Lele Averay Jelentkezése S.G.Hnak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lele

?
2020. 01. 04.
108
147
V4 karakter
lele averay
V2 karakter
lele averaay
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Szilárdnak hívnak, jelenleg 15 éves vagyok. Romániában Erdélyben élek. Egy három éves szakiskolába járok, ahol faipart tanulom. Szabadidőmben szeretek számítógépes játékokkal játszani. (SeeMTA,PUBG,CSGO,Forest,stb) Számitógépezésen kívül rengeteget szoktam motorozni, mivel én hegyen élek ezért sok erdő, mezőn adódik hogy sokat motorozak. Ezen kívül édesapám hétvégente szokott járni vadászni, és általában el is szoktam menni vele ha otthon vagyok. Nyári időszakban általában minden nap szoktam focizni a szomszédokal, mivel ez a kedvenc sportom is. 2018 végén elkezdtem sok videóst nézni, aki V2-t videózott és nagyon megtetszett, általuk elkezdtem játszani a Roleplay világában,ami nagyon megtetszett és azóta is a kedvencem.

Mióta játszol a szerveren?

A szerveren 2018 decemberén regisztráltam, azóta aktivan játszok. Sajnos mivel első Roleplay szerverem volt ezért lett egy két jailem.

Eddigi elért dolgok:

Rengeteg RP Szituáció.
Sacra Coronita Unita Tagság
Krasnaya Organized Bratva Tagság
See City Taxi Tagság
Fix & Drive Tagság
See City Car Service Tagság
Országos Rendőr-Főkapitányság Tagság
Terrorelháritási Központ Tagság
Saját autók a szerveren
Saját vagyon a szerveren.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Amiért leginkább szeretnék SGH tag lenni, az még pedig a kezdő játékosok segítsége. Sokszor látok kezdő játékosokat akik kérnek segítséget más playerektől, csak sajnos nem kapnak. Szeretném a szerveren megszerzett tudásomat átadni kezdő játékosoknak ezzel is generálva nekik bökkenőmentes, nyugodt szerveren töltött időt.

Miért téged válasszunk?

Úgy gondolom hogy amióta a szerveren játszok próbálom átadni a tudásom, ami nem feltételen egyszeri és megismételhetetlen. Mivel TEK Frakcióban vagyok jelenleg, ezért sokszor találkozom kezdő játékosokkal, akik nem tudnak helyesen RP-zni /do-ra válaszolni. Ha tudom OOC chaten szoktam nekik elmagyarázni, hogy miért kell erre válaszolni, és az RP végére rendesen tudják azt alkalmazni. Ilyenkor érzem azt hogy nem hiába magyaráztam el, segítettem és nem fog emiatt esetleg jailbe kerülni!

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Mivel ez nem egy olyan feladatkör amit nem lehetne összeegyeztetni más a szerveren végzett tevékenységemmel, így S.G.H. szolgálatot tudnám frakció mellett 100%-ban végezni. Ez napi 6-8 órát tesz ki.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap 6-8 órát
Hétvégente akár 8-10 órát is.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmagyarázom neki ha igény van rá több pm formájában is, hogy én adminsegéd vagyok, és nincs meg arra a készségem amit ő igényel. Ha viszont többszöri magyarázátra se értené meg elkezdene nem megfelelő hangnemben írni,floodolni akkor jelenteném adminisztrátorok felé.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Első sorban tájékoztatnám a játékost szerelők elhelyezkedésűkről, neveikről, telefonszámaikról. Elmagyarázom neki az oda való bejutás módját, másnéven a sávokat, amit két kategóriába osztunk gyorssáv, lassú sáv. Ezek után elmesélem neki hogyan müködik egy átlagos szerelés, a legelső szerelő beenged, először felméri a károkat, majd azt kiszámolja és közli veled és kifizeted. Ezután megvárod a szerelés teljes menetét mire végez. Ha a gyorssávot veszed igénybe, viszont az autod nem rendelkezik cascoval, akkor a maximum fixen kért összeget kifizetve javitják meg az autódat.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Szerintem a három legfontosabb helyszin a Városháza, Korház, Szerelőtelep.

Városháza bal oldalt lévő épületben kitudja választani a legelső munkáját.



Városháza jobb oldalt lévő épületben kitudja váltani az okmányait.



Ha megsebesült ellátásra szorul akkor ide kell jönnie,ha nem talál mentőst akkor tárcsázza őket. Ha valamilyen módon meghal akkor ide fog kerülni.




Szerelőtelep, itt tudja megszereltetni a sérült gépjárművét és már kereken távozhat. Ha a gépjárműve súlyosan sérült és nem müködőképes akkor a vontatós szerelőtelepre szállitja.






Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?


RP szituáció közben is tudnék neki válaszolni PM-ben, viszont ha betanításra lenne szükség akkor szólnék OOC akivel jelenleg RP szituációt folytatok hogy betanításra kell menjek, amint vége lesz folytatjuk az RP szituációt ahol abbahagytuk.


Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Előhozom a console-t (F8) kimásolom a NONRP-snek vélt hirdetést, majd console segitségével elküldöm az adminchatra hogy szankcionálják.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Sajnos van 6 jogos, mint a fent leirtam első roleplay szerverem ezért lett pár jailem az elején. És most lett egy friss is amit nagyon bánok. https://imgur.com/p3Gu8yy

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Még sose voltam. https://imgur.com/6ezINrp
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: derrick és Unu

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várlak TeamSpeak 3 szerveren.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.