Leo S Sanchez jelentkezése SCCShez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Matyi

Újonc
2019. 04. 27.
18
12
LV karakter
fado_nicholas
V2 karakter
nieve_guillermo
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Leo S Sanchez ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017ben kezdtem el a szervert, voltak nagy kihagyásaim de most újra játszom. 115.000 percem van a szerveren. ~

Hányas szintű vagy?
~ 48 ~

Hány éves vagy?
~ 13 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam. Piru: 3 hét kb : nem tetszett, Hells: 1hónap : leaderváltás volt, Katonaság: 1hónap : meguntam, nem jött be a rendvédelmis élet. Yakuza: leader is voltam 2 hónap után léptem ki, a haverok is leadták így én is. SCCS: 2,5 hónap, megszereztem magamnak a kitűzött pénz célt ezért kiléptem, most nem így lenne, most hosszabb ideig lennék a frakcióban. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Hát őszintén pénzszerzés céljábol szeretnék a frakció tagja lenni, meghát civil vagyok és nagyon unalmas így a játék.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem mindkettővel.

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 2-8 órát ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)
~
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~Sziasztok! Matyi vagyok 13 éves. Debrecenbe születtem, de most jelenleg Budapesten élek. Van 2 testvérem mindketten idősebbek nálam. Jelenleg kézilabdázok amit már 6 éve csinálok. Szabadidőmben a legtöbbet gépezek, de szoktam biciklizgetni és a fővárosban járkálni. 2017ben kezdtem az rpt.Sport tagozatra szeretnék továbbtanulni. Szorgalmas vagyok, nem vagyok hirtelen haragú. Sok barátot ismertem meg v2ről akikkel még most is tartom a kapcsolatot.

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Jameske

Újonc
2019. 03. 18.
32
3
V4 karakter
Aaron_Kuse
LV karakter
Jeffrey_Walter
V2 karakter
James_Aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

James Aysen - See City Car Service, Cég Igazgató​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.