Lazar Nikolaev jelentkezési lapja

CleateX

Újonc
2021. 03. 09.
4
0
V4 karakter
Lazar Nikolaev

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 16 ~

Mi az Account ID-d?
~ 212206 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 3-4 éve ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Majdnem 4 éve és 19000 játszott percem van ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 2-3 órát kb. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Úgy gondolom, hogy nem volna ezzel probléma. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még ezelőtt frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs ismertségem ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Mindig nagyon szerettem az autókat és azoknak javítását/bütykölését, és édesapám is autószerelő, így már a játékban szeretnék nyomába lépni.(Valahol el kell kezdeni) ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Lazar Nikolaev ~


Születési helye, ideje:
~ Moszkva, Oroszország 2000.12.21 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Lazar Osipova ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Nincs jelenleg lakcímem. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autómérnöki egyetem ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen rendelkezek ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Szeretnék egy összetartó és megbízható közösséghez tartozni, illetve érdekelnek az autók és azok javítása. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Nincs ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Úgy gondolom, hogy autók iránti érdeklődésem motiválna a munkára és kitartó volnék benne. Elég sokat tudok az autók működéséről es azok szervizelésérő ezáltal szerintem hamar belejönnék. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Nevem Lazar Niklaev, Oroszországban születtem és nőttem fel, egy relatív tehetős és szerető családban. 18 éves koromban jöttem Los Santos-ba egy új és másabb élet reményében. Kiskoromban mindig édesapámmal együtt szereltük/újítottuk régi projekt autónkat, és sokat tanultam édesapámtól. Sajnos édesanyám 3 éve elhunyt és azóta édesapám magára maradt oroszországban. Mai napig tartjuk a kapcsolatot és időnként kimegyek meglátogatni és gyönyörködni az autóban amit még valamikor együtt raktunk össze. Azóta apám motivációjának köszönhetően elvégeztem egy autómérnöki egyetemet és 22 éves koromra le is diplomáztam. Úgy gondoltam, hogy meg van a tehetségem az autószereléshez es mivel láttam, hogy a Fix & Drive autószervíz munkásokat keres úgy gondoltam, hogy szerencsét próbálok és be adok egy jelentkezési lapot. ~