Leo Kneedas -> R3HABS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

leo_ka

Újonc
2020. 04. 25.
16
27
V2 karakter
Leo Kneedas
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Leo Kneedas >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálat, bizonyítékok semmibevétele, egyoldalú bírálás >

Bizonyítékok:
< https://gyazo.com/30f30c9c8ec249cbe3acc0f99fb4d556 https://gyazo.com/0dadb6f7488ed07ce5d46a4878ba333e >

Megjegyzés:
< Videó alapján látszik, hogy lagg miatt estem le a motorról, onnan folytatni kellett volna az rp-t, ezután én éltem a lehetőséggel, amikor nem fogták rám a fegyvert, beültem a kocsiba, mert hátul Benjaminra fogja a fegyvert az NNIs. >
 

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia! Valahol éreztem, hogy erre PK-t fogsz nyitni! Nos, első sorban, én az ügyhöz, úgy kerültem oda, hogy elvileg PG-ztél, és elvitted a rendőrautót! Amit küldtél videót, valamint kaptam képeket, azok alapján úgy véltem, hogy ez bizony pg volt. Valamint írod, hogy hátul az m4 nem rád volt fogva, pedig véggig követet téged!

Bizonyítékok semmibe vétele: Ezt komolyad írtad?! A te videódat is néztem, és ennek alapján ítéltem meg a szankciót. (részben)

Egyoldalú bírálat: Ezt mire véljem? Oda hívattál egy nagyobb admint (Aiden), aki a bizonyítékok alapján nem írt más véleményt.

Valamint, hogy te "lagg miatt" estél le, szerintem nem befolyásolja az rp-t. Tudtommal (jó magam is gyenge gépel rendelkezem), a lagg nem mentesít az rp alól. Valamint ha itt járunk, milyen indokkal vitted el a rendőrautót? Civil személy vagy, karakter törnétet nem mutattál be erről, és a szituálcióba sem illett bele ez...

Kapott bizonyítékok:
A 2 videó amit beküldtél, és a következő képek, amelyeket a rendvédelem részről kaptam.


De elsősorban a te álltalad beküldött videót tanulmányoztam.

Várom a bíráló adminisztrátor válaszát!
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Sziasztok!
A panaszt én fogom bírálni, az átolvasását követően.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.