Levii ötletei a szerverrel kapcsolatban

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

L3viii

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
81
61
LV karakter
Larah Brightmore
V2 karakter
Nina Kearney
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Nina Kearney >

Ötleted:
< 1. Autókkal/Tuninggal kapcsolatos ötletek: -lehetne új felniket behozni az autókra és jó lenne ha a kerék méretet is és az autók nyomtávát is lehetne változtatni nem csak a kerék szélességet, mivel egy pár autón elég kicsi vagy nagy a felni, illetve kerék dőlés szög állításnál megnöveli a kerék méretét és számomra már elég unalmasak a felnik és vannak olyanak amiket undorítónak tartok- -nitró elbuggolásának javítása- -jó lenne ha az autókra a matricák rendesen pozícionálva lennének, mivel elég sok olyan kocsi van amin jól néznek ki az adott matrica, de sajnos nincsenek rendesen pozícionálva így nem- -BMW M5 f11 Tourning lámpa javítása, elég csúnya az első és a hátsó lámpa is rajta, szerintem sokkal jobban nézne ki, ha meg lenne csinálva a lámpája mint az f10-en- -BMW M3 e46 backfire behozatal és lámpa javítása, az első lámpa nem a legszebb, jó ötlet lenne a javítása és lámpa matricának "angel eyes" lámpa készítése, mint például v3-on- -Ford Raptor, Audi RS4, BMW M5 e34, BMW M3 e46 backfire behozatal- -Audi RS6 C7 avant behozatala (https://imgur.com/a/E8CWl5i), illetve a rendvédelem Audi RS6-ját le lehetne cserélni az új Skoda Octavia rendőr autóra (https://imgur.com/a/noBlwEl)- -lehetne pár autót javítani amik nagyon könnyen törnek mint, Chevrolet Camaro ZL1, Mitsubishi Lancer Evo X, BMW M3 e46- -Mercedes G65 handling javítás, szerintem egy g65-höz képest nagyon kevés a végsebessége és meg lehetne csinálni azt is, hogy 4 személyes legyen- 2.Más szerverrel kapcsolatos ötletek: -kamionos munkánál a Kenworth kamiont le lehetne cserélni mivel ez az amerikai nem nagyon illik a magyar stílusú szerverre, a handling maradhatna, de sokkal jobban mutatna például egy scania kamion (https://imgur.com/a/7en3ezc)- -bekerülhetni az ütközéskor a sebzés és ha meglőnnek vagy egy olyan tárggyal megütnek elkezdhetnél vérezni és a sebződéssel ez esetleges derby-t és a szándékos ütközéseket el lehetne kerülni- -le lehetne cserélni a telefont, mivel az sms felületi borzasztó és meg lehetne oldani, hogy az elmentett számokat ne törölje ki random- -kell megadni karakter leírást és meg is lehet változtatni, de jelenleg semmi értelme nincs, meg lehetne csinálni ha egy másik player-re kattintasz ki írná a karakter leírását és a fun leírásokra lehetne osztani a szankciót- -berendezhető interiorba lehetne több itemet behozni, mivel nem olyan nagy a választék és a berendezhető interiorból való kibuggolást lehetne javítani- -a hírdetésekkel kapcsolatban, jó lenne egy olyan opció, hogy tud törölni a hírdetésed mivel vannak olyan helyzetek amikor véletlenül olyat hírdetsz amit nem kellene vagy elírod és hiába ooc-zod le kapod a jailt, az illegális hírdetésekkel kapcsolatban annyit, hogy szerintem lehetne a sima hírdetésben is illegált hírdetni, de ic kell válalni a következményét és nem kellene rá jail-t osztani- -kórház előtti cp javítása, szerintem akkor kellene üzemelnie ha nincs duty-ban mentős, mert az esetek nagy részében nem működik mivel van fent mentős, de nincsenek szolgálítban így nem tudsz mit csinálni- -karakter skineknél a fegyverek pozícionálása, számomra van sok skin ami tetszik, de sajnos azért nem hordom mivel a fegyverek nem jól állnak rajta, örülnék ha ezek javítva lennének- -a jobbkéz bugg javítására elvileg már van megoldás, de azért beírom ide is- -jó lenne az f11-es map lecserélése és egy navigációs rendszer behozatala, kezdő játékosoknak és taxisoknak hasznos lenne és fontosabb legális frakciók jelölve lehetne mint pl. orfk,nav,stb..- -LV területe kivétele ez ezzel kapcsolatos gondok elkerülése végett- -gyógyszer és az ételek romlása, illetve a szomjazás behozatala- >


Megjegyzés:
< Ha esetleg olyan dolgot is beleírtam amit már mások is írtak és nem láttam azért bocsi. Pacsi! >
 
Utoljára szerkesztve:

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Sok ötletet irtál le, szerintem hogy könnyebb legyen kitérni egy-egy részre, számozd be őket.

