Lena Cortez Jelentkezési lapja.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

mrk

Van valami semmi közöd hozzá?
2020. 11. 21.
154
153
19
V4 karakter
Theo Barnett
V2 karakter
Britno Voweni

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Jocinak lehet szólítani,15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 1hónapja sincs hogy játszok a v2 szerverén jelenlegi perc szám: 11589 perc. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ https://imgur.com/2AhdAF2 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen,rendelkezem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Igen tudnám teljesíteni a leírtakat. Napi: 3-4-5 órát is tudok a frakcióra fordítani. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok! Jocinak hívnak 15.-ik életévemet taposom .Jelenleg 9.-es tanuló vagyok Székesfehérváron. Tovább tanulásomnak szakmát jelöltem meg. Hobbim a focizás,gépezés,biciklizés,Kézilabdázás. Pozitív tulajdonságaim:Maximalista vagyok,Megbízható vagyok illetve könnyen tanulok,Nagyon szeretek csapatban dolgozni. Negatív tulajdonságaim:Nagyon túlkomplikálom a dolgokat és valamikor a nehezebb utat választom a könnyebb út helyett,Szókimondó vagyok. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Lena Cortez ~


Születési helye, ideje:

~ San Fierro, 07/04/1995 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Rendelkezek, 8 általánossal, illetve érettségivel is. Ezek mellé még, Gépjármű és motorkarbantartó,Motorkerékpár szerelő, illetve karosszérialakatos végzettséggel rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Jelenleg munkanélküli vagyok, a telep közelében lakom, tehát a Fix & Drive lenne a megfelelő munkahely számomra. Iskolai végzettségeim miatt, egy autószerelő telepre szeretnék jelentkezni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ 25 éves vagyok, másfél éve élek San Fierroban. Autó szerelés iránti érdeklődésem lassan 15 éve kezdődött, ezáltal el is végeztem az iskolákat, hogy belekezdjek ebbe a munkába. Nem élek semmi féli káros szenvedélynek, az az nem dohányzom,nem iszok, illetve nem élek semmiféle kábitószernek. Stockton-ba dolgoztam, a helyi autószerelő központba, mivel a családom San Fierroba költözött, ezáltal otthagytam a telepet. Emellett, nagyon sokat javítottam saját, és családom autóját egyaránt. Mindig sikeres és precíz munkát sikerült végeznem. Higgadt,türelmes,fegyelmezett hölgy vagyok bármiennyire is hihetetlen ez, tehát magatartásomra panasz nem lehetséges. ~

Aláírás:

Lena Cortez

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.