Leah Reece Főtörzsőrmester LRSZ jelentései [06.24-06.30]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SL4Y3R

Barangoló
Támogató
2019. 01. 30.
149
355
Dunaföldvár
V4 karakter
Leah Reece
LV karakter
Ioana Mutu
V2 karakter
Sofia Zaniolo
rep-l-si-napl.png

Teljes név:
Leah Reece

Rendfokozat:
Főtörzsőrmester

Beosztás:
Mesterlövész

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Pilóta:
Leah Reece

Másodpilóta:
-

Kísérő:
Daryl Ross, Simon Marsh

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Egységszám:
CH2

Lajstromszám:
RB-CH2

Felszállás helye és ideje:
H2
2024-06-30 18:26


Leszállás helye és ideje:
H2
2024-06-30 22:19


lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Repülés típusa:
Készenléti, műveleti

Repült percek:
233

lrsz-vonal-jelv-nnyel.png

Légi járőrszolgálat részletes leírása:
18 óra 26 perckor kezdtük meg a szolgálatot Marsh törzsőrmesterrel. A szolgálat jó nagy része eseménymentes volt, így tehát fel kellett találni magunkat. Egy ideig a Charlie egyessel való közös repülés lekötött minket, azonban 10-15 perc elteltével más irányba repültünk el mindketten. Így tehát folytattuk továbbra is a potenciális igazoltatható helikoptereket, azonban ezekben is hiány volt, így tehát repültünk és vártunk.. És vártunk.. A városok közötti ingázás monotonitását egy aranybankrablás szakította meg. Itt mesterlövész biztosításba kezdtem kormánytetőről, de ez nem tartott sokáig. Egy biztosító egységet kértek igazoltatáshoz, mivel a bank körül mászkált a jármű, amire többen is mentünk, azonban jól is jött a segítség, mivel menekülésbe kezdett a Dodge Demon. Kifejezetten nehéz célpont volt, a helikopter, vagy talán a pilóta képességeim határát feszegette a követése, egyszer el is vesztettem, azonban végül újra meglett, másodjára már nem hibáztam se én, se a földi egységek, spikeba lett hajszolva, kezéből ki lett lőve a fegyver, így elkapásra került. Eközben még zajlott a bankrablás javában, így tehát visszamentem folytatni a mesterlövész tevékenységem. Öt perc sem telhetett el, jelezték, hogy aki bevethető menjen le, viszont mire leértem jelezték, hogy tiszta a bank. Ezt követően folytattuk a készenléti repülést, amely során még egyetlen üldözés volt, ám ez messze nem volt olyan nehéz, mint az előzőek. Megfigyeltük a Palominoban ezidőben tartott tóparti partyt, és a szolgálatunk végéhez közeledve Ross főtörzszászlós is becsatlakozott hozzánk. A maradék fél órában a repülés mellett egy jó társaságunk is lett, beszélgetéssel hamar eltelt az idő. 22 óra 19 perckor egy hosszú szolgálatnak vetettünk véget, ugyanis ekkor landoltunk, s mentünk leadni a szolgálatot.

Aláírás:
Leah Reece
 

TNMTRoli

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 06. 17.
337
595
V4 karakter
William S David
LV karakter
Kayla Wilson
log-j.png

Tisztelt Leah Reece r. Főtörzsőrmester!
A fent említett intervallumban leadott Repülési Naplója ellenőrzésre került!
A jelentését átolvastam, melyben hibát nem találtam. Így tovább!
Személyes megjegyzés: -




Cody Bishop
r. Főhadnagy
Légi Rendészeti Osztály
Alosztályvezető


Evan Richardson
r. Főtörzszászlós
Légi Rendészeti Osztály
Alosztályvezető-helyettes


William S David
r. Főhadnagy
Légi Rendészeti Osztály
Mentor

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.