A nagyrészét támogatom, viszont sok belőle olyan amit már jelenleg valaki megírt, vagy már korábban elutasítottak.
 
  • Tetszik
Reactions: L3viii

Gaku

Újonc
2019. 08. 07.
57
71
Paks
V4 karakter
Gaku Scala
LV karakter
❌
V2 karakter
Gaku Keegan
1. Autókkal/Tuninggal kapcsolatos ötletek:
Ezeket mind támogatni tudom, rájuk férne egy újítás/javítás.
2.Más szerverrel kapcsolatos ötletek:
Ebben a részben, ahogy Hosi is írta rengeteg a már létező ötlet. Sajnos van pár olyan is ami már elutasításra került. Mielőtt ilyen topicot nyitsz érdemes átolvasni az eddig megírtak nagyrészét.

Az ötleteket 1-2 kivétellel mind támogatom.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: L3viii

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski
-bekerülhetni az ütközéskor a sebzés és ha meglőnnek vagy egy olyan tárggyal megütnek elkezdhetnél vérezni és a sebződéssel ez esetleges derby-t és a szándékos ütközéseket el lehetne kerülni-
Erről már pár topicot nyitottak, Tamási mondta hogy nem szeretne V2-ből V3-at csinálni.
De amúgy Támogatom az ötleteket! :)
 
  • Tetszik
Reactions: L3viii

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Azt nem értem hogy ha nyitsz egy ötletet vedd már a fáradságot és nézd már meg hogy van-e olyan amit más írt-e màr. 50% megírták 30% elutasították már. Fenn maradó 20% egykét pontja jó lenne. Viszont jó lenne ha módosítanád és a fentiekben említettek javítanád.
 
  • Tetszik
Reactions: L3viii

L3viii

Barangoló
Támogató
2019. 02. 02.
81
61
LV karakter
Larah Brightmore
V2 karakter
Nina Kearney
Azt nem értem hogy ha nyitsz egy ötletet vedd már a fáradságot és nézd már meg hogy van-e olyan amit más írt-e màr. 50% megírták 30% elutasították már. Fenn maradó 20% egykét pontja jó lenne. Viszont jó lenne ha módosítanád és a fentiekben említettek javítanád.
Javítottam ami olyan, van 1-2 ötlet amit más is írt de azokat én bővítettem a saját ötleteimmel.
 
  • Tetszik
Reactions: pasa

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
851
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
A kamiont légyszíves ne bántsátok. A többit viszonylag támogagom.
 
  • Tetszik
Reactions: Arn

Arn

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
293
236
Győr-Moson-Sopron
V4 karakter
-
LV karakter
Jacky Musso
V2 karakter
Joanne Tremblay
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Kezdjük az alap dolgokkal. Az első bekezdésben gyakorlatilag leírtad hogy számodra undoritó eggyes felni ami bent van a szerveren. Tudom véleményt írtál le, de kicsit másképpen is fogalmazhattál volna, ez vehető enyhe minősítésnek is. Amúgy ha nem tévedek de V3-on is ezek vannak bent és ott szerintem jóval több játékos játszik, mégis megfelelőek a felnik.
De ha tényleg zavar, akkor miért nem keresel egy másikat? Ez alap mod teli van vele az internet. Gondolom azokat a dolgokat szedted össze ami szúrta a szemed. De ha modokat akarsz cseréltetni illő lenne legalább képet csatolni arról hogy mi az elkébzelésed. Kicsit utána néznél az interneten az adott modok után hidd el találnál bőven. Scriptet természetesem fejlesztőre bizza a játékos, de egy modot csak meg tud mindenki keresni az interneten.

A rendvédelmi jármű a rendvédelmi frakciókra vonatkozik, ha ők meg akarják változtatni akkor kérvényezni fogják a rendvédelmi frakció vezetők. Azt a fejlesztést úgy hívják frakció fejlesztési kérelmek és nem szerverrel kapcsolatos ötletek.

