Leila Pianoro jelentkezése az ORFK-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

spanglii.

Újonc
Támogató
2022. 03. 06.
31
7
Szeged
V4 karakter
Myra Cailyn
V2 karakter
Lucia Mendoza
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Leila Pianoro
Születési hely, idő: Los Santos, 1998.09.15.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36225177804
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Nincs.
Legmagasabb végzettsége: Főiskola
Eddigi munkahelyei: Raktáros.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Leila Pianoro a nevem, 1998.09.15. születtem, Seecityben. Anyukám neve Alice Pianoro, apukámé Drake Pianoro. Jelenleg most fejeztem be a Főiskolát, és beszeretném adni a jelentkezésemet a Kapitányságra. Mindig is az egyenruha vonzott, és ez a munka avagy hívatás remélem sikerül is ez az egész. Raktárosként dolgoztam, amíg tanultam. Apukám illetve anyukám is rendőrök voltak egy másik városban, és mindig felnéztem rájuk. Ezt a vért örököltem, hogy ezt az egyenruhát hordjam. Testvéreim nincsenek, unokatesóim másik városban élnek. Jelenleg én élek ebben a városban, és nem is szeretném ezt elhagyni, mivel itt nőttem fel, és jó lesz majd azokat az utcákat pásztázni járőrbe ahol egykor még játszottam a többiekkel és felnőttem. Mindig is szabálybetartó ember voltam és vagyok is. Nem is kérdés miért ezt a hívatást választom.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Máté
Mennyi idős vagy: 18 vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Szakmunkás, jelenleg dolgozni fogok majd, és esti érettségire visszamegyek.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 1220
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen 1 darabbal, ami a képen látható. Régebben voltam pd-s csak nem bírtam lenni.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: 3-al, rp miatt.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy erélyes nőt, aki 20 valamennyi éves, de nagyon ért a munkájához és imádja csinálni, cselekvőképes s határozott. Kollégávial illetve társszervekkel együttműködő, segítőkész. Életveszélyes helyzetekben odafigyel és megfelelőképp cselekszik, ha kell életét feláldozza társaiért illetve a polgárokért. Számára az a legfontosabb, hogy ha kimegy az ember az utcára ne érezze magát veszélyben, jelenléte biztonságot éreztessen. Aki örömmel veszi fel az egyenruhát és tisztelettudó, ha felettese leszidja ő ezt pozitívan fogja venni mivel tudja, hogy hibáiból tanul.
Miért pont rád essen a választásunk?
Régen voltam PD-s eléggé szép rp-ket is toltunk már amennyire tudtam lenni, és megint szeretnék rp-zni itt, megmutatni mit tudok. Tisztelettudó vagyok, és türelmes is.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Voltam, csak nem bírtam lenni.
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt Leila Pianoro!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.10.31 15:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.10.31 15:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Várunk vissza.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.