Leyni Rus lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Leyni Rus
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 56400~
IC SZINT: 33

KOROD: 21
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
07cc16231d4ff302e125d7cf3d42cecf.png
94add5ef2ca43c0cf60e32d3f1cbf9f2.png


EDDIGI FRAKCIÓID: Nagyjából az összes legális frakbiban megfordultam már.
TÁVOZÁSAID OKA: Akkori frakció formák nem tetszése, idő hiánya, rendes pc hiánya, Meg asszem navban valami butaságot csináltam, és kiraktak, bár nem igen emlékszem rá, lassan 3 éve volt.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: 1 éve? 2? nem tudom, 2016 óta játszok kisebb nagyobb megszakításokkal.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Fogalmam sincs. Volt pár.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Asszem horgászengedély nélkül csapattam a horgászatot, elkapott a nav, vagy pd, és hát "illegális cselekmény volt" emiatt eltávolítottak... :D

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-7 óra, de változó.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 2-10 óra, de változó

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Yep.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Yep.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
No heló. 21 éves szakács gyermek vagyok balaton közeléből. Nemrég mondtam fel, hogy elkezdhessem a saját kis egyéni vállalkozásom. Most talán nyárig elég sok szabadidőm lesz, emiatt úgy gondoltam visszajövök a szerverre játszani, ugyanis egy éve abba hagytam időhiány miatt (hát szakács szakma ilyen..) Szabadidőmben általában játszok valamivel, legyen az lol, mta, metro stb stb.. illetve streamelgetek a kis twitch csatornámon.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Igazából egyszerű. Unalomból és pénzkeresés céljából. Eléggé egyedül telnek játszott perceim a szerveren, elég rossz vagyok az interakciók terén, és hátha a csaptban dologzás segít ebben. Ugyanakkor szeretnék valamivel aktívan is pénzt keresni, mert passzív jövedelmek vannak, (hehe mint irl) , de valami olyat is szeretnék amiért csinálok is valamit. No meg ugye az unaloműzés. Nem igen van mit csinálni jelenleg a szerveren, kereskedés pedig nem az én világom.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Természetesen segítségre lesz szükségem a farkcióba lépésem után (ha minden összejön), ugyan is elég rég voltam már szerelő, nem tudom, hogy azóta mi változott mi nem, nagyjából a szabályokat ismerem, nem sok változott azóta. Az aktív időmmel kapcsolatban, eléggé relatív,hogy mennyit is tudok lenni. Nem kedvtől, hanem irl magánélettől függ, garantálni tudom a 2-3 órát, de mivel édesanyámnak nemrég lett egy szép kis combnyak törése, így figyelnem kell rá, és ápolni, emiatt lehet lesznek kieső napok, de természetesen ezt úgy is előre jelzem, illetve, hát balaton, nincs itt télen semmi, ha egy-két házibuliba meghívnak, mint pl most vasárnap megyek egy kis búcsúbulira, akkor arra nem mondhatok nevet, hát ugye alkohol , de ezügyben is természetesen szólok.​
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.10.22. 20:00

Szép és tartalmas lap lett, ezért nem csak egy sablonnal reagálok rá. Látszik, hogy foglalkoztál vele és szeretnél bekerülni a frakcióba, nyilván valamilyen szinten ez a korral is jár, szerencsére. Amibe kell segíteni fogunk, ha érthető indokból nincs időd akkor azt természetesen toleráljuk, nyilván nem olyan szinten, hogy xy megírja szeptember 1-től június 15-ig az inaktívot iskola indokkal. A szerelő frakció a jelenlegi helyzetben nem biztosít egy esemény dús közeget, de a jó társaság sokat javít rajta :D Várunk holnap ts-re!
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

J3de

Barangoló
Támogató
2019. 08. 30.
121
85
24
Veszprém
www.twitch.tv
V4 karakter
Jade John
LV karakter
Jade Lean
V2 karakter
Jade Lean
Oh. Köszönöm szépen, holnap akkor este találkozunk. :) Szokták mondani, hogy a korral jár a bölcsesség, nálam mondjuk nem így van, de azért igyekszem. ^^ További szép estét.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage. és Buba
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.