Lewis Scott jelentkezése a Fix&Drive-hoz[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lewis Scott

Újonc
2021. 01. 16.
6
28
V2 karakter
Lewis Agares

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Sziasztok,Levi vagyok ,17 éves. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ Egészen pontosan 2021 januárjában regisztráltam és kezdtem újra az egészet mert az előző gépem elromlott és most 4167 percem van jelenleg. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/a/lIpYoDV Egy volt, az is tudatlanság miatt de már tanultam a hibámból. ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hát igazából ez változó mert van mikor akár egész nap és van mikor csak pár órára tudnék belépni a játékba. De a napi 1-2 óra simán menne. Igen képes vagyok betartani az összes előírt szabályzatot. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok, Levi vagyok Grafikusnak tanulok de mellette nagyon foglalkoztatnak az autók és azokkal kapcsolatos dolgok. A gyorsulás az egyik dolog ami engem megnyugtat. A jövőben is autószereléssel szeretnék foglalkozni. Elég sok családtagom foglalkozik ezzel, ezért rám is ragad belőle bőven. Leginkább a régebbi típusú autók vonzanak. Ez azért is lehet, mert apukámnak nagyon sok különleges autója volt/van amik régebbi típusúak voltak/vannak. Nem csak az autók foglalkoztatnak, hanem a motorok is személy szerint én is motorozok. Sportolni is nagyon szeretek de főként a kosárlabdázás fogott meg, 8 éven keresztül űztem ezt a sportot. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Lewis Scott ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Hospital, 1997.09.09 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Gépjármű technikai szerelő,Autóvillamossági szakértő, érettségi ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Kisgyerekkorom óta imádtam nézni ahogy szerelik az autókat. Szeretem megszerelni az elromlott vagy meghibásodott járműveket.
Apukám rengeteg autószerelői fortélyra megtanított, ezért alkalmasnak tartom magam az autószerelésre. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Csatolva:1997.09.09-én születtem a Los Santos-i kórházban. Édesapám neve Lewis Carlos ,Édesanyám neve pedig Lewis Emily.
Tanulmányaimat itt Los Santosban végeztem el óvodától egészen érettségiig.
Legmagasabb végzettségem Gépjármű Technikai Szerelő és az Autóvillamossági szakértő tanulmány.
Jelenleg kamionsofőr vagyok de dolgoztam már az évek során benzinszállító munkahelyen is.
Szabadidőmben rengeteget rákászom mert nagyon szeretek a nyílt óceánon lenni.
A hobbim hogy a garázsomban levő autót újjáépítsem.
Telefonszámom:719636 ~

Aláírás:

Lewis Scott


JaydenV2 válasza:
Mintát javítottam és helyeztem a megfelelő helyre.

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.