Lewis D Smith jelentkezés a Las Veneturas Taxi-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lewis4

Zöldfülű
2019. 01. 10.
175
58
18
Kaposvár
V4 karakter
Cristobal Armenteros
LV karakter
Lewis D Smith
V2 karakter
Lewis D Smith
34be8acad84f07b0d2f98dda7f876a6f.png


[Out Of Character Rész]

Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!



Mi a neved?

Sipso Levente

Hány éves vagy?

13 éves vagyok.

Hány játszott perced van?

3265 perc.

Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/a/wX1sHD5

Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/a/wX1sHD5

Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)

https://imgur.com/a/VSumJcH

Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Még nem voltam.

Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Válasz helye

Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Hát angyon semmire se vagyok büszke és nem értem el eddig semmit.

Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

napi 3-4 órát

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen rendelkezem.

Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Azért engem válasszatok mert SeeMTA V2 szerverén nagyon sok frakcióba voltam és ott el tanultam pár rp stílust.Nagyon régóta RP-zek külön féle RP szervereken.

Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Sziasztok engem Sipos Leventének hívnak 13 éves vagyok.2006.03.20-án születtem Kaposváron.Most kezdtem el a 7. osztályt.Már alssan 2 éve RP-zek különféle RP szervereken.Napi ak





[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.



Jelentkező neve:
Lewis Daniel Smith

Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas 1989.05.10

Jelentkező anyjának leánykori neve:

Anabell Murphy

Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Természetesen

Miért szeretne ide jelentkezni?

Azért szeretnék mert ez a munka számomra a legmegfelelőbb.Szeretek utasokat A pontból B pontba vinni.Kis srác korom óta szeretek ismeretlenekkel beszélni huzamosabb ideig.

Miért pont önt vegyük fel?

Azért engem válasszanak, mert szeretek autókat vezetni és utasokkal beszélgetni.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Az a véleményem róla, hogy a csapat munka kell egy adott válalkozásba.Ha nincs csapatmunka az egyensúly fel dől.Például ha én nem tudok el vinni egy utast mert épp ebéd szünetem van akkor valaki másnak kell segítenie. Ha pedig nem tud mert nincs csapatmunka akkor az utas nem lesz el szállítva.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen, el fogadom.

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen, el fogadom.

Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

isztelt Vezető! Ezúttal szeretnék jelentkezni a Las Venturasi Taxi Társaságba sofőr pozícióba. Jelenleg munkanélküli vagyok, de az elmúlt munkahelyeimen nagyon sokat vezettem, ezért is szeretném folytatni a sofőr pályafutásomat Önöknél. Már kiskoromban is nagyon szerettem az autókat, illetve nagy álmom volt, hogy sofőr lehessek egy remek munkahelyen. Az Önök állás hirdetésében az tetszett meg, hogy nagyon jó fizetéssel keresnek megfelelő embereket. Úgy érzem 10 év vezetési tapasztalattal sikerült szereznem annyi tapasztalatot, hogy Maguknál dolgozhassak. Remélem, hogy a tapasztalatommal, sikerült meggyőztem arról, hogy alkalmas vagyok a meghirdetett pozícióra és lehetőségem lesz ezt személyesen bebizonyítani.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:

https://imgur.com/a/ETFIrk7 (a munka tapsztalatnál ne nézzétek a számokat csak kellett valamit be írni)​


Aláírás:Lewis Daniel Smith

Kelt.: 2019.09.28
 
Utoljára szerkesztve:

Lole

📸 @bencewirth
2019. 01. 10.
976
757
25
Makó
V4 karakter
Awni Shaiq
-Las Venturas Taxitársaság Vezetősége-

Üdvözlöm! /Ayden Wallace/ vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól!
Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: általad válaszott időpont, keress fel minket! (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)

Ui.: TS-en megnézzük, de nagyon nézd át a szabályzatot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.