Levi Moderátori Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lewis12

Újonc
Támogató
2020. 07. 09.
9
2
V4 karakter
Lewis Davidson
LV karakter
Lewis Stanford

x3zePcK.png


IG neved:
- Lewis Tremblay -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
-A TeamSpeak alkalmazást 2018-ban kezdtem el használni.-

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem voltam egyiken sem, ezért szeretném kipróbálni magam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Ez mindig változó, átlagosan naponta 7-8 órát tudnék TeamSpeak szerveren tölteni. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Moderátor szolgálatba tudnám tölteni az összes TeamSpeak-on töltött időt. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Mint ahogyan a Pozitív tulajdonságoknál is leírtam szeretek segíteni másokon amiben csak tudok. Az aktivitásomnak köszönhetően sok időt tudnék fektetni a moderátor szolgálatba. Van tapasztalatom a moderátori feladatkörben. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Rengeteg szabadidőm van és úgy gondoltam, ha ezen a szerveren játszunk és ezen a TeamSpeak szerveren beszélünk akkor egy próbát megér az egész. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Először is elmondanám neki a TeamSpeak, mint alkalmazás alapjait (Ez alatt értem, hogy hogyan tud szobába csatlakozni, másik játékosra üzenetet írni.), ha ezzel tisztába van akkor kitérnek a TeamSpeak szerver szabályzatára. Amikor ezekkel megvagyunk felteszem a kérdést, hogy esetleg valamiben tudok-e segíteni majd innentől a szituáció adja magát. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Szerintem ami pozitív lehet, hogy mennyit tudnék foglalkozni a Moderátor szolgálattal. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs ismeretségem, mivel most kezdtem újra a szervert és még olyan sok moderátorral nem sikerült beszélnem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom igazából, hogy minél feljebb jussak a "rang létrán". -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Általában megfelelő döntéseket hozok. -
-
Szeretek segíteni másokon amiben csak tudok. -
-
Megértőnek, őszintének gondolom magam. -

Negatív:
- Nem bírom, ha hazudnak és tiszteletlenek velem. -
-
Ha olyan a társaság akkor sokat beszélek és poénkodok. -
-
Néha feledékeny vagyok. -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 15 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Leventének hívnak, augusztusba leszek 16 éves, jelenleg egy kis faluban élek. A TeamSpeak-et először 2018-ban kezdtem el használni ez köszönhető annak, hogy az MTA scriptelésnél elég fontos volt. Én pár éve kezdtem el a szerveren játszani először, akkor pár haverommal és testvéremmel nekivágtunk a szervernek, de egy kis idő után mindenki itt hagyta amire még mindig nem tudjuk az indokot, de körülbelül 1 hete újra elkezdtünk a szerveren játszani. Tegnapi nap ki pattant egy olyan ötlet a fejemből, hogyha ennyit foglalkozok ezzel a szerverrel akkor miért ne próbáljam meg a moderátori jelentkezést. -
 

Moder

Pletykafészek
Támogató
2019. 11. 25.
837
736
21
Budapest
V4 karakter
Marcus Rossini
LV karakter
Marcus Easton
Szia!
Gratulálok a lapodhoz szerintem nagyon jó lett. Ha ezt az aktivitást tudnád produkálni akkor a teamben a helyed. Sok sikert! TÁMOGATOM!
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.07.22. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jöttél el a TS meghallgatásra, elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.