/lefoglal parancs javitása.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rider

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
382
281
25
Budapest
V4 karakter
Rider Brassco
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Rider De Bracco >

Ötleted:
< Sziasztok, több esetnél észleltem már ezt a problémát. Ez most nagyon jó kérdés hogy a ./lefoglal parancs az jelenleg bent e van a Rendvédelmi szerveknek.. NPC az jelenleg ott van az ORFK bázis előtt viszont semmilyen célt nem szolgál. Mai nap is volt egy olyan probléma, megtaláltunk egy körözött gépjárművet viszont a kézifék az be volt húzva, ha IRL-t nézzük akkor felrakják egy trélerre vagy jobb estebe elvontatják.. Mi is ezt szerettük volna, RP-vel felemeljük majd bázisig elvisszük.. viszont az Adminok nem engedik ki a kézit mert állítólag nem szabad.. ha javításra kerülne ez a parancs nagyon sokat segítene a Rendvédelmi szerveknek. >

Megjegyzés:
< Előre is köszönöm ha valaki támogatja. Pacsi. >
 
  • Tetszik
Reactions: Randy Henderson

Randy Henderson

Zöldfülű
2019. 04. 16.
152
128
27
V4 karakter
Randy Henderson
LV karakter
-
V2 karakter
Randy Henderson
Régebben is sokat segített a rendvédelemnek ez. Nem értem miért lett kivéve, ha kis is lett véve, maximum a visszaélések miatt lett. Ha valaki visszaélne vele azt jaillel lehetne jutalmazni. Én Támogatnám a visszakerülését.
 
  • Tetszik
Reactions: Kdavid15 és Rider

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
Ha félig megvan hozzá minden,akkor szerintem már igazán működhetne teljesen! ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Rider

Kdavid15

Újonc
2019. 01. 26.
20
10
23
Magyarország, Baranya
V2 karakter
David R Laurance
Igaziból ezzel nem csak a rendvédelemnek segítene hanem azoknak is akiknek le van foglalva az autójuk. Nem kellene órás rp hogy kifizeted egy rendőrnek stb. (Itt jelezném volt lefoglalt jármű amit saját kezemmel foglaltam le egy kollegával. Másnap sehol sem találtuk a kocsit és kint rohangált az mdc-be meg be volt írva hogy "lefoglalva" az egyik admin csak úgy anélkül szedte ki a garázsból hogy szólt volna de a mégjobb hogy meg is kérdezhetné. Ha már admin valakivel tickeltesse le a csávót és viheti is a kocsiját. Ne úgy legyen hogy csak mert haver reggel ki getelem pd garázsból a kocsiját és nem szólok egy adminnak sem. 5-ös admin sem tudott róla semmit erről ennyit.) Támogatom!
 
  • Tetszik
Reactions: Rider

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Támogatóm. Hasznos lenne.
 
  • Imádom
Reactions: Kdavid15
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.