Legális frakció szerelőtelepek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

stance

Újonc
2024. 06. 02.
16
19
V4 karakter
Zahir Montrell
LV karakter
Salvatore Gallo Deross
Hali. A szereltetés nagy szerepet játszik az autók körében, illetve az autók a seemta-n. Miért nincsen szerelőtelep ahelyett, hogy a civilek, akik akár több órát várakoznak, mivel autós üldözés volt, ezután a fele rendőrség elmegy szereltetni, persze ők vannak a sor elejére rakva, prioritálva. Szerintem bőven elférne egy szerelőtelep a hasonló dolgoknak.
 

CsirKecske

Újonc
2019. 11. 01.
32
54
23
Győr
LV karakter
Elliana Lucie Fontaine
Szia!
Szerelőként szólok hozzá (Jesse):

Nincs szükség erre.
Azért van a három szerelőtelep a szerveren, hogy lehessen választani (Jesse,Redline,Seering). Nem hiszem, hogy egyszere több autó állna mindhárom telep előtt egy időben és ne lehessen bejutni 5 perc alatt egyikhez se. Akkor tudnám elképzelni a frusztráló élményt ha éppen te vagy az első a sorban és akkor jelenik meg 5 rendőrautó egy lövöldözés/üldözés után.


A szerelő script amúgy is elégé bonyolult és egy közös rendszer. Ha bármi változtatás történik akkor az a másik szervere is kihatással van.

Az emberek a bányákba verik a falakat, ezért nincs nagy forgalom napközben. A többi telepen is sokszor állnak a szerelők mert "nincs mit szerelni".
Ha naponta előfordul egy nagyobb akció 1-2x, szerintem azt még túl lehet élni. Már régen nem a nyitásféle várakozási idő van a szerelőtelepek előtt. Egyszer kétszer előfordul de ezért a vezetőség nem fog lerakni külön szerelő zonákat.


Írhatam volna azt is, hogy: "óvatosabban kell vezetni és akkor nem kell sorban állni".

Nem támogatom.

Hozzá teszem bármikor bárkinek van lehetősége egy nonscriptes frakciót készíteni amiben egy SzuperAdmin engedélyével, indokkal (!) szerződést köthetsz a kedvenc szerelőtelepedel.

 

stance

Újonc
2024. 06. 02.
16
19
V4 karakter
Zahir Montrell
LV karakter
Salvatore Gallo Deross
most te azert akarsz meg egy szerelotelepet mert nem birsz varni nagyon max 10 percet? sztem jo ez igy ahogy van mashol se tud fentlenni minden playa 24/24
Tegnap ejszaka tortent, hogy masfel orat kellett varnom a semmire. Uldozes volt, kb 4-5 rendor jott be elottunk, a szerelo kifagyott es nem tert vissza, feleslegesen vartam. Es sajnos ez nem eloszor fordult elo.
Írhatam volna azt is, hogy: "óvatosabban kell vezetni és akkor nem kell sorban állni".
Itt nem azzal van a gond, hogy nem vezetek ovatosan, hanem beled jonnek frontalisan, es te mint aki nem vetkezett, orakat kell alljon a szerelo telep elott.
 
  • Vicces
Reactions: Kolozs

Destroyer

Pötyögtető
Támogató
2023. 07. 17.
426
529
LV karakter
Astakhov Saveliy
Lerágott csont ez a téma. Mindig az örökös kérdéseket futjátok újra, hogy "aki nem vétkezett, órákig áll"...
Ez a topic semmi másból nem írodott csak hisztiből.
Az meg hatalmas nagy hazugság, hogy órákig kell állni a szerelőtelep előtt, ekkorát ne túlozzunk.

Egyébként is, éjjel mikor és hol van nyitva szerelőtelep úgy ámblokk?
Nem várhatod el a szerelőtől, hogyha hajnal 2-kor ramattyá töröd a kocsid, rögtön és azonnal megjavítsa.

Ez az egész topic amit írtál, egy hatalmas vicc.
 

Kon

Kritikus
SzuperAdmin
LV
2019. 01. 10.
4 124
5 062
22
LV karakter
Edward Paul
Az meg hatalmas nagy hazugság, hogy órákig kell állni a szerelőtelep előtt, ekkorát ne túlozzunk.

Egyébként is, éjjel mikor és hol van nyitva szerelőtelep úgy ámblokk?
Nem várhatod el a szerelőtől, hogyha hajnal 2-kor ramattyá töröd a kocsid, rögtön és azonnal megjavítsa.
+1
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.