Leyton Narcos Pályázata - Mitsubishi Lancer Evo X

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LeytonNarcos

Újonc
Támogató
2023. 10. 27.
30
71
V4 karakter
Alora Narcos
Tiszteletem Mindenkinek!

A nevem Leyton Narcos (180331 ID) és ma be fogom mutatni az autóm,
aminek a festését erre a versenyre készitettem a V4-es szerveren.
Fontos tudni hogy egy Mitsubishi Lancer Evo X-ről ( 281417 ID) van szó ,ami a kedvenc autóm.
A tegnap azon gondolkodtam, hogy jó lenne be nevezni erre a versenyre,
mert nagy szeretettel állok mindig neki a matricák készitésének.
Nekem ez egy nagyon fontos elfoglaltság lett ahogy kezdtem jobban rá érezni.
A Matrica körülbelül 5-6 órát vett igénybe a sok vágás és ötlet változás miatt.

Először is ott kezdeném hogy vegig lapozgattam a fórumot és nem láttam egy Grinches matricát sem szóval úgy döntöttem hogy ,mivel szeretem is a Grinch történetét ezért ezt fogom ihletül és ebből alakitok valamit hogy az egyedi legyen.
A csatolt képeken majd látszani fog hogy két részből áll a matrica, egy olyan Grinchről aki a mikulással hozta meg az ajándékokat, a másik oldalt peddig egy olyan Grinch látszódik aminek a központi üzenete inkább a szeretet és család ,ami a karácsony leg fontosabb összetevője.
Az ötlet hiretelen jött és neki is vágtam a projektnek, idő közben meg vágási hibák miatt újra terveztem ,de az alap koncepció ugyanaz maradt.
Sok sablont és mintát használtam a Tunning műhelyben lévő minták közül is, illettve más minták is szerepelnek amelyeket én magam vágtam, szineztem és raktam össze.
A mikulás és grinch által hozott ajándékok azok az ajándékok amiket mi is meg kaphatunk ha a mikulásnak segitünk az elveszett ajándékok ki szállitásával. Ezt figyelembe véve már igen nagy projektenek tartottam és sokkal jobban oda figyeltem a részletekre.
Szerettem volna valami egyedi munkát csinálni ,valami olyat amit nem mindennap látni az utakon.
A helyszin úgy lett ki választva hogy egy karácsonyi hangulatú háttér legyen, ezért ki mentem a

Bayside-i jégkorcsolya pályához ahol egy nagy karácsonyfa is fel van szépen diszitve, ezzel a képek hangulata is sokkal kellemesebb és ünnepiesebb.
Csatolom is a képeket, továbbá egy videót ahol nagyjából körbe lett videózva az autó.


3.png

4.png

5.png

6.png

2.png



Ha bárkinek valami kérdése lenne, az nyugodtan fel teheti a hozzászólásoknál szivesen válaszolok.
Továbba szeretném meg köszönni a figyelmet és Boldog karácsonyt kivánok mindenkinek, kellemes ünnepeket ,mesés-hangulatos ünnepi napokat és jó szórakozást a játékhoz.
Tiszteletem, Leyton.


 

Axy

Újonc
Támogató
2023. 06. 04.
42
168
V4 karakter
Axel Briggs
LV karakter
Zoey Wittny
V2 karakter
-
Nagyon menő lett, nagyon adja nekem, precíz, kidolgozott. Csak így tovább!
 
  • Imádom
Reactions: LeytonNarcos
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.