Lawiet Jukazi--->Orsi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lawiet

Újonc
Támogató
2019. 12. 27.
70
66
V2 karakter
Lawiet Jukazi
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
< Lawiet Jukazi >

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
< Orsi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Az volt hogy egyik ismerősöm felvette Orsi családnevét,és ráírtam hogy csatlakoztál Orsi armyához és hogy Simpelsz meg hogy Simp king és ezért szó nélkül nem is húzott be és mondta hogy álljak le vagy kickel vagy bannol érte hanem csak simán kibannolt ezért 3 napra >

Bizonyítékok:
< You are banned temporarily. Reason: "Kicsit komolyodj meg #Orsii " >

Megjegyzés:
< Kanashi >

 

Angelo

I will I can End of the story!
Támogató
2019. 01. 09.
1 134
810
21
Szombathely
V2 karakter
Angelo D Reynolds
Hali panaszt én fogom bírálni
Egyéb bizonyítékod van ezekre?
Megvárjuk Orsi válaszát.
 

Orsii

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
116
21
V4 karakter
Eliana De Ninno
LV karakter
Jonathan Garnett
V2 karakter
Joan De Ninno
Halika, a srác akinek irogattad hogy Simpkirály meg hogy simp mert felvette a nevem ő miatta lettél kibannolva, nem tudok mit hozzáfűzni emiatt, "zaklatni" másokat szerintem komolytalan, és merem állítani ha valami idegen pali nevét veszi fel egy szavad nem lett volna. 3 napot kaptál emiatt, nem gondolom hogy kibírhatatlan. Kaptál még erre +4 nap bant mivel, ts-en kérted meg a rendőrt hogy körözsét tegyen az autódra mert te unatkozol, szerintem ezek után nincs is miről beszélni. Várom a bírálást.
 
  • Tetszik
Reactions: dorcsy

Lawiet

Újonc
Támogató
2019. 12. 27.
70
66
V2 karakter
Lawiet Jukazi
Szerintem a zaklatás onnan kezdődik hogy nem ír vissza te meg írogatsz de mivel visszaírt így nem nevezhető már zaklatásnak hanem beszélgetésben amiben mondhatni "cukkolom" de ez szubjektív UI: Várom a bírálást

Edit: azt hittem hogy legalább azt hittem ha ez zavarja akkor behúztok és mondjátok nekem mert én nem gondoltam hogy ezt sértésnek veszitek de ezt mindenki máshogy intézi ugye.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.