Letty Keller Jelentkezése az SCCS-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Imnandor

Újonc
Támogató
2022. 02. 20.
50
18
V4 karakter
Rowan S Higgins
LV karakter
May Grant
V2 karakter
Letty Keller
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Letty Keller
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 8752.
IC SZINT: 8.

KOROD: 14,
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Taxi,ORFK,OMSZ,
TÁVOZÁSAID OKA: Egyszerűen meg untam és kiléptem.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem voltam SCCS-ben.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem voltam SCCS-ben.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 1-2-3 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 1-5-6 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Csiki Nándornak hívnak 14 éves vagyok Erdélyben élek a szüleimmel és a tesómmal 5 éve focizok hobbym a focizás és a kosarazás, 3 éve rpzek. A szabad időmben focizni és a barátaimmal szoktam játszani és beszélgetni. Autószerelő szakra szeretnék majd menni mivel rajongok az autókért. Erdélyen belűl Kovászna Megyében lakom a kedvenc tantárgyam a tesi és az angol. Általában elég sok időt töltök a barátaimmal és a focizással. Érdeklődő srác vagyok. Szólíthattok Nándinak is.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert szeretném kipróbálni a frakciót és szeretnék egy jó közösséghez tartozni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: -


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: LezLy

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.12 20:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.