Leonardo Strawberry jelentkezése

original

Újonc
2024. 07. 13.
2
0
V4 karakter
Leonardo Strawberry
logo.png



8-removebg-preview.png

Hogy hívnak?
- Ricsinek hivnak -

Hány éves vagy?
- 27 -

Mennyi játszott perced van?
- Jelenleg 3200, de seemta V2-n is sokat játszottam illetve ott is voltam szerelő -

Mióta játszol a SeeMTAV4 szerverén?
- kb. 2 hete -

Mesélj magadról egy pár mondatban(4-5 kerek mondat!)

- Ricsinek hivnak 27 éves vagyok.Jelenleg főállásban gázszerelőként dolgozok egy kisebb családias cégnél. Munka általában 2-3 ig tart és olyan 4-5 fele érek haza majd utánna ha úgy van kedvem+energiám úgy alakul a játékidő. Hétvégente nem nagyon szoktam dolgozni igy tehát az általában a péntek este és szombat este az esetek 90%-ban velük töltöm és hülyéskedünk. Hobbyként szoktam csak játszani. -

Napi hány órát tudnál a frakcióra szánni?

- napi 1-3 óra -

Miért akarsz a SeeRing Services-hez csatlakozni?

- Szeretnék egy hosszútávú karriert kialakitani úgy ahogy V2-n is, illetve nem szeretnék állandóan a bányászatból megélni. A szerelőtelepre való jelentkezés sokban változtatná a Rp összképét a szememben. -

Voltál már Admin Jail-ben? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem -

Voltál már kitiltva a szerverről? Ha igen, hányszor?[UCP-dről csatolj képet!]
- Nem -

Volt már névváltásod?[UCP-dről csatolj képet, az indokok is látszódjanak!]
- Nem -

Voltál már frakcióban? Mennyi időt voltál ott, és miért léptél ki?
- Nem -




10-removebg-preview.png

Jelentkező neve:
- Válasz -

Jelentkező születési helye és ideje:

- Los Santos 1990.06.18 -

Jelentkező anyjának leánykori neve:

- Maria Stay -

Jelentkező lakcíme:

- Nincs lakcimem -

Miért pont önt válasszuk?

- Egy kitartó és terhelhető személynek tartom magam, könnyen tanulok illetve véleményem szerint könnyen betudok illeszkedni a csapatba. Mindent amit rám kiosztanak azt a lehető legjobban és hiba nélkül próbálom megcsinálni. -

Miért pont a SeeRing Serviceshez jelentkezik?

- Ha lehetőségem van akkor a kocsimat mindig itt szereltetem és eléggé jó látni ahogy a csapat össze dolgozik, ez ami nagyon tetszik. -

Milyen elképzelései, vannak a munkakörrel kapcsolatban?

- Az én őszinte elképzelésem hogyha felvesznek akkor megpróbálok minél többet lenni szolgálatban illetve szépen lassan bele tanulni a szerelés csinjába binjába és amit tanulok a nállam tapasztaltabbaktól azokat átadjam az utánnam jövőknek és egy "mentor" legyek idővel -
Aláírás Leonardo Strawberry
- Aláírás helye -