Leah Reece Főtörzsőrmester jelentései [06.17 - 06.23]

SL4Y3R

Barangoló
Támogató
2019. 01. 30.
147
354
Dunaföldvár
V4 karakter
Leah Reece
LV karakter
Ioana Mutu
V2 karakter
Sofia Zaniolo
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Leah Reece
Rendfokozat:
Törzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
CH-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Fernando La Gambino Törzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Ryan Z Avram
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Chevrolet Camaro ZL1 - SAS-ZL1
Körözést elrendelő neve:
Leah Wexler
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.17.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
78 § Cserbenhagyás (CSH)
Az intézkedés részletes leírása:
A Charlie kettes egységgel végeztünk készenléti repülést San Fierro térségében, amikor jelzett a rendszer, körözött jármű haladt el egy sebességmérő műszer előtt. Azonnal Seering felé indultunk, ugyanis Doherty térségből általában arra tartanak, meg is pillantottunk egy egyező típusú autót, egy Chevrolet Camaro ZL1-et. Meg is állt a Seering benzinkúton, így tehát leszálltunk mellé, a körözött jármű volt az. Azonnal kiszálltunk, iratokat elkértük mindkét utastól, ezek alapján az utasé volt az autó. Fel lett szólítva a kiszállásra, a sofőr el lett engedve, míg az utas letartóztatásra került. Beszállítás közben megjegyezte, hogy mi rendőri túlkapást követtünk el, ugyanis bizonyíték nélkül mi letartóztattuk. A kihallgatásnál a jogait tudta, élni nem kívánt egyikkel sem. A felvétel megérkezte után, ahol szemmel látható, hogy ő vezette a járművet, nehezményezni kezdte, hogy nem tudjuk bizonyítani, hogy tényleg ő az. Persze tájékoztatva lett, hogy mivel övé a jármű, ezért a vele járó felelősség is az övé. Ez nem tetszett az úrnak, közölve lett vele, hogy tehet felülvizsgálati kérelmet, ha nem fogadja el. Erre annyit válaszolt, hogy egy rendőrállamban élünk, felesleges, mert semmit sem érne el vele. A tettét nem ismerte be, azonban folytatódott a büntetés végrehajtása. Jogosítványa nem volt, így elkobozni, bevonatni nem tudtuk. Egy 15.-én történt CSH börtön során ezt már bevonták tőle, azóta nem volt neki. Így tehát 52000 dollár pénzbírság, 75 nap börtön lett a büntetése.

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
$0
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-

Aláírás:
Leah Reece
lablec.png
 

SL4Y3R

Barangoló
Támogató
2019. 01. 30.
147
354
Dunaföldvár
V4 karakter
Leah Reece
LV karakter
Ioana Mutu
V2 karakter
Sofia Zaniolo
jelentesek.png



Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás






JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI


Teljes név:
Leah Reece
Rendfokozat:
Főtörzsőrmester
Egység főkódja és egységszáma:
CH-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
-



ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI


Előállított személy teljes neve:
Azbe Nass
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Ford F-150 Raptor - GIGANT
Körözést elrendelő neve:
Chloe Sanders
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.06.22.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
71.1 § Segítségnyújtás elmulasztása - Magában (SNEM)
Az intézkedés részletes leírása:
A Charlie-2-vel folytattam készenléti repülést, eközben szúrta ki a szememet, hogy körözött jármű halad határról határra, traffiról traffira. Megpróbáltam elcsípni, elég sok ideig sikertelenül, azonban mire teljesen odaértem, amerre körözgetett megpillantottam, követni kezdtem. Jeleztem rádión, hogy követem a Raptort, azonban senki sem válaszolt, így követtem tovább reménykedve, hogy valaki jön majd. Egy közúti baleset hozta meg a változást a végtelen követésben, a raptor az óceánba repült. A sofőr kiúszott a partra, ekkor erősítést kértem rádión a pozíciómra, amire Canti főtörzsőrmester reagált. Mivel mindkettő, a balesetben érintett személy megsérült, ezért az OMSZ-t értesítettük először, ekkor megkezdődött a balesettel való foglalkozás. A baleset okozója, a raptor, nem volt hajlandó megfelelő mennyiségű kárpótlást biztosítani a sértettnek, ezért bírságban részesült. A mentős távozása után letartóztatásra került a körözött jármű tulajdonosa, előállítását már egyedül kezdtem meg. A jogaival tisztában volt, nem kívánt élni egyel sem. Nem volt túl beszédes az úr, azonban emlékezett, hogy mire kapta a körözést, elfogadta azt. Nem akartam tovább húzni az időt, mivel szemmel láthatóan nem tetszett az úrnak a hosszú intézkedés, ezért egy fénykép készítése után megkapta a büntetését.



KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI


Kiszabott pénzbírság összege:
$45
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
19500 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély



ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR


Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
-
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
-
Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-


Aláírás:
Leah Reece
lablec.png