Levy Parker ---> danii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RoyalLeviX

Újonc
2021. 07. 20.
23
28
V4 karakter
Levy Parker
LV karakter
Lorenzo De Luca
V2 karakter
nincs
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Levy Parker


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
danii


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nos, egy szép szombati estén/éjjelen autózok, és hírtelen felbukkan a karakterem egy üldözésre, karakternek fogalma sincs kik vannak az autóba, mennyien és mi van náluk. Ez mind SF-ben zajlott le. Én mint aki OOC az gondolta a szerveren él a "Good Samaritan" amerikában jól ismert, jótékonyságosan segítő ember a rendőröknek. Ez amerikába normális példa valaki menekül ha lábon, ha autóval ha motoron, besegítenek valamelyikek. Erre az adott nevezett admintól megkapom hogy ez NonRP hogy én lehúztam az út szélére keresztbe, hogy kicsit szűkítsem a "rablóknak" az utat. Ilyenkor mikor lement a lövöldözés, azután a rablók meghaltak, hírtelen egyik átváltott adminra aki: danii volt. Kicsit hülyeségnek tartom hogy lehet saját ügyet intézni a szerveren, mert konkrétan ezzel saját magát tudja védeni, és játszani a saját nem előírt szabályai szerint ahogy itt is tette személy szerint. És ezek után, nem is hagyja hogy végig mondjam esetleg a magyarázásom, mivel utolsó üzenetei: Osztom a szankciót, csá. Szerinte egy adminnak kicsit modorabb viselkedéssel kéne lennie mint ilyen frappáns "végre elintéztem" stílusban intézni az ügyeket.


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):



Megjegyzés:
Örülnék ha a másik fél is elmagyarázna mi hozta a gyors döntést illetve ezt a hozzáálást. Illetve a felletesek véleményét várom.
 
Utoljára szerkesztve:

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
314
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Csáo. Volt egy ATM fúrásunk,mely után minket elkezdtek üldözni a rendőrök,konkrétan megtettünk alig 20 métert onnan,te ránk húzod a kormányt és beállsz elénk,ütközést generálva ez miatt,hogy megállíts minket a rendőrök elől,ezt te magad is beismerted. Ezekután pedig nyilván lövöldözés lesz,ami szintén miattad alakul ki,hiszen teljesen totálkáros autóval nem feltétlen lehet már tovább haladni onnan abból a szituációból.
Te kiszálltál a lövöldözés közepén,majd megálltál egy helyben a kocsid mellett,mint aki jól végezte dolgát.
Az volt a válaszod,hogy irl is a civilek így meg úgy segítik a rendőrök munkáját,de nem reális az,hogy veszélyeztetve a karaktered életét,te megállsz a lövöldözés kellős közepén,amelyet te alakítasz ki.
Ezek a válaszok után pedig nincs több hozzáfűznivalóm,nem volt helyénvaló amit leműveltél.
Admin 3 danii: (( és ha téged is kilőnek itt mit csinálsz? ))
Levy Parker: (( Meghalok ))


Várom a bírálatot.
 

RoyalLeviX

Újonc
2021. 07. 20.
23
28
V4 karakter
Levy Parker
LV karakter
Lorenzo De Luca
V2 karakter
nincs
Csáo. Volt egy ATM fúrásunk,mely után minket elkezdtek üldözni a rendőrök,konkrétan megtettünk alig 20 métert onnan,te ránk húzod a kormányt és beállsz elénk,ütközést generálva ez miatt,hogy megállíts minket a rendőrök elől,ezt te magad is beismerted. Ezekután pedig nyilván lövöldözés lesz,ami szintén miattad alakul ki,hiszen teljesen totálkáros autóval nem feltétlen lehet már tovább haladni onnan abból a szituációból.
Te kiszálltál a lövöldözés közepén,majd megálltál egy helyben a kocsid mellett,mint aki jól végezte dolgát.
Az volt a válaszod,hogy irl is a civilek így meg úgy segítik a rendőrök munkáját,de nem reális az,hogy veszélyeztetve a karaktered életét,te megállsz a lövöldözés kellős közepén,amelyet te alakítasz ki.
Ezek a válaszok után pedig nincs több hozzáfűznivalóm,nem volt helyénvaló amit leműveltél.
Admin 3 danii: (( és ha téged is kilőnek itt mit csinálsz? ))
Levy Parker: (( Meghalok ))


