Lewis Lawson jelentkezés a Fix & Drive Mechanic Shop cégéhez

dcnightking

Újonc
2024. 04. 28.
3
2
V4 karakter
Lewis Lawson
LV karakter
Lewis Lawson

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 15 éves vagyok. ~

Mi az Account ID-d?
~ 236014 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 1 éve és 1 hónapja. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 1 éve és 1 hónapja játszom, ez idő alatt 15572 percet töltöttem a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 6-7 óra. De sajnos kollégium miatt iskolaidőben hétvégén tudom bepótolni a kötelező 2,5 órákat. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, tartom magam a szabályzat minden pontjához. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ - ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ - ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mert szeretnék egy jó közösség tagja lenni, veletek fejlődni a szerveren és első sorban jól szórakozni nyílván a szabályzat betartásával. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Lewis Lawson ~


Születési helye, ideje:
~ San Fierro, 2000.08.16. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Lisa Lawson ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Nem rendelkezem bejelentett lakcímmel. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Technikusi végzettség. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mert mindig is szerettem volna az autókkal foglalkozni, így most, hogy nyílt rá alkalmam, teljes mértékben meg szeretném ragadni ezt a lehetőséget. Nagy előny hogy akárhányszor bementem a telepre mindig kedves arcokkal találkoztam, ilyen közösség tagja szeretnék lenni. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Középiskolai gyakorlatok. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Szenvedélyem ez a munka így biztos hogy sok kedvvel és élvezettel fogom ezt a feladatot végezni. Nem a pénz lebeg a szemem előtt, hanem a munkalehetőség és a csapatszellem. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Gépjármű mechatronikai technikusi végzettségem segít hozzá ahhoz, hogy az autókat minden dirib-darabkáját megszeressem, megértsem, átérezzem. Én, mint autószerelő szeretném minden energiámat ebbe a munkába fektetni, és cégünk ügyfeleit 110%-os mértékben kiszolgálni. Középiskolai technikus bizonyítványom a garancia arra, hogy mindent megteszek a siker érdekében. Tapasztalatom az, hogy az otthoni műhelyemben semmi panasz nem érkezett munkámra, így mint karbantartási, mind felújítási munkálatokat szívesen és precízen végzek. Anyanyelvem a magyar, de ezen kívül tudok angolul is melyről van egy anyanyelvi szintű nyelvvizsgám. Nyitott vagyok kollégaimat tanítani, és tőlük tanulni, hisz tökéletes munkás nem létezik. Szakmai tudásom és elszántságom amely talán vonzó munkaerővé a cégek számára. ~