Lewis De Monplanet panasztétele Balage főadminra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Böli

Újonc
2021. 04. 20.
29
50
V2 karakter
Lewis De Monplanet
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Lewis De Monplanet

Panaszolt fél admin neve:
Balage

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen bírálat.

Bizonyítékok:
Megjegyzésbe csatolom őket.

Megjegyzés:
Hello,sziasztok! Na több dolog is történt itt,vázolom:
[OfflineJail]: Smoky bebörtönözte Lewis De Monplanet-t 60 percre.
[OfflineJail]: Indok: Indokolatlan lövöldözés
Ez szerintem nevetséges egy adminjail, már ne is haragudj. Onnan kezdődött az egész, hogy Pand elkezdett sétálni "menekülni" a rendőrök elől és bement az interiorba. A rendőrök nem tudták hova ment, mert nem figyelték Pandot. Miután megtudták hogy bement az interiorba utána futottak. Mi is mentünk, mert azért IC családtagot/barátot megvédünk, nem hadjuk ott. Amire bementem Giával már lövöldözés volt, rendőrök kezébe ott volt az MP5, tehát teljesen JOGOS-nak tartom azt, hogy elővettem a fegyvert és próbáltam védeni a haverom életét! Sikerült is, tőlünk nem halt meg senki.

Pand besétál az interiorba:
A poén benne az, hogy a rendőrök nem is afkoltak, tehát nem is értettem az egészet.
Az akció:
A videón tökéletesen látszik hogy MP5-el szalad rá feltehetőleg Pand-ra, ezért teljesen jogosan lettek lelőve.
Azért csatolok egy képet, hogy lehessen látni.
Kép: Továbbá:
[2023-01-14 14:57:09] [Output] : Lewis De Monplanet: (( Élesre akart amúgy sokkolni ))
Balage válasza: Az interioros videót nézve egyetlen ember kezében sem látok sokkolót.(Ebből a PK-ból: https://forum.see-game.com/threads/theodor-p-pawlowski-ellie-willow-salinas-deviid-balage.346568/)

Itt a log arról hogy a rendőr le akarta sokkolni Pandot úgy, hogy Pand kezébe egy Glock volt.
[2023-01-14 14:45:15] [Output] : Pand D Alfonzo elővett egy fegyvert. (Gold Glock (TEK off rotty)) [2023-01-14 14:45:36] [Output] : Niko Shelby elővett egy sokkoló pisztolyt. [2023-01-14 14:45:36] [Output] : *Elővesz/elrak egy TASER X26 sokkolót. ((Niko Shelby))

Balage: Többiekre is vonatkozik az, hogy azért gondolkodjatok már egy kicsit, mielőtt elkezdtek lövöldözni. Próbáljátok megvizsgálni, hogy egyáltalán miért kezdődött el a lövöldözés, hiszen onnantól, hogy beleszálltok már ti is felelősek lesztek az ügyben.
Panddal állítottak meg a motorral, szóval alap a részese voltam az IC-nek, tehát ezt nem is értem.

(( [2023-01-14 14:43:08] [Output] : Ellie Willow Salinas mondja (suttogva): Keresünk valamit és lecsekkezed a gatyáját. ))
Ezt mondjuk keménynek találom, de IC meglehet, hogy engedélyezett, de ez szerintem elég is arra, hogy nem engedelmeskedtünk nekik. Persze főleg azért is, mert Pand hallotta IC.

Tehát szerintem nem lett volna dara, ha egy picit figyelnek arra a rendőrök, hogy Pand ne menjen el, mert konkrétan elsétált, és a videóban benne is van az, hogy [2023-01-14 14:44:53] [Output] : Theodor P Pawlowski mondja: Hagyja zászlós. . Ennek ellenére befutottak, és elkezdték őt darálni.

Nem akarok feszültséget generálni, csak ennek a Jail-nek nincs értelme szerintem.
Köszi hogy elolvastad, szép estét mindenkinek!


 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
[2023-01-14 20:51:45] [Output] : [SeeMTA - AdminNapló]: Főadmin Balage unjailezte Racz D Gia-t.
[2023-01-14 20:52:00] [Output] : [OfflineJail]: Balage bebörtönözte Lewis De Monplanet-t 1 percre.
[2023-01-14 20:52:00] [Output] : [OfflineJail]: Indok: Előző megbeszélve
[2023-01-14 20:52:36] [Output] : [Segítség] Racz D Gia: Lehetőleg legközelebb mindent részletesen írjatok le a panasz elá, mert nem fogok elfogadni utólagos reklamációt

Ugye ezt megmutatta haverod? Pand D Alfonzo is csak a panasz bírálat után írt, hogy valójában át szerették volna kutatni a rendőrök és ezért próbált menekülni. Ezt valahogyan elfelejtettétek közölni a panasz alatt, de utólag ki lettetek szedve a jailből miután átbeszéltem haveroddal és Pand-dal a történteket. Nem értem az ezen felüli problémát.
 

Böli

Újonc
2021. 04. 20.
29
50
V2 karakter
Lewis De Monplanet
Ha megmutatta volna,akkor nem tettem volna PK-t, ez egyértelmű, de nem is értem azt se, hogy ezért egyáltalán miért kaptunk adminjailt.
Azt meg kihagytam a PKból, hogy Pandnak le volt járva a fegyverengedélye, és volt nála lőszer, ami köztudott hogy illegális itemnek felel meg

Szerkesztés: "Ezt valahogyan elfelejtettétek közölni a panasz alatt"
Időm se volt arra, meg nem is néztem azt, hogy PK volt ebből az esetből.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és MekGrill

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A jailt nyilván azért kaptátok, mert az ügyet megvizsgálva úgy jött le, hogy "minden lében kanálként" beleszóltatok abba az ügybe. Ha valóban csak a ticket miatt lett volna a menekülés, akkor ugyanúgy rajtatok maradt volna a büntetés ami kiosztottam. Ennek az oka az (amit ott is leírtam), hogy révén annak, hogy a teljes intézkedést végignéztétek, ti is tudtátok (vagy tudhattátok), hogy abból a dologból semmiképpen sem szabadott volna normális esetben lövöldözésnek kialakulnia. Mint ez utólag kiderült, nem így történt - ezért az erre kiosztott büntetések is levételre kerültek.

Ha ezek után még igényt tartasz a panaszra, akkor várjuk Bence hozzászólását. Egyébként a jövőben örömmel állok rendelkezésedre mielőtt panaszt nyitsz egy ügyben. Úgy gondolom, hogy alapvetés lenne, hogyha nem értesz egyet egy admin döntésével akkor először megpróbálod vele megbeszélni azt az ügyet. Ha pedig passzivitást mutattam volna feléd, vagy csak a beszélgetés után sem értesz velem egyet, akkor én sem láttam volna akadályát a panaszodnak.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.