Lazlow Collins Zászlós jelentései [09.15 - 09.22]

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
199
125
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás

JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI​

Teljes név:
Lazlow Collins
Rendfokozat:
r. Zászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Naiara Ayerbe r. Törzsőrmester


ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI​

Előállított személy teljes neve:
Valentinos Stavridis
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes Benz 190E Evolution II - SUNABUBA
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
Rendőrség
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.16.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
Büntető Törvénykönyv
55.1 § 📎 Rendőr Elleni Menekülés - Járművel
56 § 📎 Rendőri Utasitás Megszegése
129 § 📎 Fogolyszöktetés
113.2 § 📎 Emberölési Kisérlet Hivatali Személlyel Szemben - Bűnr.

Az intézkedés részletes leírása:
A dátumozott napon az esti órákban Civil Rendészeti Járőrszolgálatot végeztem Naiara Ayerbe r. Törzsőrmester társaságával a BRAVO-1-es egységben. Zálogháznál éppen álltunk, mikor egy sok tagból álló banda odamentek emberekhez, majd minden ok nélkül beléjük kötöttek. Elsősorban felszólitottam őket, hogy hagyják rá a piszkálódást, hisz egy szót se szólt a férfi a bandához. A Banda berágott erre, körülbelül 10 fő körbevett, az autóig alig tudtam eljutni, majd kényszerből menekülnünk kellett Zálogház parkolóból. Miután sikeresen kijöttünk, körbe állták az autót, igy mozdulni se tudtunk. Ekkor berádióztam az állomány felé, hogy egységeket kérek zálogházhoz, hisz bajba kerültünk. Ekkor kiérkezett pár egység, az egyik egység a hatalmas káoszban ami lement ebben a 10 percben, ami katasztrófa volt, bilincseltek egy személyt. Ross Altábornagy, illetve Payne Főtörzsőrmester szintén kiérkezett egy egységgel. Ross Altábornagy segitkezett a káosz elháritani, szintén egy másik egység bilincselt egy személyt. Ross Altábornagy is bilincselt egy személyt, majd szállitani kezdte Los Santosi Rendőr Kapitányságra. Pár percre SUNABUBA rendszámú Mercedes Benz 190E EVO2 menekülni kezdett, amiben lövöldözés volt. Elhajtottak, igy tűzparancsos körözöttként volt jelen. Pár percre rá bejelzett, ahol el is kaptam a társammal a sofőrjét, azonban a nőszemély aki a társa volt, kiszállt előtte valahol. Elkapása után sikeresen beszállitottuk a Los Santosi Rendőr Kapitányságra, ahol kihallgattuk, előállitottuk. Tiszta volt a csomagtere, illetve a ruházata is tiszta volt. A Büntető Törvénykönyv
55.1 § 📎 Rendőr Elleni Menekülés - Járművel, 56 § 📎 Rendőri Utasitás Megszegése, 129 § 📎 Fogolyszöktetés, 113.2 § 📎 Emberölési Kisérlet Hivatali Személlyel Szemben - Bűnr. miatt 300.000$ pénzbüntetést kapott, illetve 360 nap letöltendő börtönbüntetést, mivel Ross Altábornagy plusz 60 napot adott kiszabásúl. Az úrnak nem járt óvadék.
K-perny-felv-tel-234.png

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI​

Kiszabott pénzbírság összege:
300,000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
360 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[X] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR​

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
Vezetői engedély
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
e4piu01.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
-
Aláírás:
Lazlow Collins r. Zászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: