Lewis Cooper jelentkezési lapja.

Levolio

Újonc
2023. 10. 31.
12
3
LV karakter
Lewis Cooper
taxilog.png

Jelentkezési lap


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.

Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem.




Személyes információk:
Vezetéknév: Lewis
Középső név: ----
Keresztnév: Cooper
Születési hely és idő: Las Ventura Hospital 1990.06.10
Anyja leánykori neve: Beth Dutton

Elérhetőség:
Telefonszám: +38-76-628-5693
E-mail cím: lewiscooper22@seemail.com

Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen: x
Nem: -

Miért szeretne ide jelentkezni?
Szeretnék újra egy jó csapat tagja lenni.Szeretek csapatban dolgozni úgy gondolom hogy egy jó csapat ismérve hogy a munkát valójában nem is munkának hanem szórakozásnak vélik.

Miért pont önt vegyük fel?
Gyorsan alkalmazkodom és jól megértetem magam az emberekkel. Úgy vélem hogy hasznukra válhatok.

Mi a véleménye a csapatmunkáról? (minimum 3-4 mondat)
Mint mondtam szerintem az emberből a legjobbat hozza ki a csapatmunka. Csapatmunka leg fontosabb része maga a csapat és az emberek akik alkotják, nyilván fontos hogy mindenki jól kijöjjön mindenkivel, hogy segithessék egymás munkáját.

Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen: x
Nem: -

Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 150.000 $ kauciót kell befizetni?
Igen: x
Nem: -

Kérjük mellékelje motivációs levelét (minimum 8-10 mondat):
Tiszteletem! Lewis Cooper vagyok Las Venturasi lakos, Las Venturasi Hospital-ban születtem 1990.06.10-én
Egy szakmával, és egy diplomával rendelkezem, amit régebben San Fierroban végeztem el,
a szakmám Autó szerelő.
Szeretnék egy biztos munkahelyen elhelyezkedni a közeljövőben, és megteremteni egy biztos jövőt a családomnak! Láttam az interneten a hirdetésüket hogy
lenne állás lehetőség az ön köreikbe, és mivel most léptem ki a szakmámból közel 10 év után, igy ideje volt változtatni, és egy új lehetőséget megragadni.
Szerintem megfelelő tagja lennék a maguk a Las Venturas Taxiban, B kategóriás jogositványom már megvan jó pár éve, és azóta balesetmentesen közlekedek, semmiféle
balesetem nem volt, és reméljük nem is lesz. A vezetői képességemet tudnám önöknél alkalmazni,segitőkész vagyok. Köszönöm hogy elolvasták a motivációs levelemet!

Kérjük csatolja az önéletrajzát (kép formátumban!):




[Out Of Character Rész]



Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.



Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyesírás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!




Mi a neved?

Levente




Hány éves vagy?

22



Hány játszott perced van?

39363



Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Voltál-e már kitiltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)


Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)




Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Redline Auto Service



Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Meguntam, folyamatosan ugyan azok a feladatok voltak. Itt mivel ugye folyamatosan más emberekkel találkozok és más az uticél folyamatosan más lesz a környezet is több impulzus fog érni.



Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Remélem itt szerezhetek olyan tapasztalatokat emlékeket amikre büszke lehetek.



Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

Időmtől függ 2-3 esetleg 4-5 óra.



Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen: x

Nem: -



Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Szeretek csapatban dolgozni úgy gondolom hogy a csapatmunka mindenkiből a jobbik felét hozza elő. Gyorsan alkalmazkodom és tanulok.



Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Leventének hivnak 22 éves vagyok 3 éve fejeztem be a tanulmányaimat mint mechatronikus. Jelenleg a Pécs Dohánygyárban dolgozom mint Gépmester. Szabadidőmben RP-zni szoktam, de van hogy levonulok a garázsba és csak bütykölöm a projekt kocsimat.Párommal 3 éve költöztünk külön. Nyaranta többször szoktunk elutazni balatonra nyaralni, van ott egy kis nyaralónk egy kis ékszerdoboz. Imádjuk az ottani embereket mindenki nagyon kedves, rossz élményünk még nem volt. Sokszor szoktunk el menni biciklizni, mivel ugye a testmozgás fontos!. Szerintem van már egy 8 éve hogy MTA-zok körülbelül a SEE is ennyi ideje kezdődhetett kissebb nagyobb kihagyásokkal. Mindig is élveztem a szerveren játszani. Ez az első olyan magyar RP szerver ahol azt éreztem hogy foglalkoznak is vele és kordában tudják tartani a játékosokat. Persze ehez egy olyan játékos közösség is kell ami nem igényel nagyobb kordában tartást.









Aláírás: Lewis Cooper





Kelt.: 2024.07.23



 
Utoljára szerkesztve: