Liam Amori visszaszerelési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sziho

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
278
98
V4 karakter
Oisin Iremi
LV karakter
Hector Acosta
V2 karakter
Kazuya Taiki
nnilogo.png


Nemzeti Nyomozó Iroda visszaszerelési formanyomtatvány

A jelentkezési lapot a legjobb tudásod szerint írd meg. Minden mezőt tölts ki! Ügyelj a helyesírásra, hiszen ez az egyik legfontosabb szempont a bírálásnál. A kérdésekre adj minél kreatívabb, de reális válaszokat. Fejtsd ki a válaszaid, írj minél több mondatot. Beküldés előtt olvasd át legalább egyszer a válaszokat, és bizonyosodj meg a lap helyes kitöltéséről. A válaszokat a "válasz" szöveg helyére írd. Hibás kitöltés autómatikus elhelyezést/elutasítást jelent.


IC


Teljes neve
-Liam Amori-

Születési hely, dátum
-San Fierro,1990.05.04-

Bejelentett lakcíme
-Palomino Creek Main street 4-

Telefonszáma
-556742-

Mikor szerelt le az állományunkból?
-2021 január 30. volt a leszerelés dátuma.-

Milyen rendfokozaton szolgált, volt kiemelt beosztása?
-Századosi Rendfokozatban voltam. BF osztályvezető.-

Mi volt a leszerelésének az indoka?
-Átszereltem a See City Honvédség kötelékébe.-

Miért szeretne újra nyomozó lenni?
-Hiányzik a légkör és a munkafolyamat. Új kihívásokra vágyom amelyeket úgy érzek itt teljesíteni tudnék. -

Elfogadja, hogy visszaszerelése alacsonyabb rendfokozatra történhet?
-Elfogadom.-



OOC


Neved
-Dominik a becsületes keresztnevem..-

Életkorod
-Jelenleg 19. életévemet taposom.-

Milyen frakciókban voltál eddig, és miért léptél ki?
-Mivel a nyitás óta itt játszom az összes frakcióban megfordultam már lassan ,kilépések oka álltalában , hogy valami újra vágytam.-

Tudnád teljesíteni a kötelező, 1000 percet?
-Igyekszem teljesíteni.(leaderrel egyeztettem a lap írása előtt)-

Milyen karaktert RP-znél a frakcióban?
-Karakterem egy Japán-Amerikai keverék. Amerikában született ám felmenői még Japán származásúak. Külsőre kissé viseltes, jelleme visszahúzódó és csendesebb. Kerüli közszereplést és a magas vagyon fitogtatását mivel családja bevándorlás útján került az országba, így nem számítottak tehetős családnak. Tiszteli a rendet és elvárja a fegyelmet. -

Van teamspeaked, mikrofonod és discordod?
-Igen rendelkezem minden felsorolt dologgal. -

Mesélj magadról, mivel foglalkozol, mik a kedvenc időtöltéseid?
-Hello mindenkinek. Sokan Szihoként ismernek a szerveren. Nyitás óta játszom már itt így szereztem jó pár ellenséget de jó pár barátot is magamnak. Suli terén Rendszerüzemeltetőnek tanulok és innen szeretnék tovább menni az NKE-re Közrendvédelmi szakirányba. Szabadidőmben edzeni járok, a sulival foglalkozok és persze a gép előtt foglalom le magam. Legtöbbet kocsikázni szeretek a barátokkal és a kocsikkal foglalkozni.-

UCP kép a névváltásaidról
- https://imgur.com/8Rlvbgc -

UCP kép az adminjailekről és kitiltásokról
- https://imgur.com/zvjNuep ( A látható ban másnap le is lett véve mivel egy félreértés volt)-

Balage válasza:
A fórumon megadott v2-es karakterneved elavult. 12 órán belül frissítsd az aktuálisra!


 

Antoon

thank you for joy
2020. 06. 08.
633
2 030
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
KNICIZ6.png

Tisztelt Jelentkező. A vezetőség átolvasta a lapját, és bírálásra került. Az Ön lapját elfogadtuk. Keressen fel minél hamarabb egy akadémiai oktatót és egyeztessen egy időpontot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.