Lewis D Smith S.G.H jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lewis4

Zöldfülű
2019. 01. 10.
175
58
18
Kaposvár
V4 karakter
Cristobal Armenteros
LV karakter
Lewis D Smith
V2 karakter
Lewis D Smith


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Leventének hívnak 16 éves vagyok. Jelenleg 10.-es Honvéd Kadét tanuló vagyok. Ebből kifolyólag szeretek sportolni. 2 éve Thai boxolok. Hobbiként horgászni szoktam és szabadidőmbe gépzek és akkor is See MTA V2-n vagyok fent. 4 éve rpzek és a legtöbb időt itt See MTA V2-n töltöttem. Pozitivumként azt kell tudni rólam, hogy amibe belekezdek azt addig csinálom amíg a legjobb nem leszek benne, illetve szeretek új emberekkel megismerkedni és új közegbe jól fel tudok oldódni. Negatívumként azt hoznám fel, hogy néha felidegesítem magam olyan dolgokon amin nem kellene és olyankor néha elvetem a sulykot.

Mióta játszol a szerveren?

2 karakterem volt csak egyiket Shifty az akkori fejlesztő kitörölt, de pont az a karakteremet törölte ki amivel kezdtem, szóval a mostani karakteremen 2018.05.14-én kezdtem el játszani.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

A volt karakteremen csomó fegyver illetve értékes autók és csomó frakció tapasztalat. A mostani karakteremen ezeket nem tudom elmondani csak a sok frakció tapasztalatot.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Régen voltam párszor Ideiglenes Adminsegéd, és azt nagyon jól csináltam. Most érzem magamba felnőttes fejjel és gondolkodással, hogy ugyan olyan jól tudnám csinálni élesbe az S.G.H adminsegédet.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Az motivál, hogy ez tényleg élesbe megy és tudok magamnak teljesíteni. Szeretnék új emberekkel új dolgokkal megismerkedni és jó barátságokra szert tenni.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Iskolától és tanulástól is függ de körülbelül 3-4 órát szoktam fent lenni a szerveren. Hétvégén ennél többet.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Ha találkozok ilyen játékossal, akkor bizonyítékot készítek és szólok egy Adminisztrátornak a szerveren.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Először szólok neki OOC-ba, hogy nem kellene ezt csinálnia és ha tovább folytatja, bizonyítékot készítek és szólok egy Adminisztrátornak a szerveren.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Udvariasan vissza írok neki, hogy ebbe nem tudok segíteni és, hogy keressen fel egy Adminisztrátort a szerveren.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Bizonyítékot készítek, és elküldöm egy Adminisztrátornak, hogy helytelen vagy szabálysértő hírdetést láttam.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Szólok neki OOC-ba, hogy legközelebb rendesen RP-ze le az ütközést, ha másodszor is találkozok vele és így RP-zi le akkor bizonyítékot készítek és szólok egy Adminisztrátornak a szerveren.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Nem fogadom el.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Megkérdezem /as chaten a nálam tapasztaltabb S.G.H tagokat illetve Adminisztrátorokat és amikor megkaptam a választ továbbítom a játékosnak.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Udvariasan vissza írok neki, hogy ez In Game ügy.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Végig viszem az RP szálat és amikor a végére értem vissza írok /as chaten, hogy betanításra elérhető vagyok.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Leginkább a legfontosabb a játékhoz nélkülözhetetlen helyszíneket főleg kezdőknek. A városházát, autósiskolát, szerelőtelepeket.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat lenne amit bemutatnék. Legelsőnek megmutatnám a Plázát illetve a Plázán belüli horgászboltot. El mondanám neki, hogy tud interakcióba lépni az NPC-vel és utána szépen sorba elmondanám az itemeket és az itemeknek a fontosságát. Ha megvette a szükséges itemeket, és belépett az inventoryba akkor elmondanám a játékosnak, hogy a barkácsolás menüpontban tudja összeszerelni a horgászbotot. Ez után elvinném Városházára kiváltani a horgászengedélyt. Ha minden megvan Déli határhoz kísérném el ahol többen szoktak horgászni. Majd mondanám neki, hogy inventoryba lépve jobb klikkel a horgászbotra majd a csalira úgy tudja a csalit a horgászbotra feltenni. Majd elmondanám a játékosnak, hogy bal klikkel tudja szabályozni a bedobás távolságát.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Benzinszállító: Legelőször Városházára kell menni felvenni a benzinszállító munkát, illetve az ADR vizsgát kiváltani. Ha ez megvan elkísérném a benzinszállító telepre ahol fel tudja venni a munka kocsit és el tudja kezdeni a munkát. Ha ez megvan akkor megmutatnám, hogy hogyan tudja felvenni a tartályból a benzint illetve az úti célnál, hogyan tudja leereszteni a benzint a benzinszállító tartályból.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Farm bemutatása: F11-es gombal tudja megnézni a játékos a Farm telepeket. Oda érve a farm telepre és kiválasztva a szimpatikus farmot elmondanám neki, hogy 2 módja van farmot bérelni egy hétre. Vagy forintból vagy Prémium Pontból. Ha kiválasztotta a szimpatikus fizetési módot akkor mondanám neki, hogy egy hobbi boltba vegyen öntöző kannát illetve a Piacon tetszőleges ültetőmagot. Ha mindezek megvannak, és belépve a farmra akkor elmondanám mire való a farm könyv. A farm könyv-vel tudja személyre szabni a farm táblát és más játékosokat hozzáadni a farmhoz és nekik a jogosultságát módosítani. Amikor ezzel megvagyunk akkor elmondanám mire való a kapa illetve az ásó. A kapával tudja megművelni a földet, ásóval tudja a megművelt földbe lyukat ásni amibe tudja a magot elültetni. Az ásót illetve a kapát jobb klikkel tudja leakasztani, és bal klikkel tudja a megműveletlen földön használni. Ha kész a földművelés akkor a legközelebbi kútoszlophoz kísérném ahol az üres öntözőkannát megtöltetném a játékossal amivel a locsolatlan földet tudja meglocsolni. Azt is kiemelném, hogy vigyázzni kell a nedvesség szint jelzőre mert ha túl alacsony az a növény állapotát jóval csökkenti.



Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam + ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam multi account végett + ]

 
Utoljára szerkesztve:
  • Hűha
Reactions: flaash

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Hello.
Van pár helyesírási hiba/elírás. Olvasd át a lapot, s próbáld meg javítani.
Sok sikert!
 

lewis4

Zöldfülű
2019. 01. 10.
175
58
18
Kaposvár
V4 karakter
Cristobal Armenteros
LV karakter
Lewis D Smith
V2 karakter
Lewis D Smith
Szia!

Nem lett rossz lap, azonban egy ilyen friss börtönnel én nem fűzök hozzá sok reményt. Sok sikert azért

Edit: A csomó fegyvert nem tartom lényeges eredménynek.
Akkoriban 2017-2018-ban még nem voltak elterjedve a skines fegyverek. Meg igaz, hogy nem rég kaptam jailt, de ezt a jailt nem mondanám súlyosnak.
 

Bhrgur

kosarlabdazo
2021. 03. 27.
265
257
Nógrád Vármegye
V4 karakter
felix.calvin
V2 karakter
filip.rothstein
Akkoriban 2017-2018-ban még nem voltak elterjedve a skines fegyverek. Meg igaz, hogy nem rég kaptam jailt, de ezt a jailt nem mondanám súlyosnak.
Minden adminjail adminjailnek szamit. Ha te munkajarmut magancelra kapsz akkor is jail. Nem az szamit miert kaptad, hanem hogy megkaptad.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
ELUTASÍTVA
Az elvárt alapkövetelményeket nem tudtad teljesíteni.
Friss jail miatt nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed.
 
  • Tetszik
Reactions: P3tii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.