Layla R Sony Jelentkezése a Fix&Drive Service-be. [ ELUTASÍTVA ]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sonyka

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
32
8
Marcali
V4 karakter
Luke R Isaac
LV karakter
Sony De Santa
V2 karakter
Sony Shelby

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~A szerveren csak simán Sony-nak szoktak szólítani. Jelenleg 16 éves vagyok.~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2017-be regisztráltam folyamatosan kisebb kihagyásokkal 2019 óta játszok és 59243 játszott perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ AdminJailbe már voltam kitiltva még sohase. Tiltások: https://imgur.com/Ib7V07u , AdminJail: https://imgur.com/lWvUZVA, Névváltás: https://imgur.com/H9yWB8F ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen mindkettővel. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznap: 3-5 órát Hétvégén: 5-7 órát tudnék a frakció számár fordítani. Igen teljes mértékben teljesíteni tudnám.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Németh Barnabás hívnak 16 éves vagyok egy kisebb városba élek Marcaliba. Az általános iskola után úgy döntöttem Gimnáziumba szeretném folytatni a tanulmányaimat. A koronavírus járvány miatt távoktatásba tanulok ,amely kár vagy nem kár elősegíti ,hogy még több szabadidőm a gép előtt töltsem el. Amikor még nem volt a vírushelyzet fél évig rendszeresen jártam konditerembe. Nagyon szeretek másokkal beszélgetni ,és dumálni csak úgy az élet kisebb-nagyobb dolgairól. Általában a városba leszoktunk menni a barátaimmal beszélgetni. Kiskorom óta szeretek úszni és 7 évig rendszeresen is úsztam aztán kosárlabdáztam 1 időbe. Általában vidám és kedves természetű vagyok persze nekem is vannak nehéz napjain ,de hát kinek nincsenek ha nekem bármilyen problémám van bárkivel is mindig szeretem megbeszélni. Nagyjából így ennyi amit összetudtam általánosságba szedni magamról. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Layla R Sony ~


Születési helye, ideje:

~ Los Santos Hospital 2000.09.23 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Autó szerelői szakközép iskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Az apám szerelő volt és ő álmait szeretném tovább vinni ,hogy egy remek műhelyben tudjak dolgozni és tessék most itt a lehetőség a szemem előtt. Családomból szinte mindenki szerelő volt és lány létemre engem is érdekel a szerelés nem véletlenül választottam ezt a szakmámnak. Úgy vélem minden képességem megvan hozzá ,hogy teljes erőbedobással és akarattal csatlakozzak magukhoz ,és apám álmát valóra váltva részese legyek a maguk csapatának. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~
Neve: Layla R Sony -Jelenleg 20 éves.
Születési ideje/helye: -Los Santos Hospital : 2000.09.23
Édesanya leánykori neve: -Alexa Hingston
Édesapja neve: -James R Sony
Tanulmányok és képesítések: -Autó szerelői szakközépiskola Los Santos; Felsőfokú angol nyelvvizsga Los Santos; Középfokú német nyelvvizsga Los Santos.
Magamról,Leírás:
-Mióta az eszemet tudom apukám nevelt ,ugyanis az édesanyám a rák nevű betegség áldozata lett ezáltal sok nőies dolog kimaradt az életemből ,és hamar felkellet nőnöm így jutottam a szerelői munkavégzettséghez. Szerintem megvan a kellő tapasztalatom ebbe a szakmában. Jelenleg 3 barátommal élek egy házba. Minden nap foglalkozok ,valamennyit az gépjármű szereléssel és szerintem eljött rá az idő ,hogy be is mutassam mire is vagyok igazából képes. Úgy gondolom ,hogy egy kiváló és egyben nagyszerű tagja lennék a Fix&Drive Service-nek.
~

Aláírás:

Layla R Sony

 
Utoljára szerkesztve:

FootmanHUN

Az év legális frakció leadere | 2022
2019. 04. 18.
669
685
32
Tótkomlós
V4 karakter
Lilith Vermillion
V2 karakter
Lilith Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: - Sok adminjail.- ))
XUqtqzT.png

 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.