Lena Annaliese -> Hardy Cortez [Devil]

Frici

Barangoló
Támogató
2021. 03. 07.
81
144
17
Budapest / Porumbești
V4 karakter
Lena Anneliese
LV karakter
Emre Cem
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


Panasztevő InGame neve:
Lena Annaliese

Panaszra tett személy InGame neve:
Hardy Cortez

Panasz oka, leírása, kifejtése:
MG, RP közbeni fix kártya használata.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
https://armin.kim/seepaste/bx6k

Megjegyzés:
Először is az egész story kiindulása az az, hogy Jovana karakterét ismét körözték.
Egyéb okokból, elterveztük, hogy egymás karakterei szerepet váltanak elég jól eltervezték, eleve ismerte egymást a két karakter, így a viselkedésmodor nem volt olyan nehezen átmásolható.
00:16-kor kezdtünk bele. Nagyjából másfél órán keresztül RPztünk csak ezzel kapcsolatban. Függőségüikből is adták át egymásnak, ruháikat átadtak, kocsit cseréltek(én emiatt vettem egy kis PP-t, hogy legyen protect.) és szinte minden egyes karakterrel való kapcsolatot átvitattuk, arra is szenteltem időt, hogy a parfümöm oda adjam az irataimmal együtt. Minden számlát kidobtunk, Jovana telefont kidobott, forgalmit cseréltünk, kocsit, házat, sőt még egy motort is ide adod, de még a vállalkozói engedélyét is, hogy ne legyen semmi se ami kihág.
Gondoltam, hogy jaj de fasza, hajnali kettőkor még egy szellemet elkapok és megnézem, hogy hol van mégis Jovana háza aminek kulcsát ide adta.
02:02kor mentem Bayside-ra. Amint átmentem a határon (előtte trafit találtam rendesen, de az nem logol nevet.), ahol látszott a körözött kocsi és az én nevem, valahogy mire beértem Bayside-ra megnéztem az első házat már ott termett a Nemzeti Nyomozó Iroda.
Ezzel a cselekedettel nem lenne gond, eleve azt is eltervezte a két karakter, hogyha esetleg Lenát lecsuknák, mint Jovana. A NNI képviseletében Hardy Cortez, megismerte, hogy én nem Jovana vagyok, a "hangomról", elmondása szerint egyszer találkozott Jovana-val és ez számára elég volt ahhoz, hogy a következő találkozásnál is elsőre felismerje a hangját, szerinte ez elég indok volt, hogy meg tudjon különböztetni, hiába volt megegyező skinem, kocsim, kiegészitőm, beszéd és sétastílusom, mert ő felismerte a hangomat.
Számomra sértő az, hogy valaki felismer valakit a hangjáról, mert ugyanúgy az NNI-s már lecsukna bárkit ha skint váltott de nem cserélt személyit, arra hivatkozva, hogy "más személy". Rengeteg időt, egy kevés IC és IRL pénzt is beleöltünk az ötletbe, hátha megkavarjuk a dolgokat a frakció hétköznapi életében és az NNI nyomozásával, de ez közel sem sikerült, mivel oly ikonikus hangja lehet Jovananak, hogy feltűnt az úrnak.


02:14-kor kezdett kerékcserébe. RP közbeni fix kártya használatot úgy hajtotta végre, hogy egy szép kísérő RP-t belerejtett, mely szerint lecserélte a kereket a kocsiről, ami irrealisztikus, hisz a script egy sima szelelő abroncsot ábrázol, hanem egy felfüggesztéssel együtt kitört kereket.
Minden log megtalálható a napi logomban, a teljeshez a bíráló adminisztrátornak megadom a jelszót, mivel rengeteg frakciórádiózást és olyan OOC beszélgetést tartalmaz ami nem tartozik a világra.
 

.devil

I can't believe we made it this far..
SzerverAdmin
v4
2021. 10. 21.
106
568
V4 karakter
Lucia Varela 🐱
LV karakter
Ava Morrow 🥸
Hy, én fogom bírálni a panaszt.
Várom az érintett fél válaszát 24 órán belül.
A jelszót dobd át nekem privátba a loghoz Lena.
 
  • Tetszik
Reactions: lounz.

Evo

Újonc
2024. 09. 24.
18
11
V4 karakter
Hardy Cortez
Hali.
Aznap, amikor a leírt eset is történt, pár órával előtte intézkedtem azzal a nővel szemben ( Jovana ) akinek a karakterét próbálta magára venni Lena. Kihallgattam, rabositottam stb, hosszas rp-m volt vele. Egyértelműen nincs mit magyarázni szerintem ezen hogy ha pár órával előtte valakivel beszélek hosszasan, előállítom, lefotozom rabositasnal stb, akkor hiába veszi fel egy másik no ugyan azt a skint, meg hasznalja Jovana autóit, megfogom ismerni hogy nem ő, ez irl is így lenne szóval ezt a reszet nem is ertem a dolognak, plane egy nyomozó nem fog egy ilyennek bedőlni.. ha pont olyanokkal talalkoztal volna, akik Jovanaval nem intézkedtek pár órával azelőtt, akkor lett volna esely ra hogy beveszik, de így nyilvan valoan nem. A vegere reagálva pedig igen, volt egy kis utkozesunk, amitől defektet kaptam, es mivel a te idodet se akartam pluszba huzni hajnali negyed 3kor, ezért rpztem egy kerek cseret, es felhasználtam egy gumi javító kartyat az 1 defektes kerek miatt hogy ne kelljen fel órát varnod neked se pluszba arra hogy szerelőt keresünk. Az auto meg csak nem is húzott el oldalra, es tényleg csak egy gumi kartyat hasznaltam fel. Visszaterve pedig, termeszetesen Jovana pár órával az eset előtti letartóztatásáról meg hasonlokrol is van videom, sőt jelentésem is volt az elkapasarol itt dc-n, úgyhogy minden vissza nézhető ha szükséges, bár szerintem elég egyertelmu hogy felismerem hogy nem te vagy ő.

Szerk: Hozzatennem azt is, hogy mint NNI Bűnügyi technikus, jogkörömbe tartozik ic hogy tudok ujjlenyomatot ellenőrizni, egyeztetni az adatbázissal, es a be szállítást követően meg ezt is megtettem a plusz rp miatt, hiszen egyértelműen láthattam egyébként is hogy ez nem ő. Attól hogy felveszi azt a ruhát meg “parfumot” cserélnek, attól meg valaki nem lesz 1/1 az a személy akinek ki akarja adni magat..
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Stég és Zozi.

.devil

I can't believe we made it this far..
SzerverAdmin
v4
2021. 10. 21.
106
568
V4 karakter
Lucia Varela 🐱
LV karakter
Ava Morrow 🥸
Minden bizonyítékot csatolj kérlek Hardy, videókat és logokat egyaránt.
 

Evo

Újonc
2024. 09. 24.
18
11
V4 karakter
Hardy Cortez
Hy, én fogom bírálni a panaszt.
Várom az érintett fél válaszát 24 órán belül.
A jelszót dobd át nekem privátba a loghoz Lena.
Rendben, viszont ezeket csak délután tudom megtenni ha hazaertem. Addig is annyit tudok tenni, hogy elkuldom a jelentést ahol szerepel Jovana letartóztatása a tegnapi napon, a jelentéseim közül a legalsot kell nezni.
 
  • Tetszik
Reactions: Tameeeeszxd

Tameeeeszxd

Újonc
2020. 04. 15.
22
93
Korneuburg❤️
V4 karakter
Jovana Weiss❤️
LV karakter
❌
V2 karakter
❌
Sziasztok!
Mint érintett fél szólnék most ehhez a panaszhoz.
Elsősorban szeretném kiemelni, hogy hozzászólásomat nem feszültségkeltés//veszekedés generálás miatt írom.
Viszont az, hogy egyszer beszélsz velem és mivel nyomozó vagy ezért merem feltételezni, hogy egy nap kb 20(ha nem több) ember megfordul a kezeid között(ha tévedek javíts ki.) teljesen nonszensz, hogy abból a rengeteg emberből pont az én hangomra emlékszel. Nekem ezentúl nincs más hozzáfűznivalóm.