Leonard Develor jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csani0720

Újonc
2019. 09. 28.
17
4
V4 karakter
Leonard Develor
LV karakter
Leonard Develor
V2 karakter
Joseph Bieber
w6Ne5V1.png


APPLICATION FORM

1. Személyes adatok (IC):
1/a. Teljes név: - Leonard Develor -
1/b. Születési hely, idő: - Los Santos 1995/07/20 -
1/c. Telefonszám: - 38761147559 -
1/d. Állampolgárság(ok): - Amerikai állampolgár -

2. Előmunkahelye(i):
2/a. Előző munkahelye(no.1): - Készlet szállitó -
2/b. Betöltött pozíció(no.1): - Sofőr -
2/c. Mettől-meddig dolgozott ott(no.1): [2017/07/20 - 2018/09/15]

2/d. Előző munkahelye(no.2): - Postás -
2/e. Betöltött pozíció(no.2): - Levél kiszállitó -
2/f. Mettől-meddig dolgozott ott(no.2): [2015/05/6 - 2015/08/10]

3. Általános kérdések:
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

3/a. Miért hagyta ott előző munkahelyét?
[ x ] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[ - ] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[ - ] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

3/b. Milyen végzettséggel rendelkezik?
[ - ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ x ] - Rendelkezem egyetemi diplomával.

3/c. Egyéb kérdések:
[ x ] - Rendelkezem érvényes személy igazolvánnyal.
[ - ] - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel.
[ - ] - Vonták már be valaha vezetői engedélyemet.

4. Személyes adatok (OOC):
4/a. Neved: - Csani -
4/b. Életkorod: - 14 -
4/c. Mesélj magadról pár mondatban: - Csani-nak hivnak 14 éve vagyok szeretek barátkozni és sportolni.Hobbim a foci és a horgászat utobbit ritkán űzöm mivel nagytatámmal horgásztam de sajnos ő elhunyt és nem uyganaz.Szeretek barátkozni mindenkivel jó kapcsolatot tudok kiépiteni iskolában fogjuk rá júl tanulok de inkább az vicces gyerek vagyok nem szokam káromkodni.Pár éve szerettem bele a rolePlay szerverekbe és azóta is gyakran játszok és élvezem -
4/d. Mióta játszol az SGS szerverein? - Régebben játszottam ugyan itt LV-n itt kezdtem a pályafutásom jaileim onnan ann azóta más szervereken megtanultam rp-zni és még van mitt csiszolnom most kezdtem újra az egészet de már régóta játszok -
4/e. Jelenlegi játszott perced (jelentkezési lap megírásakor): - https://imgur.com/gallery/0plYlIg -
4/f. Adminjailek illetve kitiltásaid száma: - https://imgur.com/gallery/ktTuGKv Kezdőként szeretem a Jaileket -
4/g. Névváltási kérelmeid: - Nincsen -
4/h. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? - Szeretek rp-zni és szerintem ez egy remek kiváló frakció ahol az sok izgalom és rp-van -
4/i. Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig? - Igen Idő ponton sajna nem tudok -
4/j. Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!) - Egy kedves 25 éves emebrt alakitanák aki szeret ismerkedni szerewti a munkáját és élvezné amit csinál munkatársaival jó kapcsolatokat épitene ki -
 

csani0720

Újonc
2019. 09. 28.
17
4
V4 karakter
Leonard Develor
LV karakter
Leonard Develor
V2 karakter
Joseph Bieber
Az előző lap irásakkor fáradt és kcisit depis votlam ma össze szedtem maga és ezt dobtam össze kb 25 perc alatt. :)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.