Levici Jelentkezése a Team-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LeviGOAT

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
139
36
Satu Mare
V4 karakter
Fernando Joaquin
LV karakter
Nova S Linnea
V2 karakter
Levi O Wayne
fogmod-uncseh.png


Nevem a fórumon és IG

[IG nevem:Lewis Xavier,fórum nevem:Levici]

Előző fórum neveim:
[(új)Nova,Levyi,Levici(régi):Levi Ivanokov,Charlie Dwayne.]

Mióta játszom a szerveren? Fórumot mikor kezdtem el használni?:
[Szerveren lassan két éve kisebb-nagyobb kihagyásokkal,de a régi és új fórumot is folyamatosan használtam.]

Miért válasszatok engem a csapatban?
[Azért válasszatok engem,mert már régóta szeretnék valahol Globális Moderátor lenni,és most eljött ez az idő hogy jelentkezhessek ebbe a szép Globális Moderátor team-be.Szeretnék segíteni a kezdő fórumozóknak hogy élvezhessék a fórumot és ne akadhassanak bele nagyobb problémába.Én itt leszek és folyamatosan segíteni fogom a kezdő fórumozókat,hogy nekik jó legyen.Szeretnék valaki lenni mostmár fórumon lenni valaki.Jó ember vagyok nagyon barátságos és mindenkivel jóba szeretnék lenni a csapaton belül.Szeretnék új barátokat megismerni és egy szép kariert szeretnék magamnak csinálni.Nem lesz könnyű de mindent megteszek hogy jó karrierem legyen és ne csalódjon bennem senki.Már megismerkedtem ezzel a fórummal is boldogulni tudok ezzel az új fórummal is.Megmondom őszintén hogy először mikor megláttam ezt az új fórumot nem nagyon tetszett nekem,de január óta igazán megtetszett a fórum.Az nagyon nagy ötlet volt hogy mind a három see szerver egy fórumba legyen,de mostmár idejött a SAS-is aminek amúgy örülök hogy a Team egy fórumon van.Úgy gondolom hogy megvan az elég tapasztalatom hogy Globális Moderátor legyek és hibák nélkűl szeretnék egy jó Globális Moderátor lenni.Eddig sose kaptam figyelmeztetést hisz teljes mértékben tisztába vagyok a fórum szabályzatai-val ami egy jó plusz pont lehet.Igazábül ezekért szeretnék Globális Moderátor lenni és remélem hogy jó döntést fogtok hozni.Ha felvesztek,akkor igérem nem leszek csalódás!Egy negatívumom van sajnos,az hogy nem tudok jól formázni.

Miért szeretnék a csapat tagja lenni?
[Tetszik a csapat és szeretnék énis ebbe a jó csapatban tartozni.Ahogy mondtam az előző kérdésbe is itt is mondom már nagyon régóta szeretnék Globális Moderátor lenni hisz nagyon tudnám élvezni,mert nagyon szeretek fórumozni.Úgy gondolom megvan hozzá az egész tapasztalatom és ettől nem félek hogy nem fogok tudni valamit ha bekerülök.Viszont ha nem tudok valamit akkor természetesen fordulok egy kollégámhoz és remélem segít ha kell.Törekednék arra hogy egy jó közösség legyen a fórumon belül és minden követ megmozdítok hogy a trollok vagy rossz emberek ne tudjanak fórumozni.De természetesen azokra értem akik nagyon kihúzzák a cérnát.]

Naponta mennyi időt töltök a fórumon?
[Igazából folyamatosan fent vagyok a fórumon fel-fel jövök egy 10-20 percre onantól 30 percig nem vagyok fent és 30 perc után ránezek megént.Nagyon aktívan figyelem a fórumot.De mindennap legalább 3-4 órát fórumozok.]

Referenciáim? Rendelkezek e TeamSpeak3-al?
Sok referenciám nincsen egyelőre még v3-man nem lettem egyfajta moderátor(admin,sgh stb..)de LV-n voltam admin és sgh-is.

