisebb mennyiségű vagyon elérése.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Őszintén,azért szeretnék a See Game Helpdesk tagja lenni,mert ha bárkinek bármilyen kérdése,problémája lenne akkor bizalommal fordulhatna felém. Eddigi bármilyen konfliktus helyzet adódott,akkor azt normális keretek között megtudtuk beszélni. Mindig arra törekedtünk hogy mindegyik félnek jó legyen.

Miért téged válasszunk?

Nagyon átgondolt vagyok,és szeretem a csapatmunkát. Szeretek minél több feladatot elvégezni, amit nyilván rám bíznak. Úgy gondolom, hogy segíthetek olyan kezdő játékosoknak, akiknek kérdésük vagy problémájuk akad. Azt hiszem,van elég tapasztalatom a szerepkör terén. Sokszor voltam már a szerveren Ideiglenes Adminsegéd,volt részem betanításban is illetve más tevékenységek elvégzésében.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

A szerveren töltött időmből,az egészet a a feladatkörre fordítanám.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

4-5 órát tudok a szerveren tölteni naponta.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Figyelmeztetném a játékos,hogy én csak egy Adminsegéd vagyok,nekem nincsenek olyan jogaim amit ő szeretne. Ha folyamatosan floodolna/zaklatna,a témával kapcsolatosan akkor jelenteném egy admin felé a szituációt Adminsegéd chaten.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

A szerveren kettő szerelőtelep van: Az SCCS (Los Santosban) és a Fix and Drive (San Fierroban). A Los Santosi szerelőtelepet a 222-222-es számon lehet elérni (/calll 222-222),a San Fierroban szerelőtepet pedig a 444-444 számon (/call 444-444). Mind a kettő szerelőtelepen egyaránt kettő sáv található. Ha szembeállunk a sávokkal,akkor a bal oldali a gyors sáv (ami mindig 700.000 forint,Cascos kocsi kivételt élvez. A casco röviden annyit jelent hogy adott cégek megkötötték a szerelőteleppel a szerződést egy x időre,majd a leadott rendszám alapján a szerelők ezáltal olcsóbban szerelnek nekik illetve hamarabb be juthatnak a telepre. Ezáltal a gyors sávot általában cascos kocsik szokták használni. A jobb oldali pedig a normál sáv,ahol a jármű típusától függően vannak az árak. Amennyiben bemegy a lassú sávon a játékos,a szerelő bemutatkozik és megkérdezi az adott személytől,hogy teljes szerelést igényel,vagy esetleg csak motor szerelést. A szerelőtelepen belül lehet forgalmi engedélyt is csináltatni amit külön kell kérvényezi az adott szerelőtől a forgalmi engedély (100.000 Ft), amit később a városházán lehet kiváltani,(Szemből nézve a városházát a jobb oldali épületbe kell menni majd a "Okmányirodai Dolgozó" pultjához kell fáradni (Ott jobb klikk a műszaki adatlapra),majd a forgalmi engedély kiváltásra kerül és onnantól lesz érvényes. A Rendőrség illetve egyéb rendvédelmi szervezetek igazoltatás során elkérik. Ha csak szereltetést kér, akkor le kell írnia a szerelőnek hogy teljes szerelést igényel. A jármű állapotát a "Home" "F3" gomb lenyomásával a "PageUp" vagy "PageDown" al a "Vagyon" panelt kikeresve tudja megnézni. Miután leírta,hogy milyen szerelést igényel,akkor a szerelő kiszámolja neki és leírja az összeget. Ha ezek megtörténtek akkor a /pay id összeg parancsal tudja kifizetni a szerelő által kiszámolt összeget.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza: Amint regisztrált a játékos,ez a legfontosabb helyszín,ahová el kell jutnia. A városházával szemben állva kettő épületet találunk:
A bal oldali épületben "Marco Shirt" NPC-t találhatjuk akinél kurzorral rákattintva ("M" betű) munkát tud felvenni. Itt lehet választani több munka közül.
A jobb oldali épületben lehet az "Okmányirodai Dolgozó" NPC-től kurzorral ("M" betű) rákattintva lehet személyi igazolványt,ADR vizsgát,horgászengedélyt igényelni,illetve az előbb említett forgalmi engedélyt is itt tudja kiváltani.