Várom a bírálatot.
Erre a válaszom egyszerű és gyors. A lövöldözés az ütközés után volt, az ütközés után vette észre a karakterem mekkora bajba keveredett bele. A lövöldözés közepén a kocsit nem hagytam el, csak miután elkezdődött az AÜ. Illetve csatoltam log-okat és egy YT videót ami az allábi félre értéseidet elmagyarázza. Illetve ha "Kiszálltam a lövöldözés közben" arról kérem csatolj képet / logot mivel nem emlékszem hogy történt volna valami hasonló. Illetve még örülnék annak ha elmagyaráznád mi volt az a fajta stílus felém, mint egy átlagos játékos felé admin pozíció ként? Mivel sok adminnal volt dolgom, mindegyik máshogy intézte a AÜ-gyet, esetlegesen azért volt ilyen reakciód/stílusod mivel nem tetszett valami RP kereten belül, mivel személy szerint az egész IC ügy volt. Illetve IC le lehet tudni az egészet egyszerűen, a karakterem külömböző jelzésű autóknak akart előnyit adni, ezért az út szélére rántotta a kórmányt, ezzel belétek hajtva, akik nem közlekedtek az úttesten, ezért balesetet okozva.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
314
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Nem IC ügy az,hogy te úgy döntesz most megállítod az üldözést és beállsz az illegálos autó elé gátolva az útjukat. Te magad mondtad,hogy ez volt a célod,tehát ezt a felvetést nem éppen értem. Amikor az adminügy kezdődött már a kocsid mellett álltál,várva,hogy mi lesz a végkimenetel. Nem IC ügy olyan dolgot csinálni,amit a való életben nem hinném,hogy beadnál.
Tök jó,hogy beküldtél egy amerikai youtube videót,viszont ez nem releváns itt,a szerveren.
A stílusommal nem tudom mi volt a gond,végig kérdeztelek arról,hogy mi volt a terved a manőver után.
Én ezt akkor sem tartom reálisnak,amit csináltál,nem állsz be a menekülő illegálos elé direkt,hogy megállítsd őt,aztán meg végigvárod az egészet egy helyben egy lövöldözés keretein belül.
Ennél többet nem tudok hozzáfűzni,ha kérdésed van,tedd fel nyugodtan.
 

