Leo Torsten-Gerlas.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kokesz.

Újonc
2019. 01. 27.
70
287
Levél
V4 karakter
Leo Torsten
LV karakter
Dario Carmen
V2 karakter
Dario Carmen
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Leo Torsten

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Gerlas

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Nos, két napja történt egy incidens, sajnos még csak most volt időm megírni a panaszkönyvet. Szóval az történt, hogy egy fk társam elhívott beszélgetni, rádióba szólt, mert előtte volt kis felháborodásom, mivel kértem egy fuvart és aki elválalta olyan személyt is hozott akit nem szívesen láttam ic, illetve tudtam, hogy vagy elakar rabolni vagy hasonlót akar, mivel előtte bulikba, stb volt egymással veszekedésünk ic. Erre egy fk tag szólt rádión beszélni akar velem, be is szálltunk a kocsiba, és utána egy tgf-eshez mentünk, ahol beszélgettünk, ez végig telefonozott végig fk társam, és egy másik fk-sal, mint kiderült, hogy engem raboljanak el és öljenek meg, mivel állítólag ez neki is és a másik fk-nak is volt rá indoka. Nos én kihívtam Gerlast az ügyhöz aki hamar el is fogadta a reportot, ki is jött, mert ugy véltem Mg történt, mivel honnan tudta Lexie Nyx számát, vagy hogyan beszélték meg hirtelen, hogy engem elraboljanak. Nos nekem ez azért volt gyanús, mert mind végig Nyx nem volt fent, de mikor nem sikerült elsőnek zacistól elrabolna Lexiék-nek hirtelen feljött ő is, de ez végig dc-n beszéltek egy szobában. Gerlas szerint elő rp is rendben volt pedig szerintem nem igen. Illetve többször kértem, hogy küldjék be a logot én is lássam, de nem voltak hajlandó, Gerlas semmit sem szólt érte, pedig voltam admin és maga Sa írta ki, hogy hanyagoljuk azt, hogy nem küldjük be a logot közösbe, persze kivéve olyan esetet amibe olyan infó van ami nem publikus, pl.:rendvédelem. Illetve, kérdezték a ts ügyet és nagyon azt akarták menjek fel, de ugye nem vagyok köteles felmenni, de egy másik admin barátomtól kérdeztem, hogy ts-en beszélnek-e valahol, mert szinte alig jött infó ooc, így ezért gondoltam. Na és igen, beszélgettek olasz társalgóba, Gerlas is bent volt ott, kitudja mik zajlottak le ott ts-en, míg nem voltam ott és úgy született döntés. Szerintem egyoldalú bírálat is volt, folyton xd-zett aü során egy másik játékos, Gerlas rásem szólt. Közben Csaba is párszor lefly-olt, de igazából nem zavart az mert nem szólt bele az ügybe. Nagy többszöri kérés után Lexie végül bemásolta ide a logot.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://mclo.gs/RXW9IZL, kép, hogy egy dc-n beszélgettek csak addigra már mutolta magát, mire csináltam a képet:

Megjegyzés:
Igazából csak szeretném tisztázni, mi miért történt, miért voltak ts-en egy időben, illetve megtudni, honna tudta meg Lexie Nyx számát.

 

Gerlás

Balkan Drip
SzerverAdmin
v4
2021. 04. 09.
45
62
V4 karakter
Katerina Danil
Helloka ,az első dolog ,hogy honnan tudta a számot az megvolt a kettő illető száma régebbről több RP-ben is részt vettek együtt ,telefonszám onnan volt meg ,az ElőRP-vel véleményem szerint nincs gond ,minden bizonyiték amit én láttam azt te is láttál hiszen OOC Chat-be volt elküldve InGame ,felhivtalak TS-re te nem jöttél ,az ügytől függetlenül én ismerem őket egy nagyon jó ideje ,bementem hozzáuk amikor láttam ,hogy velük van az ügy ,de épp mondtam is nekik akármi bizonyitékot Ingame küldjenek el pont emiatt ,hogy ne privátban kapjam meg, az *xd*-ket nem tudom nem láttam hiszen olvastam át az ElőRP-t ,várom a további kérdéseket mind a panasztévő féltől mind a biráló féltől ha esetleg akadna.
 

Kokesz.

Újonc
2019. 01. 27.
70
287
Levél
V4 karakter
Leo Torsten
LV karakter
Dario Carmen
V2 karakter
Dario Carmen
Értem, és erre volt bizonyítékuk is hogy több rp be is részt vettek együtt, vagy csak úgy szóban esett róla szó? Szerintem mivel ismered őket és épp velük van ügyem szerintem akkor sem helyén való hogy velük ts en voltál, ki tudja mik zajlottak ott le. Innen is látszik ismered őket emiatt vállaltad el az ügyet és csak nekik adtál igazat, ezzel nekek nincs gondom csak ne az egyik félre hajoljunk akkor csak.
 

Gerlás

Balkan Drip
SzerverAdmin
v4
2021. 04. 09.
45
62
V4 karakter
Katerina Danil
Nem adtam nekik igazat ,amennyiben szükséges az elöző RP-kről log el kérjük az emlitett féltől ,az ,hogy pont velük akadt ügyed és elfogadtam az véletlen egybeesés hiszen amikor elfogadtam akkor saját szobámban folytattam beszélgetést cs4ba adminisztrátorral ,az ,hogy ismerem őket vagy sem nem változtat az ügy kimenetelében nem lett volna első eset ,hogy ismerősőm szankciónálom ha úgy adódik a helyzet.
 

Dzsuzi

A lelátó az otthonunk.
FőAdmin
v4
2019. 02. 08.
1 445
3 998
Budapest
V4 karakter
Giuseppe Luchese
Több hónapja együtt rpznek, egyértelmű hogy telefonszámot cseréltek.
Illetve van közös rádiójuk is.
Most abba nem nagyon lehet belekötni, hogy beszéltek egymással, de jelenleg neked azzal van a gondod, hogy hogyan tudják egymás telószámát, és hogy Gerlás bement hozzájuk beszélni.

Valóban hibázott ott Gerlás, hogy bement beszélni, ha adminügy van, csak is úgy lehet menni tsre, ha mind a kettő fél ott van.
Napok óta nem tudunk téged elérni, elküldöm neked pm-ben a logokat.
Félig jogos a pk, figyelj oda Gerlás.. legközelebb ne menj be tsre, ha csak az egyik fél van ott.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.