Amúgy miért olyan jó hogy minden autó kipufogója durrogni tud?
Egy terepjáróra most komolyan? Gondolkozzunk logikusan már hogy nézne ki? Feljön egy kezdő a szerverre meglátna egy ilyent elneveti magát és azt hiszi fun szerverre jött és nem roleplay szerverre.
Ez nevetséges. Egyik kocsira sem kellene ilyen, vagy csak pár autóra és nem minden második kocsira. Tuti nem teszik rá a Ford Raptorra, a többi kocsira sajnos esélyes.

A többit amit felsoroltál vagy megírt más játékos és bekerült az adott fejlesztés vagy alapjáraton valamilyen okok miatt el lett utasítva.
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
az autók nyomtávát is lehetne változtatni nem csak a kerék szélességet, mivel egy pár autón elég kicsi vagy nagy a felni
Ennél a résznél nem nagyon értem az összefüggést. A nyomtávnak nem sok köze van a kerékmérethez. Viszont azzal egyet értek, hogy vannak irreális kerékméretek amiket valahogy jó lenne javítani. Pl a Mazda RX-7 alatt rohadt nagyok a felnik, a BMW 760 alatt meg kicsik, stb.


G65 handling javítás
Ez egy 1000x lerágott csont már, nézd vissza az ötleteket a fórumon. A végsebességgel továbbra sem gondolom, hogy gond lenne, ellenben a G65 handlingje borzalom. Csúszkál, borul, túl lágy, szerintem abszolút nem normális amit produkál. Nekem inkább átok az az autó, mint áldás, mikor menni kell vele. Illetve igen, jó lenne ha 4 személyes lenne, de ez teljes modcserével járna, mivel 2 személyes terepjáróra van modolva, és mivel ilyen téren elég korlátolt a GTA SA, így nem sok lehetőség van. Kizárólag a Huntley és a Landstalker 4 személyes terepjáró, a Huntley biztos, hogy foglalt, azon van a Q7, és szerintem a Landstalker a Range Rover. Így nem maradt lehetőség, kappa. De valahogy jó lenne azért megoldani, támogatom.

Kenworth kamiont le lehetne cserélni
Szerintem alapvetően ez egy jó meglátás, nem sok értelme van ennek a csőrös amerikai kamionnak a szerveren, ellenben ez a Scania amit küldtél ez nem különleges. Ha már ennyit gürizik valaki, hogy elérje az extra kamiont, akkor az legyen extra. Akkor már legyen valami csőrös európai, gondolok itt mondjuk a Scania T500-ra például.


bekerülhetni az ütközéskor a sebzés és ha meglőnnek vagy egy olyan tárggyal megütnek elkezdhetnél vérezni és a sebződéssel ez esetleges derby-t és a szándékos ütközéseket el lehetne kerülni
Ez is lerágott csont, többször is elmondta Milán, hogy ez v2, nem v3. Bár az ötlettel egyet tudok érteni (és nem azért, mert jó dolog, hanem mert mindenki állat módjára közlekedik. Engem speciel irritál ez a mod v3-mon, de legalább jobban odafigyel mindenki. Ha ez az ára..)


berendezhető interiorba lehetne több itemet behozni, mivel nem olyan nagy a választék és a berendezhető interiorból való kibuggolást lehetne javítani
Ez egy hibátlan ötlet, az összes közül ezt TÁMOGATOM a leginkább.



kórház előtti cp javítása, szerintem akkor kellene üzemelnie ha nincs duty-ban mentős, mert az esetek nagy részében nem működik mivel van fent mentős, de nincsenek szolgálítban így nem tudsz mit csinálni
Ez szintén nagyon jó ötlet, tetszik, támogatom. Illetve az árán lehetne kicsit realizálni.



LV területe kivétele ez ezzel kapcsolatos gondok elkerülése végett
Igen, ezt támogatom, totál felesleges FPS csökkentő terület, illetve nagyobb testű hajóval nem lehet LV és LS/SF között hajózni, mert a hidak alatt nem fér át mondjuk a Launch hajó. (Magyarul a Launch hajóval nem lehet bemenni Palominohoz meg ilyesmi).



gyógyszer és az ételek romlása, illetve a szomjazás behozatala
Szintén v3 mod, szerintem nem kell ide, felesleges. Kivétel a szomjazás. Ha már van innivaló, akkor legyen értelme.
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2 és L3viii

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Sok minden megvalósult, a többire nem sok esélyt látok.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.