"Lézer a fegyvereteken, de a szemen meg szürkevályog. Písz!"

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
272
1 568
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
uzenet-header.png


A tegnap este folyamán nagy erőkkel vonult ki a SASD és az LVMPD a bandaterületre, ahonnan lövöldözést jelentettek. A két szerv mindenkit átvizsgált, csak a bejelentőt, illetve annak haverjait nem, ezzel basztatva az ártatlan embereket, viszont a csavar a sztoriban az, hogy pont náluk volt minden, amiről beszéltek, mivel saját magukat nyomták fel, csak be akarták mártani a többieket, mert - állításuk szerint - félrekúrt valamelyik bejelentett balfasz.

A rendőrök tényleg majdnem mindenkit átvizsgáltak, csak a bejelentőt nem. Amikor a bejelentő, Tim TDI látta, hogy szorul a hurok, és a rendőrök kezdenek rá gyanakodni, szólt a haveroknak a rádióján (mivel egyedül lett hagyva egy jó időre), hogy jöjjenek érte, akik nem voltak restek, beültek autójukba, és jöttek TDI-ért. TDI amikor meglátta a számára ismerős autót, fogta magát, és elkezdett sprintelni a ház oldalánál megálló autó felé, beült, és angolosan távozott. Még éppen sajtóztam, amikor láttam, hogy kezdenek visszaszállingózni a tettesek a tett helyszínére, és mivel végig jelen voltam a helyszínelésnél, így riportot készítettem velük.

hoppacska-kep.png


"Na kezdjük ott, hogy a bányász szerkót kikaptam a Timó haverom kocsijából" – kezdte sztoriját Matta Pitsu – "erre baszdmeg ezek a pancserek elhitték, hogy egy sima bányász vagyok. Azt közbe nálam a pacski meg a glizzyó. Kérem a nevem ne említsd, mondhatok álnevet?" – a sztori azonban még csak most kezd érdekes lenni.

"Na szóval elhitettük, hogy én bányász vagyok. Erre a haverommal meglógtunk. Várjál. Ő A HARMADIK, Ő IS KELL IDE" – közben Matta Pitsu a Toyota Camryre mutogat, amiben Gun Powder ül. Amikor megérkezik, lövünk egy új képet, hogy hárman legyenek, fentebb látható a kép, illetve a helyszín is.

"Na szóval történt egy affér, miszerint SC azaz SuperCharger basztatott minket. Mi pedig szeretjük személyesen elintézni a dolgokat, így hát ide jöttünk. Aztáán történt az, hogy elővettük a bányász szerkót Gun Powderrel, mert jött a yard, akit újra átejtettünk." – itt átadja a szót a haverjának, Gun Powdernek. "Kitérnék az effort részére, hogy a felszerelést előtte fél perccel loptam egy csomagtartóból. Keresték a célost a fegyverrel, miközben a kasu barmok itt caflattak végig mellette, egy csomagtartóban. Igen, a pink Chargerben volt. Hangsúlyozom, a PINK Chargerben ti idióta majmok" – meséli a sztorit Gun Powder, azonban nem sokáig, a szőke picsa, Matta Pitsu nagyon szeretne rivaldafényben venni, így újra átveszi a szót.

"Nehezen észrevehető autó, igen, tudjuk mi is. De amúgy a tiéd volt a csákány, meg a sisak is. De, a tiéd volt, a kurva anyádat, a fejed olyan mint egy KFC-s vödör."
uzenet-idezet.png

– érezhetően kezd a helyzet egyre inkább elharapódzni, így szólok a triónak, hogy térjünk a lényegre, mert eddig lényegében ugyan azt a sztorit hallottam már tizenhetedik módosítással.

"Na szóval megjött a yard, meg a civilruhások, egy kis furgonnal. Mi pedig fogtuk a sátorfát és távoztunk jobbágyfalváról. Ami ez a ház. De azzal nem számoltak, hogy a két fegyverest sikerült elküldeniük. A bejelentő pedig angolosan távozott tulajdonképpen."

Tehát, lényeg a lényeg, mivel meguntam ennél a pontnál, hogy nem haladunk egyről a kettőre, megspórolok a kedves olvasóknak két órányi olvasást: volt egy affér két fél között, amibe csatlakozott egy harmadik is, volt egy kisebb lövöldözés, mivel le akartak számolni egymással, viszont utána meggondolták magukat. Időközben viszont értesítve lett a rendőrség egy haverjuk által, így a yard kivonult, átnézett mindenkit, meg mindent is, de senkinél nem talált semmit. A bejelentőnél volt mindenféle illegális dolog, viszont mivel nem nézték át, és nem is gyanakodtak rá, ott hagyták, amíg másokat kihallgattak. Az eredeti tettesek, akik valóban lövöldöztek már az elején elmenekültek, majd visszajöttek a haverjukért, és végül hárman lógtak meg, együtt, mint Bonnie, Clyde meg a kutyájuk.

Akit érdekel, a fegyveres elméletileg a házba ment be, ami előtt a kép készült. A rendőrség által feldúlt helyet természetesen körbefotóztam, azt itt lehet megnézni. Elég kemény látvány.

Ennyi a sztori, nem tudom, hogy hogy a picsába lett majdnem másfél oldalnyi az egész.
footer.gif
 

viktor.

Pletykafészek
2021. 06. 06.
928
4 546
tilted towers
V4 karakter
Cory Graham
LV karakter
Baobao Ming
viktor.png
Mette Vro / 2024. 08. 04.
hsz-elv.png

köszönöm a rendőrségnek hogy szabadlábon távozhattam mert azt hitték hogy én voltam az ártatlan bányász, mostmár kuwaitba koktélozok további jó nyomozást, ja és üzenem a cikk irónak hogy az szürkehályog nem vályog te
 
Utoljára szerkesztve:
  • Dühítő
Reactions: pogchampus

zoli

Írnok deák
2019. 01. 10.
607
2 923
V4 karakter
ko bekken
LV karakter
babis marotis
k-p-2024-08-04-115409293.png
Magar Garda / 2024. 08. 04.
hsz-elv.png

ezek a rendőrök fullra elvannak kajlódva seecitybe
 
  • Szomorú
Reactions: pogchampus

pogchampus

Aktív fórumozó
2019. 10. 04.
272
1 568
V4 karakter
théo banks
LV karakter
théo banks
viktor.png
Mette Vro / 2024. 08. 04.
hsz-elv.png

köszönöm a rendőrségnek hogy szabadlábon távozhattam mert azt hitték hogy én voltam az ártatlan bányász, mostmár kuwaitba koktélozok további jó nyomozást, ja és üzenem a cikk irónak hogy az szürkehályog nem vályog te
alaphsz.png
THÉO BANKS / 2024. 08. 04.
hsz-elv.png

Kedves kommentelő!

Szeretném felhívni figyelmed a címben található idézőjelekre. Ha esetlegesen nem tudnád, hogy mit jelent, akkor megsúgom, azt, hogy ez kerek-perec így lett mondva, én pedig így emeltem be a címbe.

Maradok tisztelettel (nem).
 
  • Vicces
Reactions: viktor.