Leonardo D Lamar jelentkezése a Fix&Drive Service-be [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Baksovokcs

Újonc
2021. 01. 18.
8
6
V4 karakter
Dankó Dénes
V2 karakter
Leonardo D Lamar

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~Dominiknak szólíthattok és 16 éves vagyok ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~https://imgur.com/sPYRnHQ ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/pVO2SCA ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen mindd a kettővel rendelkezem ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Mivel ugye távoktatás van érvényben ezért szerintem majdnem,hogy egész nap fent tudnék lenni,ha mondanom kéne 1 óraszámot olyan 5-6 akár 7 órát is beletudnék szánni. Nem olyan régóta RP-zem,de a kellő tudásom szerintem meg van,ahhoz,hogy teljesítsem a Fix&Drive szabályzatában lévő elvárt követelményeket.Voltam OMSZ-ben is és az az idő míg abban a frakcióban voltam nagy mértékben hozzájárult a jelenlegi rp tudásom kifinomultságához és komolyságához ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Dominiknak hívnak egy kis faluban élek nem messze Nyíregyházától. Rendészeti szakon tanulok a tőlem nem messze lévő Tokaj Ferenc Gimnáziumban. 10.-es tanuló vagyok aki nagyon szeret sportolni,illetve játszani. Kajakoztam nagyjából 4-5 évet,ami megszerettette velem a sportokat. Ezt követően elkezdtem konditerembe járni,ahova a mai napig járnék,ha nem lennének a korlátozások,viszont ezek ellenére is edzek itthon,illetve a tőlem nem messze lévő kis faluban lévő kondiparkban.Sok fajta sportot kipróbáltam már pl:Foci,Röplabda,Kosár,Tollas és stb.. Nagyon szeretek zenét hallgatni ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Leonardo D Lamar ~


Születési helye, ideje:

~ 1980.08.18-án láttam napvilágot San Fierroi kórházban ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ 5 félévet tanultam a helyi Egyetemen Orvostanhallgatóként voltam jelen az egyetemem óráin ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mindig is érdekeltek az autók és csak az mentős/orvosi létem után jöttem rá,hogy ez lenne a legjobb hivatás számomra ezért elkezdtem tanulni az autókról és azoknak a gyönyörű belsejéről. Édesapám nagyon sokat segített ebben,hiszen neki ez volt a hivatása.Egy kis magán képzés után elmentem tanulni 7 félévet a Gépészmérnöki (BSc) egyetemre,ahhol lediplomáztam és ebben a szakmában szeretnék a jövőben elhelyezkedni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Leonardo D Lamar a nevem. 1980.08.18-án születtem meg. Édesapám nevelt fel a Bayside-i kis kertes házunkban. A kisöcsémmel együtt akit nagyon tisztelek és szeretek. Édesanyám 8 éves koromban elhúnyt az öcsém születését követő 1 évben.Nagyon büszke vagyok a tanulmányaimra és nagyon szeretnék a Gépészmérnöki diplomámmal egy nagyon Elit és tekintélyes helyen elhelyekedni,mint ez a Fix&Drive. Nagyon örülnék,ha felvennének és a tudásomat csak ennek a munkahelnyek szentelném el. Nagyon köszönöm,hogy eddig elolvasták legyen további szép napjuk! ~

Aláírás:

L.D Lamar

 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: TIborxd és Strafe

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion
A linkeket nem lehet megnyitni. A mai nap folyamán kérlek javítsd ki őket.
 

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - A vezetőségnek nem nyerte el a tetszését. Később megpróbálhatod újra!- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.