[LCN] - Brutális lövöldözés az Omertánál, több halott is volt!

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
532
1 911
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
LNSA.png

Brutális lövöldözés az Omertánál, több halott is volt!
image.png

Dátum: 2024.09.14. | Közzétette: Charlie Firpo |

Szerkesztőségünk szombat este úgy döntött hogy bele veti magát az éjszakába. A korábban Omerta néven elhíresült szórakozóhely immáron új helyen a Santa Maria Beach-en nyitotta meg ismét kapuit. Azonban a véres örökség tovább él. Egy jól indult buliból egy hatalmas lövöldözés alakult ki. Először csak kisebb szóváltások alakultak ki bizonyos csoportok között, azonban később jött a feketeleves. Több rendőr, köztük TEK kommandósok jelentek meg a helyszínen. A feszültség végig ott volt a levegőben, próbálták a tömeget oszlatni azonban komolyabb intézkedésekhez nem nyúltak a szervek. Később viszont néhány személy fegyvert rántott amiből hamar egy lövöldözés alakult ki. Nem tudni kik lehettek az elkövetők, a helyszínelés és az eltakarítás továbbra is tart. Mivel több civil is a lövöldözés kereszttüzében volt, ezért lehet érdemes golyóállómellényben menni bulizni manapság. Lehet legközelebb mi is így teszünk? Írja le véleményét ön is!

2024-09-14-22-06-25.jpg
2024-09-14-22-06-29.jpg



Kód:
[FONT=courier][COLOR=#cfb35b][B][SIZE=5]Felhasználónév
[SIZE=4][/color]Üzeneted
((Hozzászólás minta))
 

Icco

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
134
523
25
Budapest
V4 karakter
Linda Manders
LV karakter
Vito Baretti
V2 karakter
-
Linda_Manders
Lehet csak az elfogyasztott alkohol mennyiségétől, de én semmit nem vettem észre ebből.😅 Barátnőmmel remekül roptuk odabent. 💃
 
  • Imádom
  • Fire
Reactions: SoZzz és Néma

Néma

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 14.
237
2 244
30
Budapest
joga-oktatas.webnode.hu
V4 karakter
Chihiro Tatsumoto
Chihiro_Tatsumoto
Én is ott volni kinn a helyszínen. Először több nyomozó lézerekkel futni be a sikátorba, aztán sok embert lesokkolni. Aztán több ember kis pisztolyokat venni elő és lövöldözni a nyomozókra. Az fura volni, hogy ha a civilek nem is hordani mellényt, akkor egy nyomozó miért nem? A tetőről is több kommandós lőni a tömegbe, illetve egy villanó gránátot is bedobni. Én nem tudni hibáztatni a klubbot, mert bent nem volni semmi verekedés, lövöldözés. Ez kint történni. Amióta a szórakoztató iparban dolgozni, azóta már én is látni, hogy azok a lövöldözések amik a rendezvényen kívül történni, az nem a rendező vagy a biztonságiak feladata. A rendőrök nem tudni elkapni a fegyveres embereket az utcán.
 

imriszke

Aktív fórumozó
Támogató
2021. 05. 19.
258
293
Szeged
V4 karakter
Max Ejnar
Dödens

Az események alapján egyértelműen kiderül, hogy a rendőrség nem képes hatékonyan fenntartani a rendet a városban, különösen az éjszakai szórakozóhelyek környékén. Az ilyen típusú incidensek, mint a Santa Maria Beach-i lövöldözés, azt mutatják, hogy a rendvédelmi szervek vagy nincsenek felkészülve a helyzet kezelésére, vagy nem elég eszközzel és stratégiával ahhoz, hogy a feszültségeket időben csillapítsák, megelőzzék azokat az erőt.

Az, hogy a rendőrség és a TEK jelenléte ellenére is kialakult egy lövöldözés, komoly kérdéseket vet fel a hatóságok hatékonyságával kapcsolatban. A civil lakosságot nemcsak a bűnözők veszélyeztetik, hanem a látszólag elégtelen rendfenntartás is. Ez különösen aggasztó, ha figyelembe veszi, hogy a szórakozóhelyek általában fiatalokat és civileket vonzanak, akik a kikapcsolódás helyett egyre inkább életveszélyes helyzetekkel néznek szembe.

Az ilyen esetek következményei hosszú távon a rendvédelembe vetett bizalom elvesztését biztosíthatja. Ha az emberek már nem érezhetik magukat biztonságban a nyilvános helyeken, az súlyosan befolyásolhatja a város közösségi életét és gazdasági helyzetét is. A hatóságoknak sürgősen újra kell építeni a stratégiákat, és az új eszközöket kell bevetni a rend fenntartása érdekében.