Lesly Sienna jelentkezése See Game Helpdesk tagnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RossiV4

Barangoló
Támogató
2019. 12. 11.
113
85
V4 karakter
naia.avia👑
V2 karakter
lesly.sienna👑


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Gábornak hívnak 21 éves vagyok, Budapesten lakom, építőiparban dolgozom.
Segítőkész elhatározott vagyok,terhelhető és megbízható vagyok.
Szabadidőmben MTA-zok, illetve LOL-ozok.
Van egy Yorkshire Terrier kutyám, vele is rengeteget szoktam foglalkozni.
Illetve a haverjaimmal és a barátnőmmel is szoktam szabadidőmben mászkálni a városban vagy itt-ott.

Mióta játszol a szerveren?

Regisztrációm ideje: 2019-12-10 20:36:22. Voltak kihagyásaim, de most újra elkezdtem aktívan játszani.
45.000 játszott percem van a szerveren.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Sok új barátot ismerhettem meg, és remélem még többet megfogok.
Az RP tapasztalatom nagy részét itt szereztem
Eddig 3 darab frakcióban voltam amióta játszom, az egyik a Fix&Drive a másik pedig a Nemzeti Adó és Vámhivatal illetve jelenleg a See City Car Service-ben tartózkodom.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Csak legális frakcióban voltam.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem voltam még.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Amiért leginkább szeretnék SGH tag lenni, az még pedig a kezdő játékosok segítsége. Sokszor látok kezdő játékosokat akik kérnek segítséget más playerektől, csak sajnos nem kapnak. Szeretném a szerveren megszerzett tudásomat átadni kezdő játékosoknak ezzel is generálva nekik bökkenőmentes, nyugodt szerveren töltött időt.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Igazából egyáltalán nem tartom magam jobbnak, mint más jelentkező.

De saját véleményem szerint érett vagyok, hogy ellássam ezt a feladatot, illetve az alap/elvárt készségeim is megvannak hozzá.

Úgy érzem, hogy szeretnék egy fontosabb szerepkört kapni a szerveren, hogy bizonyítani is tudjak.

Pár kiemelkedő tulajdonságommal megmutathatom, hogy hasznos tagja lehetnék az admin csapatnak.

Törekszek mindig magamból a lehető legtöbbet kiadni, és motiválni erre mást is.

Elszánt és odaadó személyiség vagyok, senkit sem ítélek el azért, mert "ő" más.

Ha valamibe belekezdek azt sosem hagyom félkészen mindig a saját képességeimhez mérve fejezem be az adott feladatot.

Emellett az aktivitásommal nem lenne semmi probléma, tudnám teljesíteni az elvártat, vagy afölött.


Mennyi időt töltesz a szerveren?

Hétköznap 4-5 órát, hétvégén akár 6-8 órát


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Jelezném neki OOC, hogy amit csinál az szabálytalanság. Ha továbbra is folytatja, szólnék egy Adminisztrátornak.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Én úgy gondolom, hogy mivel ez egy event helyszín, így forgalmas helynek minősülne, szóval Súlyos NonRP miatt egy admint hívnék rá, de amennyiben a verekedés folytán, egy játékost megölt, akkor DM miatt hívnék rá admint, aki majd intézi.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Csak szimplán úgy válaszolnék neki, hogy: "Szia. Írok ez ügyben egy adminisztrátornak aki majd tud segíteni." Ez után adminsegéd chaten megkérek egy admint, hogy xy id-hez menjen ez miatt.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Felhívnám a figyelmét a játékosnak hogy ez egy szabálysértő hirdetés, megkérem hogy írja ki újra, a megfelelő helyre ( abban az esetben ha rossz helyre teszi a hirdetését).

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Ütközéstől függ. Amennyiben kis sebességgel ment neki egy oszlopnak akkor nem történt hanyag rp. De azonban ha nagyobb sebesség miatt történt az ütközés, akkor már hanyag rp-nek számít. De viszont ha kis sebességgel neki megy mondjuk egy fának, vagy egy erősebb falnak, akkor én úgy gondolom, hogy arra már többet kellene rp-zni.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
A pénzt termesztésen visszaadnám, mert nem foghatok el csak úgy pénzt valakitől ( baráttól sem).

