LeShawn D Cartell jelentkezése a Redline Auto Service állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

thamas37

Újonc
2019. 06. 03.
23
9
25
LV karakter
Emanuel Hernandez
g6ihL4y.png





Teljes neve:
LeShawn D Cartell

Születési helye, ideje:

1996.02.27, Las Venturas



Édesanyja lánykori neve:

Svetlana Kharatin



Jelenlegi lakcíme:

Redsands West 135



Hány éve él a városban?:

Egész életemben itt éltem.



Miért szeretne nálunk dolgozni?:

Az autók a szenvedélyeim. Saját autóimat is sokat bütyköltem/ szereltem, valamint Járműmérnöki diplomával is rendelkezem.



Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:

Mint már említettem, járműmérnöki diplomával rendelkezem és rengeteg tapasztalatot szereztem gyakorlataim során.



Dolgozott-e már valaha szerelőként?:

Szerződéses szerelő még nem voltam, csak az egyetemi éveim alatt az iskola műhelyét vezettem mint Főmérnök.



Előző munkahelye(i):

Las venturas Taxi, illetve helyi járaton buszsofőrködtem.



Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:

Igen.



A jelentkező nyilatkozata:



Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a

szervezet szerződési feltételének minden pontját.




Jelentkező aláírása:
LeShawn D Cartell





dmbg9Hw.png




Játszott perceid:

31502




Eddigi frakcióid:

Las Venturas Taxi




Jelenlegi frakciód:

-----------




Mióta RP-zel?:

3-4




Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:

Nagyon jó, rendezett frakciónak tünik. Szeretnék ennek a jó közösségnek a részese lenni.




Miért pont téged válasszunk?:

Örömmel teljesítenék szolgálatot a frakcióban. Megbízható ember vagyok és szivesen fordítanék időt erre a szakmára.




Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)




Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)




Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)




Voltál-e már szerelő?:

Nem.




Mennyi idős vagy?:

20




Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:

2019 tavasza óta.




Használsz-e TS3-at?:

Igen




Használsz Facebook fiókot?:

Igen




Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:

Ha dolgozom 4-5, szabadnapokon 8-10




Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:

MIndkettő igazából. Beosztásomtól függ. Ha délelőttös vagyok akkor dálután, ha délutános vagyok akkor délelőtt.




Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:

Mindkettő.




Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):

Első sorban Tomi vagyok. Dunaújvárosban éltem egész életemben. Az iskolákkal már végeztem és jelenleg vezetői pozícióban helyezkedem el egy országos méretű cégnél. Szabadidőmben SeeMTA-n játszok vagy éppen barátaimmal/haverjaimmal vagyok. Pozitív jó hangulatú ember vagyok. Higgadtan,nyugodtan tudom kezelni a konfliktus helyzeteket. Röviden rólam ennyi, remélem legközelebb már kollégaként beszélhetek magamról nektek.


 
Utoljára szerkesztve:

Leen

Fórum betyár
Támogató
2019. 02. 17.
1 136
962
35
Las venturas
V4 karakter
Lisa Hooren
LV karakter
Mia Leen
Szióka ! Tetszik a lapod de ahogy látom van pár Jailed a linket módosítsd ezt leszámítva Támogatlak!

-Lisa Leen-
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.10.28. 18:00 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.