Letty Keller jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Imnandor

Újonc
2022. 02. 20.
30
11
V4 karakter
Roberto De Hoyos
LV karakter
May Grant
V2 karakter
Letty Keller
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 200 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Letty Keller
Születési hely, idő: Los Santos 1998.02.05
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Nem rendelkezem telefonnal
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos
Legmagasabb végzettsége: Érettségi
Eddigi munkahelyei: See City Taxitársaság

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 100 szóból kell álljon.))
Letty Keller-nek hívnak.24 éves vagyok édesapukám neve Jackson Keller édesanyukám neve Samantha keller.Édesapukám katona volt, nagyon régen.Aztán anyukám jelentkezett az Országos Rendőr Fő Kapitánysághoz.Elég sok rendfokozaton ment keresztül.Amikor édesanyukám nyugdíjas lett akkor már nem tudta tovább folytatni a rendőrséget.Igazából édesanyukámról szeretnék példát venni.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Nándor vagy Nándi.
Mennyi idős vagy: 14
Legmagasabb iskolai végzettséged: Jelenleg még általános suli.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 2690 jelenleg.Mert nem tudtam bejelentkezni de sokat tudok aktív lenni.
Csatolj egy képet az UCP-ről: https://imgur.com/a/Qor1jjV https://imgur.com/a/YfkPSMy
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem volt
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem volt
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 3 volt igazából 2-szer rosszúl írtam le az indokot.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Jó gyorsan tanuló 24 éves nőt.Aki vicces de nagyon rendesen meg csinál mindent és aki szeret sportolni és aki nem tagadja meg a felettese parancsát és ilyenek.És ha ki adnak valami parancsot akkor annak rögtön neki lát.Szolgálatot jól teljesíti.Meg egy jó kondiban levő nőt.Barátságos de néha durva.[/I]
Miért pont rád essen a választásunk?
Igazából, hogy nem sok játszodpercem van ahoz képest 3 éve rp-zek.Ez idő alatt meg tanultam rendesen rp-zni még van amit tanulnom.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam

Mutatkozz be nekünk! ((Legalább 150 szóból kell álljon.))
Csiki Nándornak hívnak 14 éves vagyok Erélyben élek 3 éve rp-zek nagyon sokat vagyok kint a szabadban.Szeretek futni,kutyát sétáltatni,gépen játszani,kosarazni,focizni főleg nyáron, és van 2 kutyám napi szinten játszok velük.A matek órákat nem nagyon csípem.Van sok barátom akivel tudok sokat rp-zni.Nemrég tértem vissza rp-zni egy kis kihagyás után.De most napi szinten fogom tolni az rpt.Sok játékkal játszok.
Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Letty Keller!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.03.21 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.03.21 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.


OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.