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha van rá lehetőségem segítséget kérnék, SGH társaimtól, ha erre nincs lehetőségem, kedvesen mondanám neki: Ne haragudj erre a kérdésre nem tudok válaszolni.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Nem adhatok neki pénzt. Segítséget nyújtanék neki úgy, hogy elmondom a munkalehetőséget.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Ha nem töltök be kulcsfontosságú szerepet az adott RP-ben, akkor elhagynám az RP-t és mennék betanítani. Ha van fent másik SGH, akkor jelezném, hogy jelenleg egy RP-ben vagyok, szóljon egy másik SGH-nak. Ha nincs fent SGH, csak én, akkor elhagynám az RP-t.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?
1. Városháza - Itt lehet munkát felvenni, személyi igazolványt csináltatni
2. Autókereskedés - Itt tud majd saját autót venni magának
3. Autósiskola - Itt tud jogosítványt csinálni
4. Kórház - Ha meghal, ide fog kerülni, akkor is ide kell jönnie ha megsérült és szeretné meggyúgyítani magát, de nincs fent OMSZ-es
5. Pláza - Itt minden szükséges dolgot megtalálsz és meg tudsz venni. (Pl.: Telefon, étel, skin cserélése)



Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

(Szintén sablonos, túlhasznált, de a horgászatot mutatnám be, mert mióta bent van (a régi rendszer), azóta csinálom.)

Elsődleges dolog, hogy összegyűjtsünk egy kis pénzt az alapvető horgászfelszereléshez. Amint ez megvolna, az első utunk a pláza lesz, ahol bevásárolunk. Ami fontos, hogy megvegyük a következőek: Bot, damil, orsó, úszó,horog, bottartó, etető és persze a csali. Amennyiben az illető nagyon beleakar mélyülni a horgászat rejtelmeibe, a horgász lexikon, itt láthatja, a halak fajtáit, és hogy melyik csalira is kapnak a bizonyos halak. Majd szépen elugrunk az okmányirodába, és ott kiváltjuk a horgászengedélyt.
Amennyiben ezzel megvagyunk,össze kell rakunk egy működőképes horgászbotot. Megnyitjuk I-vel az inventoryt, majd elkészítjük a csali nélküli kis horgászbotunkat. Amennyiben ezzel is megvolnánk, kocsiba pattanunk, majd elmegyünk egy szép vízparthoz.
Amikor odaértünk, szépen leszúrjuk a földbe/homokba a kis bottartónkat. Elővesszük az inventoryból a kis etetőnket, majd bal klikkel, hosszan lenyomva, beetetünk vele. Fontos, hogy egy perccel utána dobjuk be a vízbe a csalit! Majd elővesszük a botunkat szintén inventoryból rákattintva, majd megkeressük úgyszintén az inventoryban a csalit, és jobb klikkelve felrakjuk azt. Ezután bezárjuk az inventoryt, kilépünk kurzor módból, majd bal klikk megnyomásával, bedobjuk a csalit. Minél tovább tartjuk lenyomva a gombot, annál nagyobbat lendítünk a boton, és ezáltal távolabbra megy az úszó. (ez az etetőre is igaz. Ezután szépen bal klikkel kurzormódban lerakjuk a bottartóra a kis botunkat, majd várunk amíg elkezd sípolni a bottartó.
Amint sípol a bottartó kivesszük a bottartóból a botot és el is kezdődik a kis minigame. Amikor a kezünkben a bot, jobb klikkel megakasztjuk a hal szájában a horgot, és kezdődik is a nehéz része.
Látunk egy narancs-zöld-piros csíkot. A feladat, hogy a végéig a zöldben tartsuk a kis csúszkát. Ezt tudjuk irányítani bal, jobbklikkel, illetve space-el,vagy pedig a jobbra nyíllal. Fontos, hogy nem folyamatosan nyomva kell tartani, hanem csak pötyögtetni.
Esetleg, ha véletlen nem sikerül a minigame, és mondjuk elszakad a damil, semmi probléma,meg lehet javítani kis botunkat. Egy damil, illetve a leszakadt damillal rendelkező botot újra tudjuk craftolni. Amennyiben a bot teljesen eltört, akkor sajnos újra csinálni kell egy rendes botot.
Amint sikeresen kifogtuk a halat,gratulálok, ho-ho-horgász lettél. Ezután szépen elraktározzuk a halat, majd megismételjük ezt a procedúrát.
Amennyiben ezzel megvagyunk, meguntuk, avagy tele mondjuk a csomagtartó, inventory a friss Los Santosi halakkal, szépen az utunk a halleadóhoz vezet, ami Angel pine-ban található. Elég odamennünk az öreghez, és azonnal át is veszi a halakat, jelentős jutalomért. Innentől pedig élvezni lehet az életet, ugyanis dúskálunk a pénzben.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:
A kamionost választanám.
Miután felvettük a munkát a városházán, menjünk el Blueberrybe, ahol fel tudjuk venni a kamiont (kis teherautó jel a térképen) Ha felvettük a kamiont, több cég közül is választhatunk, hogy honnan vegyünk fel pótkocsit: UPS, DPD, AMAZON, GLS, TNT. Az UPS Dillimoreban található, ez van a legközelebb Blueberryhez. A DPD, San Fierroban, Dohertyben, az építkezés mellett található. Az AMAZON szintén San Fierroban van, a Fix&Drive közelében. A GLS, Baysideban van, San Fierrotol északra. A TNT Los Santos Déli részén, a dokkok mellett található. A kamionban van GPS, tehát ha valamelyik céget nem találod, a térképen minden cégnek fel van tüntetve az ikonja. A GPS használata: F11-es billentyű, majd "M" betű, hogy a kurzor előjöjjön. Bal klikkel rákattintasz egy tetszőleges pontra a térképen, majd a térkép kék csíkkal kijelöl neked egy útvonalat az általad választott ponthoz. A cégek telephelyén, van egy kis házikó, abban van a fuvarszervező NPC. Az NPC-re jobb klikkel rákattintva, kihoz sok fuvart, különböző cégekhez. A képernyő jobb és bal oldalán van egy-egy nyíl, amivel a fuvarok között tudsz navigálni. Ha rákattintasz egy pótkocsira, akkor látod, hogy mennyit fizet az adott fuvar, hová kell vinni, milyen nehéz a tömege, mit kell szállítani és, hogy mennyi tapasztalatot kapsz érte. Minél több tapasztalatod van, annál nagyobb összegű fuvarokat tudsz majd elvállalni. Ha felvetted a fuvart és elértél a célállomásra, a cég területére behajtva egy téglalapba kell beleállnod. Akkor állsz jól, ha a fehér téglalap zöldre vált. Ha sikeresen beálltál, menj a kis házikóhoz és az NPC-re ráhúzva, leadhatod a fuvarleveled és megkapod a fizetséged.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:
Farm:
A térképen sok farm helyezkedik el, ezek közül bármelyiket választhatjuk tetszés szerint.
Érdemes elsősorban beszerezni egy kannát és akár a magvakat is (piac ikon a térképen, itt lehet ezeket vásárolni).
A farm kaukciója 3 millió forint, a heti bérlése 1,5 millió forint ( ha egy héten belül lemondod a farmor, akkor a kaukciót visszakapod)
40 földdarab helyezkedik el a farmon belül, ezekbe tetszőleges bármit ültethet az ember.
A farmon belül található ásó, kapa és láda is. Elsősorban a kapával kell felkapálni a földet, azután az ásó segítségével fogunk tudni kis lyukakat ásni a magok elvetésének helyére, ha ez is megvan akkor elkezdhetjük vetni is a tetszőleges magokat, miután kész van, már csak az a dolgunk, hogy megöntözzük az elültetett magokat.
Az öntözéshez a kannára lesz szükségünk, a kannát a kint lévő csapoknál tudjuk megtölteni ( érdemes naponta kétszer locsolni a növényeket).
1-2 nap mire megnölnek a növények a farmon, ezután annyi a dolgunk, hogy betakarítást végezzünk.
A betakarított növényeket a piacon tudjuk eladni különböző kereskedőknek, itt egy ügyességi játékkal fogunk találkozni ami meghatározza, hogy mennyit is fognak adni a terményeinkért.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen régebben voltam 2x jailben.
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam bannolva a szerverről.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: HyperS
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.