Lewis Brunton jelentkezése a Fix & Drive Mechanic Shop-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Athos00

Újonc
2020. 04. 30.
7
1
V2 karakter
Brunton_Lewis
OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Hány éves vagy?
~ 22 ~

Mi az Account ID-d?
~ 201772 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 8-9 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Pár napja kezdtem el újra komolyabban RP-zni, 3,411 percem van. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem volt még egyikben sem részem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 5-6 órát minimum, mivel 24/48ban dolgozok ezért 2 napokat tudok játszani 1 nap kihagyással. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Természetesen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még más frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs sajnos. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mondhatni van tapasztalatom szerelő frakcióban lévő rp-ben, (SAMP RP-n szerelő voltam mindig) Jól teljesítek mind csapatban, mind egyénileg. Mindig is érdekelt az autószerelés ezáltal szívesen dolgoznék ebben a szakmában. Eddig minden szerveren jól teljesítettem szerelő ként és jól kijöttem a frakciótársakkal.~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Discord-al és mikrofonnal. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!



Neve:
~ Lewis Brunton ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos , 1988.09.29. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Mia Jesper ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Sunset Street 201. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi, Autószerelő OKJ ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Eddig magánvállalkozóként gyakoroltam a szakmám, barátoknak, családtagoknak, majd visszatérő vendégeknek javítottam gépjárműveket. Eddigi munkahelyeimen elég korlátolt voltam és nem tudtam "alkotni", ezért is szeretnék a Fix & Drive Mechanic Shop-hoz tartozni, mivel nagyon jó véleményeket hallottam mind a helyről, mind az ott dolgozók minőségi munkájáról. Szeretnék már egy értékes csapatot ékesíteni.~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Természetesen van. Eddig 2 műhelynél dolgoztam, majd magánvállalkozóként folytattam munkámat. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Azért érdemes engem választani autószerelőnek, mert többéves tapasztalattal és alapos szaktudással rendelkezem a legújabb autóipari technológiák terén is. Precízen és megbízhatóan dolgozom, mindig a legmagasabb minőséget tartom szem előtt, és gyorsan találok megoldást a problémákra. Az ügyfelek elégedettségét helyezem előtérbe, és a munkámra garanciát vállalok, biztosítva, hogy a javítások tartósak és megbízhatóak legyenek~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~​
Már gyerekkoromban is vonzódtam az autókhoz. Édesapám autószerelő műhelyében nőttem fel, ahol mindig lenyűgözött, ahogy egy-egy javítás során az autók újra életre keltek a keze alatt. Mindig szívesen segítettem neki, eleinte csak kisebb feladatokban, mint a szerszámok átadása vagy az alkatrészek megtisztítása. Ahogy idősebb lettem, egyre többet tanultam tőle a szerelésről és az autók működéséről. Később, amikor eljött az idő, hogy pályát válasszak, egyértelmű volt számomra, hogy autószerelő leszek. Elvégeztem a szakiskolát, majd elkezdtem dolgozni egy szervizben, ahol az évek során rengeteget tanultam a modern autókról és a legújabb technológiákról. Azóta is szenvedélyesen szeretem a szakmámat, mert nincs annál jobb érzés, mint látni az elégedett ügyfeleket, amikor az autójuk újra hibátlanul működik. Ez a szakma számomra nem csak munka, hanem egyfajta hivatás és életmód.~
 

SPTR96

Újonc
2024. 03. 20.
19
1
V4 karakter
Daniel Draper
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELUTASÍTVA
Sajnáljuk, de lapja nem nyerte el a vezetőség tetszését, több szerencsét kívánunk legközelebb!


Daniel Draper
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Daniel Draper
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.