Liam Ward - Sihu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Liam Ward ~

A ban időpontja:
~ Ismeretlen ~

A ban időtartama:
~ Végleges kitiltás. ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ @Sihu ~

A ban oka:
~ Trollkodás, Moderátor hülyének nézése. ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Szép napot! Az őszintét megvallva nem igazán tudom hova tenni ezt a kitiltást. Már egy jó ideje nem játszok a szerveren és mikor játszottam is a TeamSpeak-et ritka esetben használtam, ha valamiféle frakció tagja voltam és szükséges volt a fentlétem. A héten kíváncsiságból fel szerettem volna lépni TS-re és ez fogadott KATT. Meglepődve néztem a képernyőt és probáltam vissza emlékezni, hogy mikor voltam fent utoljára TS-en és akkor mit is csináltam. Mivel nem nagyon emlékeztem semmiféle rossz tettre, így elkezdtem körbe kérdezősködni, hogy mi is akar lenni ez. Egy moderátor azt javasolta, hogy írjak egy Unban kérelmet ez ügyben. Remélem sikerül tisztázni az egészet, hogy újra a közösség tagja legyen. ~

Megjegyzés:
~ Előre is köszönöm szépen. ~

 

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 330
2 214
22
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas
Szia.
Valószínűleg rádbuggolt a kitiltás.
Próbáld meg áramtalanítani a routered/modemed pár percre majd kapcsold vissza és próbálj meg újra fellépni.
Majd ha ez után sem sikerül fellépni, akkor küldd el kérlek privátban a jelenlegi IP címed, és az identityd.
Ha sikerült, akkor jelezz vissza, hogy működik.
 
  • Tetszik
Reactions: Ashton. és kmgr

Ashton.

Újonc
2020. 11. 09.
61
67
V4 karakter
zene.hill
Szia.
Valószínűleg rádbuggolt a kitiltás.
Próbáld meg áramtalanítani a routered/modemed pár percre majd kapcsold vissza és próbálj meg újra fellépni.
Majd ha ez után sem sikerül fellépni, akkor küldd el kérlek privátban a jelenlegi IP címed, és az identityd.
Ha sikerült, akkor jelezz vissza, hogy működik.
Helló, megoldódott. Áramtalanítottam a routeremet és így már felenged TS-re. Köszönöm szépen a gyors segítségnyújtást. Kellemes estét!
 

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 933
4 646
V4 karakter
Flavio F Luchese
Remek akkor, ezt zárom helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.