RoyalLeviX

Újonc
2021. 07. 20.
23
28
V4 karakter
Levy Parker
LV karakter
Lorenzo De Luca
V2 karakter
nincs
Nem IC ügy az,hogy te úgy döntesz most megállítod az üldözést és beállsz az illegálos autó elé gátolva az útjukat. Te magad mondtad,hogy ez volt a célod,tehát ezt a felvetést nem éppen értem. Amikor az adminügy kezdődött már a kocsid mellett álltál,várva,hogy mi lesz a végkimenetel. Nem IC ügy olyan dolgot csinálni,amit a való életben nem hinném,hogy beadnál.
Tök jó,hogy beküldtél egy amerikai youtube videót,viszont ez nem releváns itt,a szerveren.
A stílusommal nem tudom mi volt a gond,végig kérdeztelek arról,hogy mi volt a terved a manőver után.
Én ezt akkor sem tartom reálisnak,amit csináltál,nem állsz be a menekülő illegálos elé direkt,hogy megállítsd őt,aztán meg végigvárod az egészet egy helyben egy lövöldözés keretein belül.
Ennél többet nem tudok hozzáfűzni,ha kérdésed van,tedd fel nyugodtan.
Figyelj mindent elmagyaráztam, oké lehet AÜ előtt 5-15 mp-vel hamarabb voltam kint a kocsiból miután már lezajlott a lövöldözés, de hol a bizonyíték? Mivel nem tudod semmivel bizonyítani hogy lövöldözés közben kint álltam melletettek, nem kocsiba ülve. Illetve az hogy szép hogy beküldök egy amerikai videót és nem reális? Amerika alapú a szerver, nem magyar, nem svéd, nem orosz nem akármilyen. Amerikai, úgy ahogy a videó is, és igen beadnák egy ilyet élőben is mert szeretek jótékonykodni, és a rosszat megállítani, és a jónak segíteni. Illetve a stílusoddal mi a gond, ott a log ami mindent elmond magától. És ahogy említettem: IC le lehet tudni az egészet egyszerűen, a karakterem külömböző jelzésű autóknak akart előnyit adni, ezért az út szélére rántotta a kórmányt, ezzel belétek hajtva, akik nem közlekedtek az úttesten, ezért balesetet okozva ti általatok mivel megszedtétek a KRESZ-t ezzel nem értem IC mi a gond, és az hogy OOC mondok valamit nem befolyásolja a karakterem reakcióit. És azon kívül se értem, ha ütközöl 60-70-es gyorsaság után, kiszál a karaktered gond nélkül, sérülés nélkül fegyverrel a kezébe egyenesen látva, kicsit az is irreális nem gondolod?
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
314
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Leírtad te magad a problémát,nem fogsz belehajtani a menekülőkbe civilként mert te ezt látod jónak,veszélyeztetve a saját életed ezzel.
Az meg hogy kiszállnak lőni ütközés után,abban nincsen semmi probléma,script szerint nem tört semmijük,nem fogta rájuk senki a fegyvert.
Várom a bírálatot.
 
  • Tetszik
Reactions: Gidus

RoyalLeviX

Újonc
2021. 07. 20.
23
28
V4 karakter
Levy Parker
LV karakter
Lorenzo De Luca
V2 karakter
nincs
ahogy említettem és látom teljesen ignoráltad ezt a mondatod: IC le lehet tudni az egészet egyszerűen, a karakterem külömböző jelzésű autóknak akart előnyit adni, ezért az út szélére rántotta a kórmányt, ezzel belétek hajtva, akik nem közlekedtek az úttesten, ezért balesetet okozva ti általatok mivel megszedtétek a KRESZ-t ezzel nem értem IC mi a gond, és az hogy OOC mondok valamit nem befolyásolja a karakterem reakcióit.
 

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 442
4 248
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Egy rendes logot szeretnék kérni az ügyről, nem képeket összevágva.
 

danii.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
v4
2021. 07. 01.
350
314
V4 karakter
Haoran Wang
LV karakter
Daniel Rollyn
Továbbítottam privát üzenet formájában az adminügy teljes logját,Doki.
 
  • Tetszik
Reactions: Gidus

Doki

Fórum Mester
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 442
4 248
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Nem lesz engedve a szerveren ez, mert boldog boldogtalan rendőrt akarna játszani és üldözéseket ledarálni. Ha üldözést szeretnél megállítani akkor csatlakozz a rendvédelemhez, egyébként civilként maradj ki ilyenekből, az üldözéseknek is megvan a szabályzata és a rendszere, ami közé ez nem tartozik. A szerver továbbra is egy fiktív, a valóságot alapul vevő de szabályokkal rendszerezett valóság, éppen ezért nem feltétlen játszható itt újra az amit akármelyik random youtube videóban látsz. Tekintve hogy az admin szabályszegést érzékelt joga és kötelessége is cselekedni. Mivel nincs sem kép, sem videó az esetről az adminjail súlyosságát nem tudom a történtekhez mérni, az admin tudta ezt megszabni.

@danii. [2024-08-11 00:42:54] [Output] : Admin 3 danii: (( fasza. )) az ilyen megjegyzések helyett moderáld magad ügy közben ha lehetséges.

Panasz összességében jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.