Levi Ivanokov jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

LeviGOAT

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
139
36
Satu Mare
V4 karakter
Fernando Joaquin
LV karakter
Nova S Linnea
V2 karakter
Levi O Wayne
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~



Néhány fontos dolog magadról:
Imre Levente vagyok jelenleg 15 évevs Romániában élek azonbelül Szatmárnémetiben.Szabadidőmben játszani szoktam a számítógépen, illetve sportolni.Számítógépen általában Seemta-zni illetve Fifá-zni szoktam.Karatét sportolok nyolc éve és nagyon bevált nekem ez a küzdősport és a mai napig is edzek.Mostanába rengeteget tanultam amikor még suli volt,mert szerettem volna átmenni más iskolába Biokémiára de ugy gondolom hogy egyelőre várnom kell még egy évet és utána odateszem minden erőmet hogy sikeres legyek,ha ugyanúgy csinálom mint ahogy a multkor akkor sikerülni fog.Sok osztálytársaim vannak akikkel jóba vagyok és sokszor szoktam velük találkozni a való életben is és nagyon elszoktam velük szórakozni.Az igazi életben is barátságos személyiség vagyok és mindenkivel jóba vagyok az osztályból.Nagyon szeretem az állatokat de legfőbbképen a cicákat,nagyon aranyosak és tetszenek nekem.Ezeken kívül szeretem az autókat és nagyon várom azt hogy meglegyen a jogosítványom és vezessek.Karatén kívül elkeztem mostanába focizni is,mert a fifa miatt ráfüggtem az igazi focira,nagyon eltud szórakoztatni a foci és ha unatkozok vagy bármi problémám van akkor focizni megyek.Viszont úgy gondolom,hogy unatkozni nem szabad,szerintem ha valaki unatkozik az nagy probléma lehet.Úgy gondolom hogyha egy adott személy unatkozik akkor komoly problémái lehetnek az életével,de csak akkor nem ha valamibe tulságosan profi és mindent tud.Szerintem egy átlagos gyermek nem kellene unatkozzon,hisz ha iskola van akkor a tanulást megkell húzni,és ha vége a tanulásnak akkor olyan dolgot csinálni amit még az adott személy nem csinált.Elkellene gondolkozni azon hogy mihez nem ért és azt megtanulni és gondolkozni kellene a jövőjén.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?
Napi 4-5 órát tudnék a feladatra szánni.

Eddigi elért dolgok:
Régebben volt TS moderátor itt v2-n,LV-n peddig voltam S.G.H-is illetve sikresen kikerültem adminnak-is.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?
Azért szeretnék S.G.H tag lenni,mert szeretnék mostmár valaki lenni ezen a szerveren.Szeretnék itt egy szép Admin karriert készíteni és fogom élvezni ezeket a feladatokat és mindent megpróbálnék kihozni magamból hogy egy szép játékélményt adhassak,majd adminként is a játékban illetve természetesen S.G.H-ként is.Ezért szeretnék én S.G.H lenni

Miért téged válasszunk?
Azért engem válasszatok,mert tudom hogy ezt a melót is eltudom végezni mint ahogy LV-n is megcsináltam,ismerem a szervert tapasztalt vagyok megvan az elég IQ-m is ehez a feladathoz,gyorsan írok billentyűzeten és gyorsan tudok válaszolni embereknek.

Naponta hány órát tudsz online lenni?
Amikor see-zek akkor a feladatra is ugyanúgy figyelek mint a játékra tehát 4-5 óra.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?
Elmondanám neki hogy én S.G.H adminsegéd vagyok és én csak oktatni és kérdésekre tudok válaszolni.Aztán még megmondanám neki hogy szóljon egy igazi Adminnak és ő is csak akkor fixeli még az autót, ha bizonyítéka van arra,hogy ténleg bugg által tört össze az autó.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?
Legelső sorban elmondanám,hogy nem csak egy szerelő telep létezik hanem kettő is.Az első az SCCS és a másik a Fix And Drive.Elmondanám neki az Sccs-t de ha a fix-est kéri akkor azt mondom el.Sccs szerelőtelepén van 3 sáv,a legelső jobboldalik sávban a normális ár érték alapján fizetnek az emberek és a sort kikell várni.Aztán van mellette egy kissebb sáv ahol a motorosok szoktak állni,aztán van még egy elég fontos sáv balrább ahol azok szoktak menni akik Casco-sok,és ők nekik előnyük van,hisz először mindig a gyorssáv megy.Illetve van még egy sáv az a kijárati sáv ott szoktak kimenni a megszereltetett autók.Innentől elmagyaráznám neki azt hogy,amint kivárta a sorát,akkor amint kinyilt a kiskapu akkor kövesse az adott szerelőt és ő elvezet ahova kell.Amiután leparkolta az autót akkor elkell mondja a szerelőnek hogy teljes javítás lesz vagy sem.Azután azt is elmondanám a játékosnak hogy ha kell forgalmi engedély akkor mondja el a szerelőnek és ő azt is elrendezi de azt csak akkor ha teljesre szereltetteti az autót.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?
Autóiskola:Az eggyik legfontosabb helyszín a városban az az autóiskola.Ha nincsen jogosítvány akkor az adott illető nem közlekedhet az autóval csak akkor ha sikeresen levizsgázott az illető.Jogisítvány nélkűl nehéz az élet,mindíg taxit kellene hívni vagy gyalogolni és a folyamatos gyaloglás fárasztó és a taxi hívás a pénztárcának fáj.
Benzinkutak:A benzinkutak is nagyon fontosak,ott lehet venni ételt,gyógyszert,eü dobozt és egyébb fontos dolgokat amik kellenek hogy normális életmódot lehessen élni a szerveren.Illetve azért is fontosak a benzinkutak hisz csak ott lehet megtankoltatni az autót és ha nincs benzinkut akkor az autók nem tudnának közlekedni.
Városháza:Városháza nagyon fontos,ott tudjuk kiváltani a személyigazolványt és A.D.R vizsgalapot,illetve a városházán lehet felvenni munkahelyet.A városháza nélkül nem menne a világ nincs munka és szegénység lenne.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?
Nos,én nem hiszem hogy egy S.G.H-nak nagyon fontos rp-je lenne.Szerintem ha egy játékos kérdez egy adott S.G.H-tól akkor bő nyugodtan válaszolhatok rá,hisz ez nekem fontos,és türelmet kérnék az adott személytől akivel RP-zek.De szerintem ez nem kell hisz nagyon gyorsan irok a billentyűzetem és hamar válaszolni tudok akár két személynek is.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?
Szerintem a legkönnyebb megoldás az lenne hogy kimásolom a hírdetés és Adminsegéd Cheat-re(/as) bemásolnám és egy Admin-ra bíznám a szankcionálást.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]
Szerintem annyira nem vészesek a jail-eim,és szerintem tudok lenni így is S.G.H.Az utolsó szankcióm azért volt,mert kifagyott az MTA de természetesen visszaléptem és kifizettem a fuvart.Itt a link:https://imgur.com/a/BGzSKec

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]
Nem:https://imgur.com/a/BGzSKec
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk a TS3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZHETŐ

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.