Lewis D Smith jelentkezési az Országos Rendőr-főkapitánysághoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lewis4

Zöldfülű
2019. 01. 10.
173
58
18
Kaposvár
V4 karakter
Cristobal Armenteros
LV karakter
Lewis D Smith
V2 karakter
Lewis D Smith
n8OxVzV.png

» JELENTKEZÉSI LAP «

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére.
(Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen:
[NÉV] Jelentkezése.


》IC《

Vezeték név:
<Lewis>

Középső név:
<Daniel>

Kereszt név:
<Smith>

Születési hely,dátum:
<Liberty, 1980.május>

Legmagasabb végzettsége:
<Érettségi, szerelő szakma>

Eddigi munkahelyei:
<Little Joe's szerelő műhely>

Bejelentett lakcíme:
<Los Santos Temple ST. 33>

Elérhetősége:
(Telefonszám)

<Jelenleg szervízbe van a telefonom.>

Mesélj magadról:
(Legalább 100 szóból kell álljon.)

<Lewis-nek hívnak. 1980. május 21.-én születtem a Kentucky állambeli Liberty városban. A születésem előtt hét hónappal házasodtak össze a szüleim. Két évre rá született öcsém is, James. Anyám, Jessica White a Casey megyei Könyvtárban dolgozott. Mindig is szeretett minket és odaadóan bánt velünk. Apám, Edward Smith egy helyi szerelőcéget vezetett. Jómagam is belekezdtem a szerelgetésbe, apám mellett. 10 éves voltam amikor apámtól kaptam egy kocsit. Egy ütött kopott, de jó állapotban lévő Bobcat volt. Nem volt jogsim, csak a nagyszülők farmján vezethettem. Nem is volt ez gond, mert a farmon volt a kocsi egy kis fagarázsban parkolt. Iskola után általában vagy a műhelyben, vagy a farmon tengettem időmet. Az általános iskolát a külvárosi Casey County Elementary School-ban végeztem el. Aztán a Lexington-i Technical School of Engineering iskolában folytattam tanulmányaimat, immáron szerelői munkát tanulva. Mikor elvégeztem az iskolát megszereztem a jogsim. Ekkora már a Bobcat-em is felújított állapotban volt. Új kárpitot, fényezést és motort kapott. Ez után azzal járkáltam, fuvarozgattam akkori barátnőmet, Nickit. Minden jól ment, volt egy jó verdám, egy jó nőm és jó baráti köröm. Hamarosan munkát is kaptam, Liberty-n kívül, mivel apám cége becsődölt így nem tudott munkáltatni. Egészen Nashville-ig kellett mennem, míg találtam egy megfelelő állást. Itt a Little Joe's nevű szerelői cégnél kaptam állást. Itt, mivel Tennesse állam fővárosában voltunk, főként vidéki autókat javítottunk. Itt nem voltam sokáig, a barátnőmmel sem mentek túl jól a dolgok. Otthagytam a szerelő múltamat és valami másféle munkát akartam keresni ahol a polgárokat védhetem, így hát jelentkezek a See City Rendőrséghez. >



》OOC《


Teljes név:
<Sipos Levente>

Születési hely,dátum:
<Kaposvár, 2006.03.20>

Legmagasabb végzettséged:
<Általános iskola>

Hány játszott perccel rendelkezel?
<10583 perc>

Sportolsz valamit?
<Kondizok>

Csatolj egy képet a névváltásaidról:
<https://imgur.com/a/1oV2FDo>

Csatolj egy képet az adminjailekről:

<https://imgur.com/a/1oV2FDo>

Csatolj egy képet az kitiltásaidról:
<https://imgur.com/a/1oV2FDo>

Milyen karaktert RP-znél nálunk?
(Legalább 50 szóból kell álljon.)
<Én karakteremet úgy jellemezném, hogy kicsit tréfás de mellette fegyelmezett és segítőkész karakter lenne. Ha parancsot adnak akkor azt a lehető legprecízebben, jogszerűbben csinálja meg. Szeret egyedül és társakkal járőrözni. Olyan karakter lenne aki a rendőrségért az életét adja. Amerikai falusi származású karakter lenne.>

Miért válasszunk téged?
(Érvelj, legyél kreatív!)
<Ahogyan említettem A Kaposvári SZC Eötvös Lóránd Műszaki Technikum Kadét tanulója vagyok és értem a rendészeti illetve a honvédséges szabályokat. Több éve rp-zem. Helyesírásommal nincs gond illetve fogalmazni is tudok. Megbízható illetve szabálykövető, illedelmes ember vagyok.>

Voltál már az én vezetésem alatt a rendőrségben?
(Ha igen, akkor a kilépés/kirúgás indokát is írd oda.)
<Nem.>

Mutatkozz be kérlek:
(Legalább 150 szóból kell álljon.)
<Sziasztok! Sipos Leventének hívnak. 2006.március.20-án születtem Kaposváron. Jelenleg a Kaposvári SZC Eötvös Lóránd Műszaki Technikumban tanulok Kadétként. Az-az életcélom, hogy minél hamarabb angol nyelvvizsgával rendelkezzek és B-s kategóriájú jogosítvánnyal illetve a Debrecenben az MH. 5. Bocskai István lövészdandár állományában legyek altisztként. Heti 2x járok kondi terembe. Szabadidőmben gépezek és filmet vagy sorozatot nézek illetve ha jó idő van akkor horgászok. Ha rossz kedvem van akkor zenét hallgatok. Szoktam hobbi szinten weboldalt írni. Lassan 5 éve játszok MTA-val kisebb-nagyobb kihagyásokkal. A SeeMTA V2 szerverén 3 éve játszok. Volt egyszer egy karakter törlésem még Shifty idejében azért nem látszódik az UPC-men a 3 év. Voltam már a frakcióba még Scott idején Főtörzsőrmester rangon ha jól emlékszek. Szeretek új embereket megismerni és jó kapcsolatokra szert tenni. Megbízható vagyok mindenben és ami feladatot rámbíznak a lehető legjobban próbálom megcsinálni. Nem szoktam semmin idegeskedni meg senkivel se beszélek csúnyán. Szeretek minden problémát higgadtan megbeszélni az érintett emberrel. >

@ORFK2021
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Lewis D Smith!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.01.03 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.01.03 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Teszünk egy próbát.


OKAcZsZ.png
 
  • Imádom
Reactions: lewis4
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.