Lazlow Collins Törzszászlós jelentései [09.23 - 09.29]

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
202
126
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lazlow Collins
Rendfokozat:
r. Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Inan Doherty r. Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Milinkovic Djordje
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
Mercedes Benz S-Class W220
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.24.
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
A Büntető Törvénykönyv paragrafusra szedett vádpontok szerint:

113.2 § 📎 Emberölési Kisérlet Hivatali Személlyel Szemben
82.2 § 📎 Illegális Fegyver Birtoklása
80.1 § 📎 Illegális Töltények Birtoklása - .45 ACP
Az intézkedés részletes leírása:
Az emlitett napon, azaz 09.24-én az esti órákban a BRAVO-1-es egységben ültem a járőrtársammal, Inan Doherty r. Főtörzsőrmester társaságával. Végeztük a Civil Rendészeti járőrszolgálatot Los Santos jeletős helyszinein, illetve Los Santoson kivűl is, Blueberry, illetve Angel Pine térségén. Körülbelül 19:00 óra fele, éppen Angel Pine Mechanic Junkyard melletti erdőben jártuk a földes utakat. Kis távolság megléte után, belebotlottunk az NNI-be, amikor is két férfit fogtak el. Az egységünkkel besegitettünk a helyszin biztositásában, illetve a történésekben is. Daniel Bellucci Főtörzsőrmester Nyomozó, illetve Alfeo Salvatore Zászlós Nyomozó, akiknek a nevük még visszatérő lesz, ők intézték az elfogást. Egy férfit elkaptak, akinél lőfegyver, illetve lőszer is volt, a másik férfit azonban elengedték, hiszen nem volt nála semmi olyan illegálisnak kijelenthető tárgy, ami miatt elfogásra került volna sor. Az egységünk kapott egy kérdést, miszerint átvesszük-e a férfit, előállitás céljából. Erre igent mondtam, igy amint végeztek a helyszinen, bilincsben az egységünkbe beültettük, majd a Los Santosi Rendőr Kapitányságra vettük az irányt. Körülbelül 10 perc múlva beértünk a Kapitányságra, majd a mélygarázsban megparkolva, bekisértük a férfit magunkkal az egyes kihallgató terembe. A kihallgatást megkezdtem, első sorban bemutatkoztunk, majd ismertettük az egyéb jogait. Kis idő elteltével, rákérdeztem néhány dologra, ami miatt ide került. Lényegretörő, fontos információkat adott ki nekem arról, hogy miért volt a társával az erdőben fegyverrel. Nos az információkat nem irnám le, mivel nem publikus, ezért is felkerestem ismételten Daniel Bellucci Főtörzsőrmester Nyomozót, illetve Alfeo Salvatore Zászlós Nyomozót ez ügyben. Gyors reagálást követően maximum 5 perc alatt a Kapitányságunkra érkeztek, majd bekisértem hozzánk, illetve a férfihez az egyes kihallgató terembe. Az előállitott férfi, Mr. Djordje becsületes, együttműködő magatartást tanusitva, minden információt elmondott a nyomozók felé. Az NNI amint átvette az információkat, és végeztek a munkájukkal, távoztak is. Az információk kiadása után, a folytatásban közöltem az úrral, hogy a BTK, azaz a Büntető Törvénykönyv szerinti paragrafusokra bontva, milyen vádpontok alapján kerül büntetésbe. A Vádpontok a következőek voltak, miszerint 113.2 § 📎 Emberölési Kisérlet Hivatali Személlyel Szemben, 82.2 § 📎 Illegális Fegyver Birtoklása, 80.1 § 📎 Illegális Töltények Birtoklása - .45 ACP. A vádak alapján 180.000$ összegben kapott pénzbüntetést, mellette 171 nap letöltendő börtönbüntetést szabtunk ki, 40%-os enyhitéssel könnyebitve a sorsán, hisz az együttműködés során százalékban számitott levonás jár a büntetésből. Mr. Djordje-nak nem járt az óvadék a vádpontok miatt. A férfi elfogadta bűnjeit, majd az előállitást követően bevonult a börtönbe.
K-perny-felv-tel-263.png


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
180.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
171 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
1 db Desert Eagle lőfegyver
12 db .45 ACP töltény
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
K-perny-felv-tel-262.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
40180$

Aláírás:
Lazlow Collins r. Törzszászlós
lablec.png
 

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
202
126
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás

JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI​

Teljes név:
Lazlow Collins
Rendfokozat:
r. Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-1
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
Naiara Ayerbe r. Főtörzsőrmester

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI​

Előállított személy teljes neve:
Blake Henderson
Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
-
Körözést elrendelő neve:
-
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
-
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.09.26
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
A Büntető Törvénykönyv paragrafusra szedett vádpontok szerint:

62.2 §
📎Testi Sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés)
85.1 §📎 Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab)
Az intézkedés részletes leírása:
Az emlitett napon, azaz 09.26-án az esti órákban a BRAVO-1-es egységben ültem a járőrtársammal, Naiara Ayerbe r. Főtörzsőrmester társaságával. Végeztük a Civil Rendészeti járőrszolgálatot Los Santos jeletős helyszinein, illetve Los Santoson kivűl is, Blueberry, illetve Angel Pine térségén. Körülbelül éjfél fele, éppen Blueberry zálogháznál parkoltunk, és figyeltük a TEK akciózását. A történet úgy kezdődött, hogy az egyik egységünk igazoltatott egy férfit, aki feltételezett fegyveres volt, hiszen befutott a házba. Az egységünk értesitette a Terrorelháritási Központot, akik percek alatt a helyszinre érkeztek. Sikeres akciózás után jó pár személy elfogásra került, amiből mi is kölcsön vettünk egyet. Körülbelül 10 perc múlva beértünk a Kapitányságra, majd a mélygarázsban megparkolva, bekisértük a férfit magunkkal az egyes kihallgató terembe. A kihallgatást megkezdtem, első sorban bemutatkoztunk, majd ismertettük az egyéb jogait. A folytatásban közöltem az úrral, hogy a BTK, azaz a Büntető Törvénykönyv szerinti paragrafusokra bontva, milyen vádpontok alapján kerül büntetésbe. A Vádpontok a következőek voltak, miszerint 62.2 § 📎Testi Sértés - Súlyos (8 napon túl gyógyuló sérülés), 85.1 §📎 Kábítószer birtoklás - Kis tétel (1-5 gramm / darab). A vádak alapján 130.000$ összegben kapott pénzbüntetést, mellette 90 nap letöltendő börtönbüntetést szabtunk ki. Mr. Henderson-nak nem járt az óvadék a vádpontok miatt. A férfi elfogadta bűnjeit, majd az előállitást követően bevonult a börtönbe.

K-perny-felv-tel-269.png

KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI​

Kiszabott pénzbírság összege:
130.000$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
90 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[O] - Kapott
[X] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR​

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
1db Füves Cigi
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):

K-perny-felv-tel-268.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
4000$


Aláírás:
Lazlow Collins r. Törzszászlós
lablec.png
 
Utoljára szerkesztve: