Levy Parker jelentkezési lapja

RoyalLeviX

Újonc
2021. 07. 20.
17
12
V4 karakter
Levy Parker
LV karakter
Lorenzo De Luca
V2 karakter
nincs

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 18 ~

Mi az Account ID-d?
~ 216693 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2019-2020 óta ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Régóta csak nem voltak aktív időszakok, most kezdtünk úgy mint egy csoport bele újra az egészbe rendesen. Játszott Perceim: 14.500+ ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Nem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 óra, hétvegenként akár több! ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Teljes mértékben ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Ez lenne az első frakcióm ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Sajnos nincs ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Személy szerint, eléggé munkaképes és céltudatos embernek tartom magam aki legjobban csapatban tud dolgozni és elég könnyen ismerkedik új emberekkel és jól kijön velük. Konfliktusokat elkerülően, legfőbképp megoldani próbálom és nem keresni a problémákat. És hát legelső pontban azért szeretnék hozzátok csatlakozni mivel azt gondolom hogy elég szép nagy társaság vagytok akik jól kijönnek egymással és nincs köztük próbléma csak ritka esetekben és az is hamar megoldódik. Második részt az RP irányt akarok hozzá kerülni és közeledni emberek felé és emberek közelében, mivel a bánya és egyéb munkák kezdenek elég monoton munkává válni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, Discordot rendszeresen használom, TS3-al sok tapasztalatom van ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Levy Parker ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos International Medical Center, 1999.04.19 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Alice Parker ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Palm Street 820/9 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ San Fierro Car-Mechanic / Car-Detailer High School ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Egy új út nyílna felém munka ügyben, és egy jó potenciál látok a cégükben! ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Kissebb tapasztalat van, de nagyobb műhelyekben még nem volt esélyem dolgozni. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Szerintem eléggé munkaképes és állandó ember vagyok, vagyis máshogy kifejezve amit elkezdek befejezem, és szerintem nagyon is céltudatos vagyok ami a munkát illeti. Én nem tartom magam jobbnak mint a többiek, személy szerint minden ember hibázik vagy vannak rossz pontjai engem is bele értve. Én szerintem azért lennék erre a munkakörre alkalmas mivel nem vagyok az a feladós típusú ember és hosszú ideig tervezem maguknál maradni mivel eléggé tetszik a szakma és az egész konceptus ahogy önök mindent kezelnek a cégen belül.~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Név: Levy Parker ~
~ Kor: 25 ~
~ Telefonszám: +38-77-609-4173 ~
~ Szakmai elhelyezés/tapasztalat: Bányász, Horgász, Beszállító, 4 év mechanikus-kénti gyakorlat ~
~ Képességek: Céltudatos, Csapatbarát, Kedves, Önálló, Tanulékonyság ~
~ Oktatás/Tanulás: San Fierro Car-Mechanic / Car-Detailer High School ~
~ Személyes bemutatkozás / Személyes élet: ~
~ Levy Parker, született 1999.04.19 Los Santos-ban csak édesanyukája jelenlétével. Persze ebből a mondatból kivonható hogy Levy Parker továbbra egyedül nőtt fel anyukájával aki sajnos ugyanúgy elhanyagolta mivel azt érezte hogy egyedül majd nem bírja ellátni fiát. Nos ekkor Levy Parker 11 évesen elkezdett nagyon bele bújni az autók tematikájába és tudóskodni róluk mindenféle erdekességet, ezentúl miután elvégezte a szakközépiskolát a megspórolt pénzét a további tanulásra fektette be. Vajon megérte ezt neki? Ő ezt kérdezte magától, egyetem elvégzése után szabadon szállt a városban mindenféle munkák körül, csak nem olyanok körül amiről valaha álmodott is. Ez viszont a szerelés volt, dolgozott bányákban, farmokon, hajókon mindenhol ahol csak embert látni, de mindig is a szerelőtelep volt az álma. Ez persze Levy Parker egy kissebb sztoryja a gyerekkorból és a kezdetből a városban, mostanság már tiszta más téren található a városban, dolgozik, autózik és éli az életét, ez is csupán egy alkalom neki egy munkára és egy új út kinyílásához.~