Lazlow Collins r. Törzszászlós jelentései [10.14 - 10.20]

Lacee

Zöldfülű
2021. 11. 08.
217
131
Tótkomlós
youtube.com
V4 karakter
Lazlow Collins
LV karakter
Lazlow Collins
V2 karakter
Ryan Santiano
jelentesek.png


Los Santos Rendőrség
Jelentési formanyomtatvány: Előállítás




JELENTÉST BEKÜLDŐ ÉS EGYSÉGÉNEK ADATAI

Teljes név:
Lazlow Collins
Rendfokozat:
r. Törzszászlós
Egység főkódja és egységszáma:
BRAVO-2
Egység további tagjainak teljes nevei, rendfokozatai:
[ - ]

ELŐÁLLÍTÁS RÉSZLETEI

Előállított személy teljes neve:
Gary Lankford
K-perny-felv-tel-497.png

Előállított személy járművének típusa, rendszáma (Amennyiben van):
[ - ]
Körözést elrendelő neve:
[ - ]
Körözést elrendelő szervezetének teljes neve:
[ - ]
Előállítás pontos ideje (év,hó,nap):
2024.10.15
Elkövetett bűncselekmények megnevezései:
A Büntető Törvénykönyv paragrafusra szedett vádpontok szerint:

56 § 📎 Rendőri Utasitás Megszegése
- Aki közúti közlekedés során az 1. felszólítást követően vagy intézkedés / területbiztosítás esetében a 2. felszólítást követően sem tesz eleget a hatóság utasításának. Területbiztosítás során nem szólítható fel az aki nem lépett lezárt területre. -

84.1 § 📎 Illegális Fegyver Alkatrész Birtoklása
- Aki olyan fegyveralkatrészt birtokol vagy kínál árusításra melynek tartása illegális, vagy engedélyhez kötött. -

Az intézkedés részletes leírása:
A fent irott dátumon, azaz 2024.10.15-én az esti órákban Civil Rendészeti Járőrszolgálatot teljesitettem. 18:35 fele nem sokkal, Shawn Claybrooks r. Hadnagy vételezett, miszerint egy elérhető egységet keres, akinek jelentés kell, mivel elfogtak egy férfit, akinél fegyveralkatrész volt. Közelbe voltam, elindultam a helyszinre, eközben egy helikopteres egység segitkezve beszállitotta nekünk a Los Santosi Rendőr Kapitányságra. Nem sok idő elteltével megérkeztem, majd beszállitottam az egyes kihallgató terembe a férfit. Elkezdtem az előállitását, bemutatkoztam, jogait ismertettem, majd az előállitás során felsoroltam az összes vádpontot, amit összeszerzett. Ki ne hagyjam, ruházatátvizsgálást is alkalmaztam, mikor is találtam nála 1 db Colt-45 / Glock-17 Cső-t.

Felsorolni kezdtem a férfi összes vádpontját.
A Büntető Törvénykönyv által kigyűjtött paragrafusok szerint, 56 § 📎 Rendőri Utasitás Megszegése, 84.1 § 📎 Illegális Fegyver Alkatrész Birtoklása. Értelmezése szerint sorról sorra, Aki közúti közlekedés során az 1. felszólítást követően vagy intézkedés / területbiztosítás esetében a 2. felszólítást követően sem tesz eleget a hatóság utasításának. Területbiztosítás során nem szólítható fel az aki nem lépett lezárt területre .Aki olyan fegyveralkatrészt birtokol vagy kínál árusításra melynek tartása illegális, vagy engedélyhez kötött.

A férfi 90 nap letöltendő börtönbüntetést kapott, illetve 85.800$ pénzbirságot. A férfinek járt az óvadék lehetősége, és miután mondtam neki a vádjait, elfogadta és bevonult a börtönbe.
K-perny-felv-tel-496.png


KISZABOTT BÍRSÁGOK RÉSZLETEI

Kiszabott pénzbírság összege:
85,800$
Letöltendő börtönbüntetés hossza:
90 nap
Óvadékra lehetőséget (X-el megjelölendő):
[X] - Kapott
[O] - Nem kapott
Bevont okmányok (X-el megjelölendő):
[O] - Vezetői engedély
[O] - Fegyverviselési engedély

ELKOBZOTT TÁRGYAKRÓL KÉSZÜLT LELTÁR

Elkobzott tárgyak és azok darabszámai:
1db Colt-45 / Glock-17 Cső
Megsemmisítésről bizonyíték ((NPCnek átadásról kép / Rádióról, iratokról kukába rakás)):
K-perny-felv-tel-495.png

Leadott tárgyak után kapott pénzösszeg:
5000$

Aláírás:
Lazlow Collins r. Törzszászlós
lablec.png