Hogyan tudnám segíteni a kezdő fórumozók dolgát?
[Ha küld nekem egy kezdő fórumozó egy Privát üzenetet vagy esetlegesen TeamSpeaken elmagyarázza hogy mit nem ért akkor természetesen elmagyarázom neki amit ő nem ért.Ha látom hogy nagyon kezdő fórumozó akkor elküldöm neki a weboldal szabályzatot hogy jó alaposan olvasgassa át,mivel ha nem tudja a szabályzatokat,könnyen megeshet hogy kitíltásban részesül vagy jobbik esetben peddig figyelmeztetésben.]

Miért ezen a fórumon szeretnék Globális Moderátor lenni?
Azért,mert itt több munkát érzek mint a többi fórumon és itt nem lenne eggyáltalán unalom,mert itten folyamatosan jönnek a topic-ok amiket helyezni kell jobban jönnek a segítségkérős privát üzenetek és ezért szeretnék itt Globális Moderátor lenni.]

Ismeretségem a csapaton belül?
[Mostan nincsen,de amint bekerülök mindenkivel jóba szeretnék lenni és sokat szeretnék a kollégáimmal beszélgetni.]

Ki is vagyok én??
[Imre Levente vagyok jelenleg 15 évevs Romániában élek azonbelül Szatmárnémetiben.Szabadidőmben játszani szoktam a számítógépen, illetve sportolni.Számítógépen általában Seemta-zni illetve Fifá-zni szoktam.Karatét sportolok nyolc éve és nagyon bevált nekem ez a küzdősport és a mai napig is edzek.Mostanába rengeteget tanultam amikor még suli volt,mert szerettem volna átmenni más iskolába Biokémiára de ugy gondolom hogy egyelőre várnom kell még egy évet és utána odateszem minden erőmet hogy sikeres legyek,ha ugyanúgy csinálom mint ahogy a multkor akkor sikerülni fog.Sok osztálytársaim vannak akikkel jóba vagyok és sokszor szoktam velük találkozni a való életben is és nagyon elszoktam velük szórakozni.Az igazi életben is barátságos személyiség vagyok és mindenkivel jóba vagyok az osztályból.Nagyon szeretem az állatokat de legfőbbképen a cicákat,nagyon aranyosak és tetszenek nekem.Ezeken kívül szeretem az autókat és nagyon várom azt hogy meglegyen a jogosítványom és vezessek.Karatén kívül elkeztem mostanába focizni is,mert a fifa miatt ráfüggtem az igazi focira,nagyon eltud szórakoztatni a foci és ha unatkozok vagy bármi problémám van akkor focizni megyek.Kirándulni szeretek minden évbe megyünk el a szüleimmel kirándulni a tengerre,minden évben várom azt hogy jöjjön a nyár hogy tudjunk menni kiruccanni egy kicsikét az országunkból.Az iskolában ahova járok tornázni is szeretek magyar osztályozás szerint minden évben megvan az ötös jegy és román osztályozás szerinte a tizes.Földrajz órákat is nagyon szeretem,talán a földrajz ami a legjobban megy a suliban ott minden dolgozatom nyolcas szokott lenni minimum.Régebben amikor kisebb voltam 3-4 évvel fiatalabb akkor nagyon nem kedveltem ezeket a RolePlay szervereket,de most két év alatt nagyon megkedveltem ezeket a roleplay szervereket főleg a seemta v3 szervert illetve az lv szervert.Fifa illetve see kívűl Pubg-ozni illetve Fortnite-ozni szoktam.Régebben nem tudtam játszani,mivel nagyon gyenge volt a számítógépem és ezért kevés FPS-el tudtam játszani és emiatt élvezhetetlen volt a játék.Az első játék amit elindítottam az a CS 1.6 volt.Nagyon élveztem azt a játékot és rengeteg időt töltöttem el vele és nagyon ráfüggtem arra a játékra mikor még 6-7 éves voltam.Utána folytattam a CS Source-al és a CS GO-val.Ténleg ezeket a játékokat nagyon éltem amikor még kis gyerek voltam,de még a CS GO-t a mai napig is néha-néha előveszem és játszok a barátaimmal.A valóéletben sose hazudok mindig bevallom ha hibáztam és bocsánatot is kérek ha kell.Minden embert megtisztelek és ha valaki rosszindulattal ál hozzám én akkor is megpróbálok jóindulatú vele lenni.Szerintem a magatartásommal nincs semmi probléma és normális ember leszek amikor felnőtt leszek!]
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.