Leila Mccarty jelentkezési formanyomtatványa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Norxby

Újonc
2023. 08. 08.
38
55
V4 karakter
Leila Mccarty
TNYXbst.png

Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Norbi<
~ Hány éves vagy? ~
>15<
~ Account ID-d? ~
>236164<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>49 055 perc<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
> Délután<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>2-3 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
> <
~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Deutsche Verbindung,meguntam az illegált<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>igen<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Norbinak hívnak 15 éves vagyok.Egy kicsi erdélyi városban élek és a hobbim a foci volt csak már abbahagytam és még a videójátékok.Szabadidőm nagy részét vagy a barátaimmal vagy a SeeMta szerverén töltöm.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>Leila MCcarty<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>1998.08.16-Milano<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>-<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mert szeretem az aútókat és mindig is ki akartam próbálni ezt a szakmát.És még ezek mellet nagyon jól tudok csapatban dolgozni és jól kijövök az emberekkel.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik az oktatás és belépéshez szükséges összeggel? ~

>igen<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>Leila Mccarty a nevem 26 éves vagyok.Seecity-ben élem a mindennapjaim.Milano-ban nöttem fel és ott is éltem egészen 24 éves koromig.12 osztályt végeztem egyetemre nem mentem.Normális anyagi körülményak között nőttem fel.Volt egy testvérem aki sajnos elhunyt.19 évesen volt az első munkahelyem hisz akkor költöztem el otthonról és kellet a pénz.Ezért Milano-ban egy kis pizzeriában dolgoztam.Gyüjtögettem gyüjtögettem amíg összegyűlt annyi,hogy eltudjak költözni ide SeeCitybe.Ebben a városban nem igazán volt munkahelyem hisz ahova beadtam a formanyomtatványom ott nem vettek fel ezért úgy döntöttem,hogy megpróbálkozok autószerelőnek álni.Szorgalmas vagyok és jól tudok alkalmazkodni az új dolgokhoz. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>1,5-2 óra<



 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: ChipZ

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
368
137
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Meghallgatás és betanítási időpontjaink :
- 2024.08.27. (Kedd) 16:30
- 2024.08.29. (Csütörtök) 16:30

Első körben TEAMSPEAK meghallgatásra kerül sor, ezért ajánlott alaposan átolvasni a szabályzatainkat! A szabályzatokért KATTINTS IDE!
Ez mellett a tutorial videókat is érdemes megnézni, sokat segít. A videókért KATTINTS IDE!

((A meghallgatásra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben! Amennyiben a megadott/megbeszélt időponton nem jelenik meg a jelentkező, automatikusan elutasításra kerül a jelentkezési lap. Ez esetben egy hónap múlva egy új jelentkezési lappal van lehetősége újra jelentkezni.

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.