Legolas Cage jelentkezése a Las Venturas Taxihoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Olázs

Újonc
2019. 05. 20.
50
9
LV karakter
Legolas Cage
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Gál Olivér Balázs
Hány éves vagy?
16
Hány játszott perced van?

5010
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
)
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem volt, https://imgur.com/a/l6EWRaP
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Nem
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

Még nem voltam frakcióban, mert ismerkedtem a szerverrel
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
Egy 69' Dodge Charger R/T 6 venommal 2 versennyel
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

3-4 órát
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

Igen
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Úgy gondolom, hozzá tudnék járulni a frakció működéséhez, és ez a frakció tetszett meg a legjobban a lehetőségek közül a szabadsága miatt.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Egy átlagos 16 éves srác vagyok, informatikát tanulok, és szeretek játszani a szerveren. Másod éves vagyok a középiskolában szervergépészként. Azért gondoltam hogy belépnék a taxisok közé, mert itt el tudnám sajátítani a szerver csínját-bínját .Öröm lenne úgy eltölteni a szabad időmet, hogy nem csak a való életben, hanem a játékon belül is a közösséget segítsem.Kollégista vagyok, helyileg Debrecenben tanulok, viszont a Tisza-tó partján élek. A kollégiumból egy barátom javaslatára kezdtem el játszani a szerveren és nagyon megfogott a roleplay világa. Nagyon barátságos vagyok, nyitott vagyok és könnyen ismerkedek az emberekkel és jó kapcsolatot tudok velük létrehozni, és úgy gondolom hogy ezt a tulajdonságomat a frakción belül is kamatoztatni tudnám. Vendéglátásban dolgozom, ezért is gondolom hogy a szerveren is jól tudnék bánni az emberekkel, illetőleg szeretem a társaságot, és szeretek segíteni másoknak.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Legolas Cage
Jelentkező születési helye, ideje:

Las Venturas USA 1995.11.19
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Julia Clark
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Igen
Miért szeretne ide jelentkezni?

Tetszik maga a hivatás, amit képviselnék taxisofőrként
Miért pont önt vegyük fel?

16 éves korom óta vezetek, jelenlegi hivatalos állásom buszsofőr, és a barátaim szerint is jól vezetek. Az emberekkel jól kijövök, itt nőttem fel a városban és volt jó pár olyan éjszaka amikor én vittem haza a barátaimat, ezáltal úgy ismerem a város utcáit mint a tenyeremet. Emellett nem vagyok egy agresszív sofőr.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Buszos karrierem előtt árúkiszállítóként dolgoztam, ahol mindig egymásra voltunk utalva az utakon, hiszen így tudtunk mindig célba érni pontosan, mert támogattuk egymást. Figyelmeztettük a másikat az esetleges dugókról és balesetekről. A depóban a bepakolásnál is mindig jól jöttünk egymásnak a gyorsabb pakolás érdekében.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Igen
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Igen
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

24 éves fiatalember vagyok Las Venturas városából, szeretem az autókat és imádok vezetni. Világ életemben olyan munkám volt, ami vezetéssel és az emberekkel kapcsolatos, így nem esik nehezemre ezt a két dolgot jól űzni. Mindig a legjobb arcomat próbálom mutatni, még ha rossz napom is van. Természetesen mindent megteszek azért, hogy ne legyen rám panasz. A megbeszélésekre pontosan érkezem, mert számomra a pontosság az egyik legfőbb elv, és nem csak nekem, hanem a munkaadóimnak fontos, mert nem akarnám rontani a taxisok hírnevét. Mindig időben kezdeném el a munkát, és mindig kitölteném a munkaidőmet.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Név: Legolas Cage
E-mail:Legolas96@seemail.co.us
cím: Shore Street 92 Las Venturas
Születési dátum: 1995.11.19
Végzettség:Las Venturas College: Logisztikai szakirány 2009-2012
Szakmai tapasztalat: Árúszállító 2012 Február 4.-2014 November 4. Itt: Las Venturasban
Buszsofőr 2014 December 12.-2019 Május 14. Itt: Las Venturasban
Nyelvtudás: Angol(anyanyelv)
Olasz(középfok)
Egyéb ismeretek: Autóvillamossági jártasság


Aláírás:Legolas Cage

Kelt.: 2019.05.20
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Jagermeister

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Nem lett rossz lap.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.