2. Kórház: Amennyiben meghal,itt fog újraéledni. Ezen a helyen tudják meggyógyítani őt a mentősök (Amennyiben nincs online mentős akkor a jobb oldali piros markerban tudja egy adott összegért.) Ha úgy sérült meg a játékos,hogy nem tud mozogni vagy más embert látott megsérülni,akkor a "T" gomb lenyomásával a "/call 104" parancsal tudja értesíteni a mentősöket.

3. Pláza: A játékos itt tud elsősorban vásárolni az elektronikai boltban (az 1. emeleten) telefont,rádiót és hifit. Ezek mellett,ha szeretné feldobni és egyedivé tenni karakterét,akkor itt tud ízlései szerint kiegészítőket vásárolni pl: Kalap,táska. Ezt a térképen fehér P betűvel találhatja meg.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Ha például egy kezdő játékos kell betanítani,akkor megnézem,hogy van e fent másik adminsegéd. Amennyiben van,megkérdezem,hogy megtudná e csinálni helyettem. Ha nem tudja vállalni vagy nincsen fent más Adminsegéd és sokan csináljuk azt az adott rp szálat és nem vagyok meghatározó pontja a szituációnak,akkor megkérem őket hogy elmehessek az adott szituáció alól. Ha PM-re kell válaszolni chaten,arra tudok válaszolni rp közben is,mert viszonylag gyorsan írok.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Először is kimásolom konzolból a hirdetést,majd értesítek egy adminisztrátort,adminsegéd chaten vagy TeamSpeak 3 szerveren. Ha nincsen fent admin,akkor ráírok pm-ben az adott illetőre,hogy nem lehet ilyet csinálni. Ha azért tett ki ilyen hirdetést,mert kezdő és nem érti a szerverszabályzatot,akkor segítek neki elmagyarázni a dolgokat,és ha bármi kérdése van akkor arra választ adok.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam jailban + https://imgur.com/sGirSNS

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam bannolva + https://imgur.com/wqS0kT0
 

Oliver111

Újonc
2021. 01. 07.
5
2
V2 karakter
Oliver Zachary
Régóta ismerem a srácot! Tudná teljesíteni a követelményeket! Nagyon jó lap lett,sok sikert! A lapodat TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: mrk

DaveeV2

Álmodni annyi, mint jelen lenni valahol, ami nincs
2020. 07. 26.
233
186
Győr
www.mentok.hu
LV karakter
Conrad D Crusader
V2 karakter
William D George
Szia! Szépen összeszedtél mindent, ügyesen kifejtetted a dolgokat! Sok sikert néked!
 
  • Imádom
Reactions: mrk

Driftes_Csavo

Újonc
2021. 03. 03.
5
5
V4 karakter
Charles C Johnson
LV karakter
Charles C Johnson
V2 karakter
Tom Jefferson
Ismerem a báttyát, tényleg nagy arc. Támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: mrk

Bonki

λ
2019. 09. 05.
432
784
LV karakter
Mio Fujisaki ☄🪐
Nem ismerlek nagyon jól de amikor bekerültem NNIbe sokat segítettél rajtam az elkezdéskor.
Sok sikert, a lapot támogatom.
 
  • Imádom
Reactions: mrk

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
Viszonylag régóta ismerem a srácot.-TÁMOGATOM-
 
  • Imádom
Reactions: mrk

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Szia! Tartalmas, hosszú lap lett, tetszik. Hajrá! :)
 
  • Imádom
Reactions: mrk

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Szevasztok. Régóta ismerlek,jófej találékony ember vagy. Kijár neked ez a poszt. Sok sikert
 
  • Imádom
Reactions: mrk

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: mrk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.