Liam Tremblay jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

deepzy

Újonc
2020. 07. 14.
35
21
Miskolc
V4 karakter
Liam Tremblay

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 17
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- V3-on 2 éve. De előtte V2, LV is játszottam bő 1 évet.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Admin választott nevet, az nem tetszett, többi a képen.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
-
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 228297


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Nem voltam még frakcióban.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még semmilyen, de majd idővel remélem.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Mindig is érdekelt, milyen lehet részt venni ebben a frakcióban. A frakció látszólag nagyon összetett és komoly RP rendszeren alapul, amely számomra ideális, mivel szeretek új dolgokat megismerni/megtanulni. Úgy vélem, hogy ez a frakció az RP terén az egyik legjobb, és szeretném kipróbálni, hogy hogyan tudok játszani a többi társammal együtt. Szívesen dolgozom csapatban, és van is tapasztalatom ebben, mivel a mindennapokban játékvezető vagyok, ahol a csapatmunka és a kommunikáció kulcsfontosságú, ahogyan itt is a frakcióban. Sokszor néztem végig NNI-s intézkedést, és mindig csodálkoztam-álmodoztam, hogy milyen remek lehetőség lenne egyszer a "penge másik élén" állni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznap 3-4 óra, hétvégén 5-7 óra, melynek egészét a frakcióra fordítanám.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Liam Tremblay.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím: Gazdagnegyed, Fleet Street. 2/A - Telefonszám: +38-76-670-4272 - Email cím: liam.tremblay@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Ebben a városba nőttem fel, és sajnos édesapámat, aki szintúgy rendvédelmi feladatot látott el, kivégezték a maffiások. Már akkor szemet szúrt SeeCityben eluralkodó illegális tevékenységek sokasága, és szeretnék ezek ellen tenni, hogy megfékezzük, és drasztikusan lecsökkentsük ezek számát. Felszámolni a törvénytelen csoportok fosztogatását, és javítani a közbiztonságon. Mindig is nagy tisztelettel és csodával néztem az NNI munkásságát. Mind ezek mellett nem szabad elmenni afölött, hogy szeretnék egy olyan munkahelyet, melyben lehetséges a fejlődés, és tudom fejleszteni az egyéni és szociális késségeimet, képességeimet.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- A nyomozó fő feladata a helyszín átkutatása és minden lehetséges bizonyíték összegyűjtése. Az elérhető információk és bizonyítékok alapján azonosítani kell a gyanúsítottat, majd kihallgatni. Emellett a nyomozó felelőssége lehet a gyanúsított házkutatása és különféle megfigyelési tevékenységek végrehajtása információk beszerzése érdekében..
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Leginkább abban különbözök a többiektől, hogy terhelhető vagyok, és több munkát is rámbízhatnak, mint ami a hatáskörömhöz tartozik. Szociális késségeimet rendkívül jól tudom alkalmazni, kamatoztatni az esetek túlnyomó részében. Emellett kifejezetten jól alkalmazkodom mindenféle körülményhez, és imádok csapatban dolgozni. Negatívumok közé sorolnám hogy forrófejű tudok lenni egyes szituációkban, és sokszor szigorú vagyok magammal és társaimmal szemben egyaránt.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Felmérni a szituációt, összesíteni mit tudunk, és milyen információkra lenne szükségünk. Megőrizni a nyugalmunkat, minden lépésünknek megfontoltnak kell lennie, nem szabad hibáznunk. Helyszín biztonságáról gondoskodnunk kell, mind ezek mellett arról is, hogy ne fedjük fel magunkat, ne essünk ki a szerepünkből. Ha megtudtuk a hiányzó infókat, egyeztetni a társszervekkel, majd közösen kidolgozni egy olyan tervet, mely magába foglalja a biztonságos kimenekítést. Mihelyst ezek megvannak, kezdődhet az akció.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Liam Tremblay.
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.