Liam Collins Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bajnok0502

Újonc
2023. 03. 10.
24
13
Kecskemét
V4 karakter
Zharie Dawson
LV karakter
Liam Collins
V2 karakter
Michael La Barbera
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Liam Collins
Születési hely, dátum:
Las Venturas, 2000.05.02
Lakcím:
Las Venturas, Piebald Street 78.
Telefonszám:
+38-76-187-1225
E-mail cím:
liamcollins@seemail.see

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskolai Végzettség
A jogosítvány száma:
828800FA
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.08.23

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Alex
Életkorod:
16 életév
AccountID:
32303
Játszott perc:
16 912 perc
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
DDMC-ben voltam két hónapig.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
Mivel meguntam, illetve melóztam a nyáron, nem volt időm időt fordítani a frakcióra.
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy jó közösség tagja lenni és kipróbálni magam egy teljesen új munkakörben. Ez lenne az első frakció aminek tagja vagyok, de hosszú távú céljaim vannak itt. Emellett a haverommal szeretnénk ezt csinálni, és szerintünk ez a frakció alkalmas erre.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Szeretnék a frakció tagjaival baráti kapcsolatot kialakítani és erősíteni a frakciót. Céljaim közé tartozik az, hogy minél nagyobb rangot érjek el a frakcióban. És hogy a ranglista csúcsán legyek egyszer.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Én egy olyan személy vagyok, aki jól tud csapatban dolgozni és megbízható. Aktívan játszok a szerveren, így sok időt bele tudnék fektetni a frakcióba. Mondhatni, hogy a vezetés egyfajta szenvedély nekem. Jól beletudom magam élni az RP szituációkba, ebből kifolyólag maximalistán is csinálom az RP-met.
Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
Napi 5-6 óra meglenne.
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!

Pozitív Tulajdonságaim: Értelmesnek tartom magam, és mások is így vélekednek rólam. Maximalista vagyok, mindenből kihozom a lehető legjobbat. Segítőkész vagyok. Megértő is vagyok. Illetve jól dolgozom csapatban, szeretem a csapatmunkát.
Negatív tulajdonságaim: Enyhén türelmetlen vagyok. Néha beleszólok olyan dolgokba is amelyekhez nincs semmi közöm. Ha valaki egyszer nem adja meg nekem a tiszteletet én onnantól kezdve soha nem adom meg neki, ez nem egy előnyös dolog. Sokszor túlgondolok dolgokat, túlbonyolítom. Illetve minden kis dolgon is izgulok.

Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Alex vagyok, 16 éves. Hobbim az a horgászat, hat éve kezdtem az MTA karrierem. A horgászat mellett versenyszerűen Muhay Thai Boxoltam, de egy sérülés miatt abbahagytam. Egy értelmes, összeszedett, magabiztos srácnak tartom magam, és ezzel mások is így vannak. Az MTA-t napi rendszerességgel használom. Jó döntéshozó képességel rendelkezem. Ez az életemben eléggé nagy előny. Jelenleg programozónak tanulok, ebből kifolyólag nem áll tőlem messze a számítógép. Parkolás felügyeletes még nem voltam soha, ki szeretném magam próbálni. Illetve a haverommal tervezünk a frakcióba jönni, ő is hamarosan megírja a lapját!
Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:
Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 

BlueBorye

Barangoló
2022. 06. 21.
85
78
Veszprém
LV karakter
Aidan Maynard
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek Discordon: 'blueborye' és írj rám az InGame neved megadásával. A meghallgatásod TS-en keresztül fog zajlani 08.24.-én(MA) 20:00-kor.

Üdvözlettel,
Aidan Maynard
Manager
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.