Li Xinya jelentkezése SGH-nak [Pamival és Bencével konzultálva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Joshiano

Zöldfülű
2019. 10. 30.
207
35
V4 karakter
Maya mood
LV karakter
-
V2 karakter
Li Xinya
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[21 életévemet töltöm.Tamásnak hívnak.Szabolcsban lakom.4 éve játszom a szerveren.Kickboxolok versenyszerűen.Jelenleg egy nagy múltú gyárban dolgozom Sorvezetőként.Van kettő testvérem akik a szememfényei.Sokat szoktam viccelődni,de komoly is tudok lenni.Néha picit elszalad velem a ló olyankor hajthatatlan vagyok és megyek a saját fejem után.Szabadidőmet a gép előtt töltöm,hisz mi mást csinálnék a rosszabb időkben mikor se szórakozóhely se semmi.Apropó szórakozóhely,elég sokat szoktam eljárni majdnem minden hétvégén bulizok.sokat szoktam azért kocsikázni is fele napom a vezetésből ál ki persze amikor időm engedi.Nagy tiktokos vagyok,hiszen bejött a mai fiataloknál ez a trend és próbálom ilyen idős fejjel is még követni.Magamról még annyit kedves,megértő,megbízhatónak tartom magam.Természetesen ha van célom azt szeretem elérni,ezért ami nekem fontos azért elég rendesen küzdök is.Nagyjából ennyi jutott eszembe egyenlőre.]

Mióta játszol a szerveren?

[2017.06.30]

Eddigi elért dolgok:

[Majdnem minden frakciót megjártam már.sok éves rp tapasztalat.Többszöri IDG.Adminként is megfordultam a szerveren.(ehez annyit fűznék hozzá volt rám pk ami jogos volt kaptam is a szankciót és volt minuszpontom is.Le kellett adnom mert bejött egy munkalehetőség ami miatt nem voltam fent közel 3-4 hónapig szerveren . [ A többi SA-val átbeszélve/megbeszélve]]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Szeretnék újra az Admin Team tagja lenni.Ezáltal szeretném elölről kezdeni pályafutásom.Eléggé hiányzik a csapat és szeretném újra alegtöbbet kihozni az emberekből és a szerverből.Nem beszélve róla hogy egy jó közösség tagja lenni.]

Miért téged válasszunk?

[Voltam már itt admin,ezáltal elég sok tapasztalatom van. Megbízható és terelhető vagyok nem beszélve róla hogy napi szinten elég aktívan tudok tevékenykedni.Szerintem újra eltudnám ugyanúgy látni feladataimat precízen/pontosan.Felelőség teljes gondolkodásom lett az évek alatt. Elég sokat változtam az idő alatt mióta utoljára admin voltam s a fejem lágya is benőtt.Szeretek segíteni másikon.Mindenkinek minden baját/kérdését/kérését meghallgatom és a lehető legjobb tudásom szerint segítek neki.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Napi 9-10 órát]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[9-10 óra ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Megírom neki hogy ebben nem tudok segíteni,mivel csak Adminsegéd vagyok,ezért egy adminnak írjon pm-et]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Mondanám neki a legfontosabb tudnivalót: Pontosan merre találhatóak a szerelőműhelyek ezalatt értem Fix And Drive San fierro,SCCS Los Santos lőtér mellett.Említeném neki van egy gyorsáv mindkettő szerelőtelepen ami fix ár és elsőbséget élvez a lassúbb sávval szemben.Ha megérkezik valamelyik szerelőtelepre akkor vár ameddig beengedik,ezután beál az adott boxba és a szerelők összeszámolják a törött alkatrészeket,amit egy program segítségével adnak össze.Természetesen előtte megkérdezik hogy teljes szereltetés lesz e ha igen akkor az összes törött elemet egy internetes felületen bepipálják kocsi és márkától függően,majd a kiszámolt összeget közlik amit fizetned kell.Ekkor a /pay id segítségével átadod a pénzt és elkezdik megjavítani a törött elemeket.Ha kész megköszönik hogy őket választottad,majd kinyitják a kaput és mehetsz is utadra.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza: Itt tudja kiváltani minden egyes iratát,és itt tud érvényes személyigazolványal munkát felvenni.Lejárt személyit,jogsit,horgászengedélyt itt megtudja hosszabítani,Beszélnünk kelll arról is hisz fontos hogy a forgalmi engedélyt is itt tudja kiváltani.Ha egy adott munkát megunt,eljön városházára ahol szintén feltud mondani s új munkavállalásra van lehetősége.A térképen egy zöld ház ikont fogsz látni.
Binco:Itt tud a karakteréhez illően,tetszés szerint skint venni/változtatni .Bincoban tudja még beállítani a duty skin-t is ,amennyiben benne van egy adott frakcióban. PL:A pénztárhoz sétál f3-frakciók-Yakuza-Egyéb-Duty skin beállítása (ami valószínűleg egy vékony zöld csík lesz)A térképen egy kék póló ikon jelzi.
Autosiskola:Itt tudod elvégezni a jogosítványodhoz az elméleti és a gyakorlati képzést.A térképen egy kék T betű ikont fogsz találni]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Ha nincs más SGH aki eltudná vállalni a betanítást,abban az esetben az rp szituációmat abba kell hagynom és mennem kell betanításra.Viszont mindenek előtt rákérdezek AS chaten hogy esetleg más valaki van-e aki ráér,ha igen akkor megkérem hogy nem--e venné át.Természetesen ha ráér és átveszi ilyenkor ha ugyanilyen történik vele nyilván oda vissza segítés]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[AS chaten jelzem egy adminisztrátor felé,aki a megfelelő eljárással szankcionálni fogja ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[9 darab https://imgur.com/2kA7RDT]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[1 darab ami deaktiválva lett https://imgur.com/2kA7RDT]
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Próbáld meg újra pár hónap múlva.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.